Editörler : ayşegül bgm
23 Mayıs 2019 12:55

SPP'nin 2019 atama icraatleri

Duyum bakanı aras aliye ithafen yazılmıştır.....

Temmuz 2018'den beri sözde ek alım olacaktı. Bunun için defalarca etkinlik için para topladı ama fos çıktı

2019 başında çıkıp dedi sayıları öğrenecez etkinlik yapacaz felan filan ama fos çıktı

Atama sayısı için 14 Mart Bilkent Şehir hastanesi açılışını işaret etti fos çıktı

5 Nisanda çıkıp dedi Pazartesi veya çarşamba günü açıklama gelir ama fos çıktı

Bütün canlı yayınlarında Arkadaşlar kesin olarak mülakat yok dedi ama fos çıktı... Kesin yok dediği şey için çıkıp sözde mücadele etti ve büyük bir başarı olarak bunu kutladı

İlk alım sayısı için 20 bin dedi. İkinci alım kasım ayında olacak dedi fos çıktı... Şimdi tam tersi konuşuyor

Mülakat ve 12 bin haberini veren siteyi yalanladı. Okunmak için böyle haberler yapıyor dedi ama şimdi aynı şeyleri söylüyor.

Sağlıksen ve Memursen gibi sendikalara atıp tuttu. Her şeyi kendine mâl etti. Bu bizim başarımızdır dedi ama ortada başarı yok.. Ortada ne var biliyor musunuz; Kandırılan gençlerin yıkılan hayalleri ve umutları var !!

Duyum almaktan, teyit etmekten başka bir icraat yok. Ben ettim ben yaptım... Tutmayınca kılıf uydur dur. İşte planlamada son dakika değişikliğe gidildi. Hep prim hep prim hep prim

marazmali196316
Yasaklı
23 Mayıs 2019 13:06

yav arkadas su adamin soylediklerinde tek bir yanlis kelime var diyen beri gelsin konuşup tartışalım bu adama yok yere salladiniz o kadar ne oldu yine kobranecdet hakli cikti ama hala maraza soz kondurmayanlar var cok yazik be herseyi hakediyorsunuz

Sörc
Şube Müdürü
23 Mayıs 2019 13:20

aras ali'yi hiç savunmadım bu zamana kadar ama siz iki paralı troll burada anca millete atıp tutun. size aziz yıldırım'ın fb şampiyonluğunda taraftara söylediği sözleri birer birer içtenlikle söylüyorum. paralı troller sizi. he bir de recep ivedik ikiz dingiller diyordu ilk filminde. siz aynısınız. gereksizler. aynı başlıkları da açıp açıp durmayın.

marazmali196316
Yasaklı
23 Mayıs 2019 13:24

hala maraz abini savun bakalim ufaklik seninde gozunu acacagiz merak etme parali troller biz degil sizsiniz Cunku biz hiç gundem olcaz diye yalandan para toplamadik :D
Sörc, 5 yıl önce

aras ali'yi hiç savunmadım bu zamana kadar ama siz iki paralı troll burada anca millete atıp tutun. size aziz yıldırım'ın fb şampiyonluğunda taraftara söylediği sözleri birer birer içtenlikle söylüyorum. paralı troller sizi. he bir de recep ivedik ikiz dingiller diyordu ilk filminde. siz aynısınız. gereksizler. aynı başlıkları da açıp açıp durmayın.

Sörc
Şube Müdürü
23 Mayıs 2019 13:26

siz zaten mamalananlarsınız. daha paralı troll'ün ne olduğunu bilmeyecek kadar bilgisizsin.

marazmali196316, 5 yıl önce
hala maraz abini savun bakalim ufaklik seninde gozunu acacagiz merak etme parali troller biz degil sizsiniz Cunku biz hiç gundem olcaz diye yalandan para toplamadik :D

Kobranejdet
Memur
23 Mayıs 2019 13:39

Bu işi para için yapan kim varsa Aldığı para boğazından geçmez insallah... Kendince gelmiş burda bir yerlerinden ironi uyduruyorsun

Tupak
Memur
23 Mayıs 2019 13:46

Arkadaşlar 6 bin lisans hemşire alınırsa kaç bin sapar bu sayı? 9 bin küsür sıradaki biri İstanbul'a atanabilir mi ilk alımda?

emir.3131
Yasaklı
23 Mayıs 2019 13:46

arasa karşı olarak nasıl bi çıkarımız olabilir acaba :) ulan herif hayatınızı çalıyor hala savunma peşindeler bunlar kobranejdet boşver kardeşim
Kobranejdet, 5 yıl önce

Bu işi para için yapan kim varsa Aldığı para boğazından geçmez insallah... Kendince gelmiş burda bir yerlerinden ironi uyduruyorsun

marazmali196316
Yasaklı
23 Mayıs 2019 13:47

valla ben bu is icin 1 kurus almadim maraz abiniz gibi necdet kardesimin dedigi gibi alditsam bogazimdan gecmesin ama iftira atiyorsan Allah bin kere sorsun sana hesabini

Atakanns
Aday Memur
23 Mayıs 2019 13:50

Olum sizin derdiniz ne lan.Biz mahvolalım da yeterki aras haksız çıksın diyorsunuz sanki. Bunların olmasına mahal veren kişi aras değil bakan bey. 1 ağızdan duysak bizde kimseye bakmadan hayatımıza devam edecez ama yok.Daha dur bakalım resmileşmiş tek bir şey yok bekleyip görecez kim haklı kim haksız. Adam en azından meclise gitti 500 kişi ile derdimizi anlattı sen naptın. Sabahtan beri hangi başlığa girsem ikiniz. Kimsiniz olum siz. Derdiniz ne

hilalby
Aday Memur
23 Mayıs 2019 13:52

takım tutar gibi siyasi takım tutanlar yüzünden kafamıza kadar b*ka battık. burda da Aras alicilik türedi. adam uğraşmış etmiştir, içini, niyetini bilemem. ama defalarca olacak dedi olmadı. ya kandırıldı ya kandırdı. farketmez, şu saatten sonra söylediklerine kulak vermek akıl karı değil

marazmali196316
Yasaklı
23 Mayıs 2019 13:54

maraz aliyi diiij gujler kandirmis arkadaslar adamin sucu yok kxkxdk

marazmali196316
Yasaklı
23 Mayıs 2019 13:55

gordugum en mantıklı yorumlardan
hilalby, 5 yıl önce
takım tutar gibi siyasi takım tutanlar yüzünden kafamıza kadar b*ka battık. burda da Aras alicilik türedi. adam uğraşmış etmiştir, içini, niyetini bilemem. ama defalarca olacak dedi olmadı. ya kandırıldı ya kandırdı. farketmez, şu saatten sonra söylediklerine kulak vermek akıl karı değil

Sörc
Şube Müdürü
23 Mayıs 2019 15:10

asfkjasflkas kahkaha attım. allah da seni güldürsün :D :D :D :D kardeşim bu trollüğünden sonra daha da yorum yazmıyorum :D

maymun1234
Memur
23 Mayıs 2019 15:14

nejdet, sen kimin paralı trollusun yavrum sana 40 kere dedim adamla bir sorunun varsa ara numarasını bunları aynen yüzüne söyle, buradan atıp tutmak kolay. he diyorsan ki benim cesaretim yok, ee işte o herkeste olmayan bir meziyet. büzzük lazım biraz sana, ben sana öğreticem yavaş yavaş

Kobranejdet
Memur
23 Mayıs 2019 17:41

Laa maymun daha senin kadar boş bir insan görmedim. Şeyhin her açıklama yaptığında burda konu açıp ahkam kesiyordun. Ne oldu şimdi bize sallıyon yine :)))

Bendeatancam
Aday Memur
23 Mayıs 2019 17:42

odamı dış güçlerin işiydi nasıl tahmin edemedik :D

Kobranejdet
Memur
23 Mayıs 2019 21:02

Pensilvanya'nin parmağı var bu iste... Şeyhimiz aras ali hazretlerini kıskanıyorlar :)) Çekemiyorlar, avrupa amerika asya her yer kıskanıyor. Duyum aldık teyit ettik

maymun1234
Memur
23 Mayıs 2019 22:07

Nerdesin ..... Ben burdayım gel

Kobranejdet, 5 yıl önce

Pensilvanya'nin parmağı var bu iste... Şeyhimiz aras ali hazretlerini kıskanıyorlar :)) Çekemiyorlar, avrupa amerika asya her yer kıskanıyor. Duyum aldık teyit ettik

Kobranejdet
Memur
24 Mayıs 2019 00:27

Bu yazımın sonuna kadar arkasındayım. Yazdıklarımın hangi maddesi yanlış ?? Çıkıp açıklayön üyeliğimi silerim

10 tane attı 1i tuttu boş boş ahkam kesmeyin burda. Yazdıklarımı okuyun insan gibi yanıt verin ?

simorglwss
Aday Memur
24 Mayıs 2019 00:40

1 tane tutturdu dedigin zaten asıl konu. adam sayıyı rakamı rakamına aylar öncesinden verdi
Kobranejdet, 5 yıl önce

Bu yazımın sonuna kadar arkasındayım. Yazdıklarımın hangi maddesi yanlış ?? Çıkıp açıklayön üyeliğimi silerim

10 tane attı 1i tuttu boş boş ahkam kesmeyin burda. Yazdıklarımı okuyun insan gibi yanıt verin ?

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi