Editörler :
04 Haziran 2019 13:26

polis dostu344
Aday Memur

Kardeş sen kafayı sıyırmışsın belli ki... radyasyona maruz kaldın anlaşılan ki şua izni istiyorsun... git amirinle konuş versin sana izin...boş yapma..

BAYYCU-NOYAN, 2 hafta önce - Alıntıya git
şua haktır mental izin haktır sistem otomatik belirliyor. personele sorun. 10 temmuz
04 Haziran 2019 15:47

polis dostu344
Aday Memur
boş muhabbetleri takip edin siz
04 Haziran 2019 17:58

pixious
Aday Memur

Şu abuk sabuk konuları açmayın kardeşim. Yok bilmem ne izni, yok bayram izni senelik izne eklensin, yok şöyle olsun... Tutupta kimse şunuda demesin yok ağlamayana meme yok, hak aranması lazım... Bırakın bu çocukça şeyleri. Siz burda 10 milyon imzada toplasanız, haberde yapsanız, bilmem nede yapsanız olmaz. Hötünüz yiyorsa diğer kurum veya özel sektör mensupları gibi sokağa çıkıp eylem yapın, yoksa böyle kendi kendinize ağlamakla bi bok olmaz. Zamanında İstanbul çevik bi yürüdü, hemen ardından silahlar değişti, yani sorun çözüldü. Neden? Çünkü senin tepkini somut olarak gördü yukardakiler. Bu teşkilatta eğer bişeylerin değişmesini düzelmesini istiyorsak bence tek çözüm usulünce ve abartmadan sesimizi somut biçimde çıkartmak. Şimdi kimse yok milleti galeyana getirmeye çalışıyor, isyana teşvik ediyor, aslında polis bile değil bu... Diye çıkışmasın bana. Bu düzen ya böyle devam edecek ve biz kabulleneceğiz, yada sesimizi duymaya mecbur bırakacağız tepedekileri. Emniyet genel müdürü veya iç içleri bakanı tutup memurlar net formunu takip edip "bakalım polislerin ne sorunu derdi varmış" mı diyor sizce?

04 Haziran 2019 18:05

pixious
Aday Memur

Ayrıca site yönetiminden ricam böyle saçma sapan konuları kapatın. Adam hayal kuruyor, geliyor buraya başlık açıyor. Hepimizin yüzlerce binlerce temennisi var, napalm şimdi hepsini yazalımmı buraya. 16 yıllık memuriyet hayatımda gördüğüm tek icraat, polislere askerliğin kaldırılması. 2. Bi icraat görmedim

04 Haziran 2019 19:30

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı

Şu abuk sabuk konuları açmayın kardeşim. Yok bilmem ne izni, yok bayram izni senelik izne eklensin, yok şöyle olsun... Tutupta kimse şunuda demesin yok ağlamayana meme yok, hak aranması lazım... Bırakın bu çocukça şeyleri. Siz burda 10 milyon imzada toplasanız, haberde yapsanız, bilmem nede yapsanız olmaz. Hötünüz yiyorsa diğer kurum veya özel sektör mensupları gibi sokağa çıkıp eylem yapın, yoksa böyle kendi kendinize ağlamakla bi bok olmaz. Zamanında İstanbul çevik bi yürüdü, hemen ardından silahlar değişti, yani sorun çözüldü. Neden? Çünkü senin tepkini somut olarak gördü yukardakiler. Bu teşkilatta eğer bişeylerin değişmesini düzelmesini istiyorsak bence tek çözüm usulünce ve abartmadan sesimizi somut biçimde çıkartmak. Şimdi kimse yok milleti galeyana getirmeye çalışıyor, isyana teşvik ediyor, aslında polis bile değil bu... Diye çıkışmasın bana. Bu düzen ya böyle devam edecek ve biz kabulleneceğiz, yada sesimizi duymaya mecbur bırakacağız tepedekileri. Emniyet genel müdürü veya iç içleri bakanı tutup memurlar net formunu takip edip "bakalım polislerin ne sorunu derdi varmış" mı diyor sizce?

pixious, 2 hafta önce - Alıntıya git
madem burada yazıp cizmekle birşey olmaz o zaman niye burayı takip ediyorsun. git eylem mi yapiyorsun ne yapiyorsan yap.
04 Haziran 2019 21:26

polis dostu344
Aday Memur
madem burada yazıp cizmekle birşey olmaz o zaman niye burayı takip ediyorsun. git eylem mi yapiyorsun ne yapiyorsan yap.
16kasim2016, 2 hafta önce - Alıntıya git
bravo kardeşim saçmaysa takip etmesin
04 Haziran 2019 22:17

polis dostu344
Aday Memur
memurlar net mental yorgunluk iznini haber yap. ekfonun yerine ben geçeyim. sorunlara duyarsız. hakaret ediyor bizlere
04 Haziran 2019 23:14

polis dostu344
Aday Memur
senede 1 ay izin haktır
05 Haziran 2019 17:36

polis dostu344
Aday Memur
şua haktır
06 Haziran 2019 18:09

polis dostu344
Aday Memur
şua izni meclistemi bayramdan sonra
06 Haziran 2019 19:13

polis dostu344
Aday Memur
evet istediğimiz zaman senelik iznimizi kullanamıyoruz, hatta herkesin tatil yaptığı zamanlarda biz daha çok çalışıyoruz ama bu şua izni doğrudur yada yalandır bizim teşkilatta her aldığımız hak zaten bir balonla başlamadı mı şişirin gitsin bakalım sonucu ne olacak
Erdemka58, 4 hafta önce - Alıntıya git
erdemka
07 Haziran 2019 19:02

Muammerkalaycı
Aday Memur

Çıkarmı

08 Haziran 2019 11:31

Muammerkalaycı
Aday Memur

Bende duydum

08 Haziran 2019 13:47

ultraky
Aday Memur

Bende duydum memurlar net te birisi konu açmıştı ama baya sacmalamisti

08 Haziran 2019 16:55

tiryaki hasan paşa
Aday Memur

Ayrıca site yönetiminden ricam böyle saçma sapan konuları kapatın. Adam hayal kuruyor, geliyor buraya başlık açıyor. Hepimizin yüzlerce binlerce temennisi var, napalm şimdi hepsini yazalımmı buraya. 16 yıllık memuriyet hayatımda gördüğüm tek icraat, polislere askerliğin kaldırılması. 2. Bi icraat görmedim

pixious, 2 hafta önce - Alıntıya git
400 TL zam vardı
08 Haziran 2019 16:56

tiryaki hasan paşa
Aday Memur
erdemka
polis dostu344, 2 hafta önce - Alıntıya git
Birde sendika hakkı
10 Haziran 2019 08:28

Muammerkalaycı
Aday Memur

Şuanull

11 Haziran 2019 14:56

Muammerkalaycı
Aday Memur

İlgi

15 Haziran 2019 20:57

Muammerkalaycı
Aday Memur

E

Toplam 119 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?