Editörler : nayzen
22 Mayıs 2019 23:32   

GOP'a atananlar!!!

Merhabalar gop'a atandım...gaziosmanpaşa hakkında bilgisi olan varmı acaba? Hangi semtleri güvenli nerden ev tutabiliriz?bilgisi olup yardımcı olan olursa sevinirim

23 Mayıs 2019 01:08

yusufdygn
Aday Memur

gop ta çalışıyorum, güvenlik konusunda hastane etrafında geç saatlerde çok çıkamazsın. ancak hastaneye yakın nezih semtler ve mahalleler var. başka mereak ettiğiniz konu var ise cevaplayayım.

23 Mayıs 2019 01:50

AsBas
Aday Memur

gop ta çalışıyorum, güvenlik konusunda hastane etrafında geç saatlerde çok çıkamazsın. ancak hastaneye yakın nezih semtler ve mahalleler var. başka mereak ettiğiniz konu var ise cevaplayayım.

yusufdygn, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hangi semtlerde ev tutabilirim nereleri güvenli acaba? 2 küçük çocuğum var ailemle kalabilceğim nezih güvenli bir yer istiyorum iyi şeyler duymadım gop için.merkezde sgk Dayım.hem işime yakın olsun hem guvenli olsun istiyorum.cevabınız için tşkler
23 Mayıs 2019 16:21

yusufdygn
Aday Memur

anladığım kadarıyla eşiniz atandı, siz sgk da çalışıyorsunuz. merkezle hastane arasında küçükköy diye bir semt var. hastane ile merkez arasında kalıyor. nasıl bir yer bekliyorsunuz bilmiyorum ama iyi bir yerdir. mevlana mah. veya yeşilpınar mah. de nezih yerlerdir. umarım sorukarınıza cvp olmuştur.

24 Mayıs 2019 01:45

AsBas
Aday Memur

anladığım kadarıyla eşiniz atandı, siz sgk da çalışıyorsunuz. merkezle hastane arasında küçükköy diye bir semt var. hastane ile merkez arasında kalıyor. nasıl bir yer bekliyorsunuz bilmiyorum ama iyi bir yerdir. mevlana mah. veya yeşilpınar mah. de nezih yerlerdir. umarım sorukarınıza cvp olmuştur.

yusufdygn, 4 hafta önce - Alıntıya git
Yok ben atandım SGK.önerilerinizi dikkate alıcam Karadeniz mahallesi,Küçükköy,yeşilpınarı duydum genelde tavsiyeler arasında bir arkadaş Rami yide önermiş . Verdiğiniz bilgiler benım için çok değerli.sağolun
24 Mayıs 2019 14:03

yusufdygn
Aday Memur

karadeniz mah sini çok tavsiye etmem

Toplam 5 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?