Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
22 Mayıs 2019 20:58

Hani çalmışlardı

ysk nin kararinda goremedim siz gordunuz mu

sorgulamak
Kapalı
23 Mayıs 2019 12:23

Tek kelime çalma kelimesi yok !

Zaten gerekçeli kararda çalmayı çağrıştıran bir cümle ya da kelime de yok

YSK kendi yaptığı hatasını dikkate alarak(tabii buna hata denirse) ve halkın iradesini yok sayarak seçimleri yeniliyor

YSK Başkanı Sadi Güven ;seçim sonucuna tesir ettiğine ilişkin seçimin iptalini gerektirir tespit olmadığını söyledi.İmzasız sandık döküm cetvellerinde akp temsilcileri var dedi...

sorgulamak
Kapalı
23 Mayıs 2019 15:53

Biz ramazan ayındayız değil mi

sorgulamak
Kapalı
24 Mayıs 2019 08:40

Nedense kimse bişey yazamıyor nolduu

sakaya.fırat
Yasaklı
24 Mayıs 2019 08:59

Boş muhabbet

Ne yazsan boş, sizin beyinlere

1881.1938
Kapalı
24 Mayıs 2019 09:07

herkes neyin ne olduğunu biliyor. Youtube da bazen sokak röportajlarına bakıyorum açıkcası kimse ysk nin kararına inanmıyor

sorgulamak, 5 yıl önce

Nedense kimse bişey yazamıyor nolduu

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
24 Mayıs 2019 09:10

23 Haziran da belli olur merak etme.

İmamınoğlu kazandıysa gerçekten gene kazanır

1881.1938, 5 yıl önce

herkes neyin ne olduğunu biliyor. Youtube da bazen sokak röportajlarına bakıyorum açıkcası kimse ysk nin kararına inanmıyor

1881.1938
Kapalı
24 Mayıs 2019 09:26

oldu paşam ! neden akp nin kazandığı seçimlerin yenisi yapılmaz ? Dün bela okuduklarınız yanınızda emin ol ki müslüman kalıyor artık !

fazilet-83, 5 yıl önce

sorgulamak
Kapalı
24 Mayıs 2019 09:45

biz burda yapılan haksızlıktan bahsediyoruz,sende müslümansan cesaretin varsa yazsana şuraya...

o zaman akp nin kazandığı yerlerde de seçim yenilensin

fazilet-83, 5 yıl önce

politikman
Genel Müdür
24 Mayıs 2019 10:52

Bu nasıl bir akıl yürütmedir, hangi mantık süzgecinden geçirerek bu cümleyi kurabiliyorsunuz. Rahmetli Erbakan hocam doğru söylemiş hatta az bile söylemiş.

fazilet-83, 5 yıl önce

yalaka avcısı
Yasaklı
24 Mayıs 2019 14:30

YSK, sandık kurullarında kamu görevlisi olmayanların görevlendirilmesini gerekçe göstererek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal etmişti. CHP, 23 Haziran seçimleri için oluşturulan sandık kurullarında yine kamu görevlisi olmayanların görevlendirildiğini tespit etti. CHP, Beykoz İlçe Seçim Kurulu?na yaptığı itiraz başvurusuyla kamu görevlisi olmayan 4 kişinin sandık kurullarındaki görevlerinden alınmasını talep etti. Böylece Y.S.K. nın kazanılan seçimi bir kez daha hukuk dışı yollarla gasp ettiği belgelenmiş oldu. Açıklamada:

"Beykoz'da devlet memuru olmayanları sandık kurullarına üye yazıldıklarını tespit ettik. Bugün sandık kurullarıyla ilgili itirazlar için son gün. İstanbul'un tüm ilçelerinde incelemelerimizi, araştırmalarımızı yapıyoruz. Beykoz'da tespit ettiğimiz durumla ilgili hemen ilçe seçim kuruluna itirazda bulunduk. 23 Haziran'dan sonra mızıkçılık yapmalarına müsaade etmeyeceğiz. Sandık sonuçlarında istediğini alamayan, siyaset sahnesinde aradığını bulamayanlar milletin iradesi dışında başka yollardan medet ummaktan vazgeçsin."

Haber bugünün haberi. Yorumsuz nokta.

yalaka avcısı
Yasaklı
24 Mayıs 2019 16:47

23 Haziran seçimleri için oluşturulan sandık kurullarında yine kamu görevlisi olmayanların görevlendirdiği yönünde çıkan iddialara cevap veren Binali Yıldırım, "İtiraz etsinler değiştirsinler. Şimdi veriliyor listeler önceden verilmiyordu. Önce yanlış yaptıkları için şimdi seçim kurulu karar aldı. Partilere veriyor. Partilerde ona bakıyor uymayanları değiştiriyor. Bu normal bir şey. Bunu değiştirecek zaman var. İstanbul'da ihtiyacın 7 katı kamu görevlisi var" diye konuştu.

O zaman Y.S.K. seçimleri neden iptal etti Binali bey. Madem YS.K memur olmayan üyeler sandıkta görev aldı seçime şaibe karıştı ondan iptal ettim dedi seçimleri bu ne ayrıca senin hala bu işleri yapanlar ve yapmaya devam edenleri bulmak benim boynumun borcu olsun diyeceğine yaptığın açıklamaya bak. Bari bu açıklamayı yapmasaydın iyice seçim yarışından düşmeye başladın. Önce ben çaldılar dedim ama halk ağzıyla söyledim vb. traji komik cümlelerle başladığın bu süreci bu açıklama ile perçinledin. 23 haziran senin için çookkkk büyük bir kayıp olacak nokta.

sakaya.fırat
Yasaklı
24 Mayıs 2019 18:51

Ysk nın kestiği parmak kanamaz

1881.1938
Kapalı
24 Mayıs 2019 19:22

dun bela okuduklariniz yaninizda musluman kaliyor gerci dininiz nedir bilmiyoruz ama :-)
sakaya.fırat, 5 yıl önce

Ysk nın kestiği parmak kanamaz

sakaya.fırat
Yasaklı
24 Mayıs 2019 19:46

ysk demek gaanun demek

Fazla kafa utulemeyin

muratgun922
Genel Müdür
25 Mayıs 2019 09:27

Memur olmayanların görevlendirildiği biliniyordu. AKP seçimi kaybedersek bunları ileri sürer iptal ettirir o aradaki 2 aylık sürede daha da makarnaya hız veririz dediler. AKP kazansa idi: ya memur olmayanların üye oldukları hiç gündeme gelmeyecekti, yada gelse de YSK iptal etmeyecekti, işin gerçeği bu AKP direkt olarak itirazını bu yönde yapsa idi yani diğer itirazlarını yapmadan direkt olarak memur olmayanlar görevlendirilmiş deseydi bu kez AKP nin bunu kasıtlı olarak yaptırdığı ortaya çıkacaktı. Zaten topu topu hepsi geçersiz 740 oy için o da kimin lehine kimin aleyhine olduğu belli değil. Gerekçeli kararda Sadi Güven özetlemiş durum zaten. eee yakında Sadi Güven'in de Fetö cü diye içeri alınması yakın diye düşündüm. Netice de bu zamanlarda kim itiraz ediyorsa birşeylere ertesi gün fetöcü oluyor. Ama kimse bilmiyor ki bu FETÖ yü ülkeye bela eden AKP nin bizzat kendisidir. 15 temmuz günü şehit olanların katili de onlardır.

sakaya.fırat
Yasaklı
25 Mayıs 2019 15:11

Bana hayal dünyanı anlatma

Gerçekleri anlat

Sadi güveni çokmu seviyorsunuz

Istanbula Hayir diyen 4 uyeyimi

Yoksa bütün ilçelere hayır diyen 11 uyeyimi daha cok seviyorsunuz

muratgun922, 5 yıl önce

Memur olmayanların görevlendirildiği biliniyordu. AKP seçimi kaybedersek bunları ileri sürer iptal ettirir o aradaki 2 aylık sürede daha da makarnaya hız veririz dediler. AKP kazansa idi: ya memur olmayanların üye oldukları hiç gündeme gelmeyecekti, yada gelse de YSK iptal etmeyecekti, işin gerçeği bu AKP direkt olarak itirazını bu yönde yapsa idi yani diğer itirazlarını yapmadan direkt olarak memur olmayanlar görevlendirilmiş deseydi bu kez AKP nin bunu kasıtlı olarak yaptırdığı ortaya çıkacaktı. Zaten topu topu hepsi geçersiz 740 oy için o da kimin lehine kimin aleyhine olduğu belli değil. Gerekçeli kararda Sadi Güven özetlemiş durum zaten. eee yakında Sadi Güven'in de Fetö cü diye içeri alınması yakın diye düşündüm. Netice de bu zamanlarda kim itiraz ediyorsa birşeylere ertesi gün fetöcü oluyor. Ama kimse bilmiyor ki bu FETÖ yü ülkeye bela eden AKP nin bizzat kendisidir. 15 temmuz günü şehit olanların katili de onlardır.

muratgun922
Genel Müdür
25 Mayıs 2019 15:25

seni ciddiye almadığımı hatta sana zaman zaman acıdığımı söylemiştim daha önce Sadi Güven'i adliyeden tanırım 4 yıl beraber çalıştım o yüzden senin ekranlardan gördüğün adam ile ben yıllarca beraber aynı ortamda çalıştığımdan bilirim ne kadar dürüst birisi olduğunu senin reyis dedin adamın yedi sülalesi gelse talimat almayacak bir adam olduğunu bilirim. Sahi ne oldu senin fetö işi bakıyorum hız kesmeden devam ediyorsun geçmişini örtmeye anladın sen ne demek istediğimi :) zor işin var zor.

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Bana hayal dünyanı anlatma

Gerçekleri anlat

Sadi güveni çokmu seviyorsunuz

Istanbula Hayir diyen 4 uyeyimi

Yoksa bütün ilçelere hayır diyen 11 uyeyimi daha cok seviyorsunuz

huzur-I4
Yasaklı
25 Mayıs 2019 18:38

ultanbeyli 2004 no lu sandik cetvelde 201-73 tutanakta ters olarak 1-201 bagcilar 1212 nolu sandik 1-131 iken sadece 1 bagcilar 4365 nolu sandik 197 iken 137 sultanbeyli 2194 ve 1070 sandiklar 0 yazılmış,ve de Şüpheli oy sayısı 300.000 Fark 13.742.yüzde 10 sayılmışken hemde.Sayım döküm sayısı olmayan oy sayısı 30.281,ölü olan 1200 kişiye oy kullandırılmış,100 den fazla sandıkta binaliye tek oy yok.hala hırsızlık yok diyorsunuz

gedız fırat
Yasaklı
25 Mayıs 2019 23:02

Ysk istanbul kararını vermeden önce burda başlık açtım

Ysk ya guveniyormusunuz

Aldiği karara saygı duyacakmisiniz diye

Citiniz çıkmadı

Gelsende arkadasin sadiden bahsetseydin ya

Feto konusuna gelince

Bak bildiğin bir şey varsa söyle

Burda öyle kalleş kalleş imali laflar etme

Özelden yazdım

Agirda konuştum

Onların hepsini misliyle tekrarliyorum

muratgun922, 5 yıl önce

seni ciddiye almadığımı hatta sana zaman zaman acıdığımı söylemiştim daha önce Sadi Güven'i adliyeden tanırım 4 yıl beraber çalıştım o yüzden senin ekranlardan gördüğün adam ile ben yıllarca beraber aynı ortamda çalıştığımdan bilirim ne kadar dürüst birisi olduğunu senin reyis dedin adamın yedi sülalesi gelse talimat almayacak bir adam olduğunu bilirim. Sahi ne oldu senin fetö işi bakıyorum hız kesmeden devam ediyorsun geçmişini örtmeye anladın sen ne demek istediğimi :) zor işin var zor.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi