Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Mayıs 2019 22:28   

Eğitim bilimleri yayınları

beyaz kalemin soru bankası sizce nasıl arkadaşlar?

23 Mayıs 2019 09:25

üye adımı almışlar
Aday Memur

Kötü. İhtiyaç Yayıncılık kapandığından itibaren kaliteli eğitim bilimleri soru bankası kalmadı. Yediiklim ve Pegem idare eder. Diğerlerine hiç bulaşma.

26 Mayıs 2019 19:48

ibrahim6321
Aday Memur

pegem 2018 soru bankası ve ders bazlı denemeleriyle hazırlandım

26 Mayıs 2019 20:37

nikneyme
Aday Memur

Sadece pegemin modüler soru bankası seti ve pegem denemeleri eğitim bilimleri için yeterli olur mu arkadaşlar?

26 Mayıs 2019 21:55

ibrahim6321
Aday Memur

Sadece pegemin modüler soru bankası seti ve pegem denemeleri eğitim bilimleri için yeterli olur mu arkadaşlar?

nikneyme, 4 hafta önce - Alıntıya git

hocam ben pegemin modüler soru bankalarını ve ders bazlı denemelerini çözdüm . Yine pegemin eğitim bilimleri fasikül denemeleri var 10 adet de onu çözdüm. Şuan 60-70 net arası yapıyorum. Bende yeterli oldu gibi. Diğer yayınlara hiç bakmadım

27 Mayıs 2019 00:33

HakanMatt
Memur
Yedi iklim , kr mektebim 2018 ,pegem kesinlikle denemelerini öneriyorum
03 Haziran 2019 10:39

nikneyme
Aday Memur

hocam ben pegemin modüler soru bankalarını ve ders bazlı denemelerini çözdüm . Yine pegemin eğitim bilimleri fasikül denemeleri var 10 adet de onu çözdüm. Şuan 60-70 net arası yapıyorum. Bende yeterli oldu gibi. Diğer yayınlara hiç bakmadım

ibrahim6321, 4 hafta önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim hocam ben de bu şekilde yapayım. :)

05 Haziran 2019 00:58

Deniz.ogretmen
Aday Memur
Benim Hocam Yayınlarının eğitim bilimleri 22'li ders denemeleri 2018 eğitim bilimleri sınavına en yakın nitelikte idi. Pegem, Yediiklim de çözdüm. Ama en paralel olanı Benim Hocam oldu. Ayrıca çıkmış yılların sorularını kesinlikle çözün. Faydasını görürsünüz.
05 Haziran 2019 15:07

Akrep233
Şube Müdürü
Benim Hocam Yayınlarının eğitim bilimleri 22'li ders denemeleri 2018 eğitim bilimleri sınavına en yakın nitelikte idi. Pegem, Yediiklim de çözdüm. Ama en paralel olanı Benim Hocam oldu. Ayrıca çıkmış yılların sorularını kesinlikle çözün. Faydasını görürsünüz.
Deniz.ogretmen, 2 hafta önce - Alıntıya git
eğitimde page mi tek geçerim hocam
05 Haziran 2019 18:40

ibrahim6321
Aday Memur
Deniz.ogretmen, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam geçen yıl çözdüğünüz denemelerle 2018 kpss puanınız arasında nasıl bir ilişki oldu ? Çözdüğünüz denemeler sınavı yansıttı mı ?

06 Haziran 2019 09:39

Deniz.ogretmen
Aday Memur
eğitimde page mi tek geçerim hocam
Akrep233, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam 2018'te Pegem'in soru bakası setini de, denemelerini de çözdüm eğitim bilimlerinde. Kötü demiyorum. Ama Benim Hocam o yıl için daha iyiydi bence.
06 Haziran 2019 09:45

Deniz.ogretmen
Aday Memur

Hocam geçen yıl çözdüğünüz denemelerle 2018 kpss puanınız arasında nasıl bir ilişki oldu ? Çözdüğünüz denemeler sınavı yansıttı mı ?

ibrahim6321, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam ben eğitim bilimlerinde Pegem'in soru bankalarını, yine Pegem'in, Yediiklim'in, Benim Hocam'ın denemelerini ve çıkmış yılların sorularını çözdüm. Bu çözdüğüm kaynaklar %90 sınavı yansıttı diyebilirim. Gördüğüm şu ki Ösym her sene sınavda, farklı soru tipinde 2-3 soru koyuyor. Bu soruların konuları ekleniyor kitaplara, ancak tekrar farklı soru konuyor. 2019 sınavında da kaynaklarda göremeyeceğiniz 2-3 soru çıkabilir. Ayrıca Ösym birden fazla adı olan kavramların diğer adlarını da kullanmayı seviyor. Ben 2018' de 72 d 7 y yapmıştım.
Toplam 11 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?