Editörler :
22 Mayıs 2019 16:14   

Çarşamba raporlar açıklanacak denildi

Raporlar açıklanacak denildi sistemde hiç birşey yok. bu konu hakkında bılgısı olan yok mu ?

22 Mayıs 2019 16:14

omerkikic
Aday Memur

kim ne biliyor sa yazsın lütfen .

22 Mayıs 2019 16:17

AHmee58
Aday Memur
bilmiyoruz bekliyoruz hala.
22 Mayıs 2019 16:17

ademlayiçç
Aday Memur

yaa yalan dolan beyler öyle olsa subaylıkta da yaparlardı olmadı öyle bişey herkesin her dediğine inanmamak lazım

22 Mayıs 2019 18:00

Emretok96
Aday Memur
bilmiyoruz bekliyoruz hala.
AHmee58, 4 hafta önce - Alıntıya git

Öyle birşey yok kardeşim pertem i aradm sonuçlar haziranın 20 sinden sonra 24 ü gibi açıklanacak dedi

22 Mayıs 2019 18:10

speedaytu
Aday Memur

Öyle birşey yok kardeşim pertem i aradm sonuçlar haziranın 20 sinden sonra 24 ü gibi açıklanacak dedi

Emretok96, 4 hafta önce - Alıntıya git

Yahu kardeşim bizde arıyoruz soruyoruz bize bir tarih veren yok size tarih verenler kimler anlamış değilim . Yok çarşamba rapor açıklanacak yok 20'si değil 31'i . Aldığınız bilgilerin inandırıcılığı olsun. Ortaya bir taş atıyorsunuz sonrası yok. Hayırlı forumlar

22 Mayıs 2019 18:12

Emretok96
Aday Memur

Reis kafamdan uydurmuyorum pertemi aradm sordum adam haziranın 20 sinden önce aciklannmaaz 24. Ü gibi dedi duyum değil ki kafamdan konuşayım pertemden aldığım bilgiyi söylüyorum.

22 Mayıs 2019 18:15

speedaytu
Aday Memur

Reis kafamdan uydurmuyorum pertemi aradm sordum adam haziranın 20 sinden önce aciklannmaaz 24. Ü gibi dedi duyum değil ki kafamdan konuşayım pertemden aldığım bilgiyi söylüyorum.

Oooo duyumlardan bir sürü var reis bu forumda neyse yinede sağ ol doğru olma olasılığı düşük olsa da bizimle paylaştın aldığın bilgiyi.

22 Mayıs 2019 18:22

Emretok96
Aday Memur

Şahsi kanaatim de son rapor teslim tarihi 27 Mayıs yani 27Mayıs'a kadar son adaylarn rapor teslim etme hakkı var 27 mayıstan önce hangi raporu açıklayacaklar çok merak ediyorum bana pek inandırıcı bir haber gibi gelmedi:)

22 Mayıs 2019 18:31

Gökbörü0
Memur

Kardeşim 24 haziran ne ya en geç 14 haziran açıklanır herkes bişe diyor
22 Mayıs 2019 18:43

speedaytu
Aday Memur
Kardeşim 24 haziran ne ya en geç 14 haziran açıklanır herkes bişe diyor
Gökbörü0, 4 hafta önce - Alıntıya git

Reis herkes bir tarih söylüyor illaki birisinin verdiği tarih doğru olacak ama bilerek ama bilmeyerek ve diyecek ki bakın ben size demiştim. O yüzden sabredin derim biraz daha Allah hayırlısını nasip etsin bunları düşünerek kafanızı yormayın açıklanınca hep birlikte göreceğiz. Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim.

22 Mayıs 2019 18:48

Gökbörü0
Memur

Reis herkes bir tarih söylüyor illaki birisinin verdiği tarih doğru olacak ama bilerek ama bilmeyerek ve diyecek ki bakın ben size demiştim. O yüzden sabredin derim biraz daha Allah hayırlısını nasip etsin bunları düşünerek kafanızı yormayın açıklanınca hep birlikte göreceğiz. Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim.

speedaytu, 4 hafta önce - Alıntıya git
Aynen öyle kardeşim hayırlı ramazanlar
22 Mayıs 2019 22:49

PSZICHO
Daire Başkanı

27 Mayıs son rapor tarıhıymıs. subaylıgı baz alırsak bayramdan hemen sonra acıklanma ıhtımalı yuksek. cunku raporlar alındıktan bıkac hafta sonra acıklanıyor.hemen ertesı gun acıklanmaz kı. subaylıkta da cok tarıh sallayan olmustu.bosverın ınanmayın coguna.zaten son ana kadar emir gelene kadar kımsenın haberı olmaz sonucların acıklanacagından.son 3-4 gun kala emırler ıletılır.sonuclar da acıklanır.

23 Mayıs 2019 02:39

zepline
Aday Memur

doğrduru kardes birisi geçen sene de astsubaylıkta raporlar yayınlanı demişti

Toplam 13 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?