Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Mayıs 2019 21:21   

İliçi tayin

Arkadaşlar tayin yaparken kac tane evrak veriyoruz ve hangi belegeleri aliyoruz.milli egitime hangi belgeleri teslim ediyoruz?

22 Mayıs 2019 21:23

ashil13
Daire Başkanı

klavuzda herşey anlatılıyor, bir zahmet göz atıver

23 Mayıs 2019 13:17

durun14
Memur

klavuzda herşey anlatılıyor, bir zahmet göz atıver

ashil13, 4 hafta önce - Alıntıya git

hocam okudum zaten sadece yapanlardan ekstra bir evrak isteniliyor mu diye merak etmiştim.

23 Mayıs 2019 18:59

obz1
Aday Memur

hocam okudum zaten sadece yapanlardan ekstra bir evrak isteniliyor mu diye merak etmiştim.

durun14, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hocam elektronik ortam başvurusundan sonra okulda tercih listenizin cıktısını imzalatıyorlar. Bilginize
23 Mayıs 2019 21:03

durun14
Memur
Hocam elektronik ortam başvurusundan sonra okulda tercih listenizin cıktısını imzalatıyorlar. Bilginize
obz1, 4 hafta önce - Alıntıya git

hocam imzaladım bir kopyasını da aldım. teşekkür ederim cevap için. bir şey sormak istiyorum 40 tercih yapana mı tercihim dışındaki kurumlara atanmak istiyorum kısmı açılıyordu? çünkü bana açılmadı. ben 40 tercihin hepsini yapmadım.

23 Mayıs 2019 21:06

durun14
Memur
obz1, 4 hafta önce - Alıntıya git

hocam siz iliçi tercih yaptınız mı?

24 Mayıs 2019 00:32

obz1
Aday Memur

hocam siz iliçi tercih yaptınız mı?

durun14, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hocam bende 40 tercih yapmadığım için bilemiyorum. Tercihim dışı atanmak istiyorum hatırladığım kadarı ile eş özür atamasında oluyordu. Fakat tam olarak emin değilim. Hayırlısı olsun.
24 Mayıs 2019 01:33

kübraedyat
Aday Memur

Bende tercih yaptım ama tercihlerim dışında atanmak isteyip istenmediğim butonu yoktu

Toplam 7 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?