Editörler : ayşegül bgm
23 Mayıs 2019 01:14

Ankara Şehir hastanesi dönerleri-performansları

arkadaşlar ;tayin isteyeceğim acil bilgi almam gerekiyor. ANKARA ŞEHİR HASTANESİ DÖNERLERİ-PERFORMANSLARI VE çalışma şartları nasıl. orada olan veya çalışan, bilgisi olan bilgi verebilir mi? teşekkürler.

yusufdygn
Aday Memur
27 Temmuz 2019 19:02

bilgisi olan yok mu?

27 Temmuz 2019 19:20

Evet bu hastanenin çalışma şartları maaşı hakkında lütfen bilgilendirir misiniz kötü döner sıfır diyip geçiliyor döner yoksa alınan maaş nedir ?

mlkçlb
Aday Memur
27 Temmuz 2019 21:48

+

yusufdygn
Aday Memur
27 Temmuz 2019 23:43

burada çalışan arkadaşlar hastanenin gelecek dönemdeki dönerleri konusunda bir öngörüsü yok mu?

28 Temmuz 2019 00:12

hangi dönerin !!!!!!!!!!!!!!!!!!

28 Temmuz 2019 00:16

Şu cevaplardan da gına geldi tamam döner yoksa yok anladık çalışma şartları nedir hastane nasıldır bilgi istiyoruz eskileyeceğinize katkınız olabilir mesela.

mlkçlb
Aday Memur
28 Temmuz 2019 12:28

+
28 Temmuz 2019 15:21

hemşire maaşı 50.000tl..!!!!!!

sen bizimle gır gır mı geçiyorsun.

hemşiresin hemşire maaşını mı bilmiyorsun.

hayret bir şey

birhemşireee, 5 yıl önce
Evet bu hastanenin çalışma şartları maaşı hakkında lütfen bilgilendirir misiniz kötü döner sıfır diyip geçiliyor döner yoksa alınan maaş nedir ?
28 Temmuz 2019 15:23

Orda burda doktorum maaş yok döner yok diye ağlıyorsun ya karın tokluğuna çalıştığınızı taş kemirdiğinizi düşündüm ben de lüzumsuz!
Turritopsi Nutriculx, 5 yıl önce

hemşire maaşı 50.000tl..!!!!!!

sen bizimle gır gır mı geçiyorsun.

hemşiresin hemşire maaşını mı bilmiyorsun.

hayret bir şey

Memurr19
Memur
28 Temmuz 2019 20:29

Hic tayin isteme oraya pisman olursun kimse memnun degil

yusufdygn
Aday Memur
31 Temmuz 2019 19:09

peki uygun ev tutmak için hastaneye en yakın mahalleler nerelerdir?

yusufdygn
Aday Memur
05 Ağustos 2019 11:50

ANKARA ŞEHİR HASTANESİNİ NEDEN TAVSİYE ETMİYORSUNUZ ?

Hayatbirumuttttt
Aday Memur
05 Ağustos 2019 12:07

Ben sehir hastanesine cok yakin yerde oturuyorum ve nerdeyse hergun ordayim ev yakin derken 10 km civari cunku hastane biraz sehrin disinda ev fiyatlari hastane cevresinde yakin yerlerde ortalama 2000 tl hastane asiri ama asiri buyuk ve bu nedenle asiri hasta var ve yeni kuruldugu icin personel sikintisi cok var o yuzden 1200 hemsire buraya aliniyor bi 1200 daha alinsa yine yetmez personel o derece dusunun hastanenin sistemi daha oturmamis bu nedenle buraya atananlarin cok zorluk cekecegini dusunuyorum is konusundada ev konusundada ucuz bi ev isterseniz 700 800 tl civari hastaneye en yakin Keçiören etlik bolgesinde ev tutmalisiniz ama 2 minubusle hastaneye gidip gelmek zorundasiniz ve sabah 6 6:30 gibi yola koyulmaniz lazim sabah trafiği

yusufdygn
Aday Memur
05 Ağustos 2019 13:32

teşekkür ederim bilgileriniz için. etimesgut nasıl peki?

Hayatbirumuttttt, 5 yıl önce

Ben sehir hastanesine cok yakin yerde oturuyorum ve nerdeyse hergun ordayim ev yakin derken 10 km civari cunku hastane biraz sehrin disinda ev fiyatlari hastane cevresinde yakin yerlerde ortalama 2000 tl hastane asiri ama asiri buyuk ve bu nedenle asiri hasta var ve yeni kuruldugu icin personel sikintisi cok var o yuzden 1200 hemsire buraya aliniyor bi 1200 daha alinsa yine yetmez personel o derece dusunun hastanenin sistemi daha oturmamis bu nedenle buraya atananlarin cok zorluk cekecegini dusunuyorum is konusundada ev konusundada ucuz bi ev isterseniz 700 800 tl civari hastaneye en yakin Keçiören etlik bolgesinde ev tutmalisiniz ama 2 minubusle hastaneye gidip gelmek zorundasiniz ve sabah 6 6:30 gibi yola koyulmaniz lazim sabah trafiği

subkutan
Kapalı
05 Ağustos 2019 15:47

Etimesgut hastanesi yeni yapıldı (eski binası yerine) binası gayet güzel, orta büyüklükte bi hastane. yoğun olurmu derseniz evet olur etimesgut sincandan gelenler çok olur özelikle. Kiralar hastaneye yakın yerlerde 800-1000 ti arası bulabilirsiniz.

yusufdygn, 5 yıl önce

subkutan
Kapalı
05 Ağustos 2019 15:48

kızılay gibi merkeze yerlerede tek araç ile trafiğe göre 40-50 dakika sürer.

yusufdygn, 5 yıl önce

zertu haritox
Aday Memur
11 Eylül 2019 01:21

ağlamıyor döner yok diyor. yazılanları neyin okuyorsun sen.

birhemşireee, 5 yıl önce
Orda burda doktorum maaş yok döner yok diye ağlıyorsun ya karın tokluğuna çalıştığınızı taş kemirdiğinizi düşündüm ben de lüzumsuz!

xerto terupol
Aday Memur
11 Eylül 2019 01:24

gelme diyorlar sana ;duydun mu.

yusufdygn, 5 yıl önce

peki uygun ev tutmak için hastaneye en yakın mahalleler nerelerdir?

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi