Editörler :
09 Haziran 2019 23:33

istifaedenmübasir
Aday Memur

3dk da 202 kelime yazmayı yetenek mi sandın?

Ben 6 yaşındaki çocuğa dakikada bir kelime yazdırtıyorum.

M Y T H, 1 hafta önce - Alıntıya git

sen kesin 300 kelime yazıyorsundur ilerizekalı kişi seni nasaya alalım :D

10 Haziran 2019 21:35

hacı naber ya 553
Genel Müdür

katip değilim, ne şartlarda çalıştıklarını da ancak burada yazılanlardan iyi kötü tahmin edebilirim. insanlar dertlerini yazmış, mesai kavramımız yok, mesai ücreti alamıyoruz, mobbing vs. den bahsetmişler, adam gelmiş beğenmiyorsanız istifa edin demiş.

kardeş bura Türkiye. iş yok iş. hele hele son yıllarda işsizlik had safhada. mühendisi için de geçerli, mimarı için de , öğretmenlik mezunu için de.

10 Haziran 2019 21:51

216ist
Aday Memur
Ben Istanbul da Ağir Cezada çalısan 4 aylik bir katibim. Evet is cok yogun helede ağır cezada ama herseye rağmen işimden memnunum. Yeri geliyor durusmaya giriyor aksam 5 e kadar araliksiz durusma yapiyorum genellikle kalemde dosya ara kararlari ve sayamadigim bir cok isi yapiyorum. Yine herseye rağmen devlet icin hizmet vatana hizmet etmekten cok mutluyum. Bazen strese ve cıkmazlara giriyorum ama işin sonunda tekrardan bir nebzede olsa rahata eriyorum. Isteyerek girilen bu sektorde isini severek yapiyorsan eger her turlu kolaylik Allah tarafindan veriliyor. Katip olmayi hedefleyen arkadaslar sabir,itaat ve vatan sevgisi icinizde varsa eger gercekten guzel bir meslek.
11 Haziran 2019 11:46

M Y T H
Şef

sen kesin 300 kelime yazıyorsundur ilerizekalı kişi seni nasaya alalım :D

istifaedenmübasir, 1 hafta önce - Alıntıya git

İsim çağıran mübaşir, öğretmen ile yazıştı.Büyük mutluluk.

11 Haziran 2019 13:13

xetalic
Kapalı
herif ezik cahil gibi kelimeleri umarım gerçek hayatta da insanlara karşı söylemiyorsunuzdur. insanlara saygısı olmayanların adalet bakanlığından istifa etmeleri isabetli olmuş
11 Haziran 2019 13:20

istifaedenmübasir
Aday Memur
herif ezik cahil gibi kelimeleri umarım gerçek hayatta da insanlara karşı söylemiyorsunuzdur. insanlara saygısı olmayanların adalet bakanlığından istifa etmeleri isabetli olmuş
xetalic, 5 gün önce - Alıntıya git

önce saygılı olacak ki saygı görecek nedense bu öğretmenlerin çoğu ezik avukatlı da yapıyorlar :))))

11 Haziran 2019 13:37

xetalic
Kapalı

önce saygılı olacak ki saygı görecek nedense bu öğretmenlerin çoğu ezik avukatlı da yapıyorlar :))))

istifaedenmübasir, 5 gün önce - Alıntıya git
umarım kullandığınız ezik kelimesi sebebiyle hakkınızda insanları alenen aşağıladığınız için suç duyurusunda bulunulmaz
11 Haziran 2019 14:04

istifaedenmübasir
Aday Memur
umarım kullandığınız ezik kelimesi sebebiyle hakkınızda insanları alenen aşağıladığınız için suç duyurusunda bulunulmaz
xetalic, 5 gün önce - Alıntıya git

metalcik sensin la değil mi hadi git bulun bekliyorum alenen aşağıladı beni de muhhahahaha ulan arkadaş işimiz gücümüz bitti ergen tayfası eylüyoruz yav

11 Haziran 2019 14:48

cengzantunga
Memur

1 kere çağlayan ist. adalet sarayı (400 kişi)

1 kere de gebze komisyonu kocaeli (54 kişi)

için elendim sözlü mülakalarda hakkı ile giren olduğunu düşünmüyorum. hatta bi kaç ortamda hakkınız la kazandıysanız araya birini sokmadıysanız getireceğim kurana el basın dedim kimse yanaşmadı.

adamı olan kazanıyor kazananda böyle söyleniyor işte.

gebeskeli, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ben son hakkımla ve de kimsenin yardımı olmadan girdim pişman mıyım evet pişmanım ama şükürler olsun işsiz kalmaktan iyidir ayrıca kitap üzerine de yemin edebilirim
12 Haziran 2019 08:42

marikcan
Aday Memur

İstifa et diyen şahıslar bu kıskançlık neden ? Katipler sizin de katip olmanızı istemiyor anlamı mı

çıkartıyorsunuz ? Şunu söyleyeyim katipler yeni personelin gelmesini çok ister en azından personel sayısı çoğaldığı için iş yükü kısmen azalacaktır. Ayrıca bu konu kimse katip olmasın diye açılmadı katipliği düşünen arkadaşlara bir nebze fikir vermek üzere açıldı. Yorumlarınızı ona göre yapın, sağlıcakla kalın.

13 Haziran 2019 11:21

istifaedenmübasir
Aday Memur

İstifa et diyen şahıslar bu kıskançlık neden ? Katipler sizin de katip olmanızı istemiyor anlamı mı

çıkartıyorsunuz ? Şunu söyleyeyim katipler yeni personelin gelmesini çok ister en azından personel sayısı çoğaldığı için iş yükü kısmen azalacaktır. Ayrıca bu konu kimse katip olmasın diye açılmadı katipliği düşünen arkadaşlara bir nebze fikir vermek üzere açıldı. Yorumlarınızı ona göre yapın, sağlıcakla kalın.

marikcan, 4 gün önce - Alıntıya git

mallar anlamıyor arkadaşım anlamazlar da adam gelmiş patronuna ya da onu işsiz bırakanlara yapamadığı cakayı bize yapıyor

Toplam 131 mesaj