Editörler :
22 Mayıs 2019 12:43   

Parkur uzunluğu

merhaba arkadaşlar parkurun toplam uzunluğu öncekilere göre daha mi uzun giren varsa fikirlerini paylaşabilir mi teşekkürler

22 Mayıs 2019 13:38

comp.eng.0101
Aday Memur

Toplam uzunluk pa.edu.tr adresindeki açıklamada verilmiştir ve eski uzunluk mevcuttur. 51 saniye 50 saniye olarak düşürüldü bilgisi verilip parkur uzunluğunun değişmesi bilgisi verilmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

22 Mayıs 2019 14:19

Dextrian
Şef

Arkadaşın dediği gibi daha uzun olsa akademi bunu belirtirdi ve parkur uzasa süre düşmezdi. Standart 72 metre zaten spor salonlarının uzunluğu belli. Bazıları parkur bizim çalıştığımızın 2 katı yaaağğğğ yazmış, yalan inanmayın kendi beceriksizliklerinin üstünü örtmeye çalışıyorlar

Gidip parkur simsarlarına kaptırıyorlar paralarını başlarındaki hoca 72 metrelik parkuru her iki taraftan 3er 5er metre kısaltmış. Gazı veriyor bunlara ooo diyor çok iyisin çok güzel süreler alıyoruz, gidiyor parkura eleniyorlar ve polis okullarındaki parkurlarda kusur arıyorlar. Akademinin resmi sayfasından yalan yanlış bilgi paylaşımı yapılmaz 72 diyorsa 72'dir

22 Mayıs 2019 23:15

PSZICHO
Daire Başkanı

Parkurun uzunlugunun aynı oldugunu dusunuyorum ben. o 2 katı dıyenler yada cok farklı dıyenler calıstıkları yerlerde kı parkur olcselermıs keske. bıcok mesafe dusurulerek erkeklere 35-36 kadınlara 40-41 sanıye yaptırıyorlar.bu ozguvenle oraya gıden arkadaslarımızda genelde elenıyorlar. kı aynısını bende yasadım. bu parkur farklı dıyıp metreyı elıme alıp ölctugumde tum etapların arasındakı mesafeyı yarımsar metre dusurdugunu ve agırlık tasıma veya saglık topu gıbı etaplarda ıse nerdeyse yarı yarıya bı düşüş gormustum.38 sanıye yapan cocuk parkuru normal boyutuna getırınce 42 yapmaya baslamıstı.değişen tek şey sürenin 1 sanıye dusurulmesı oldu.

Toplam 3 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;