Editörler :
27 Mayıs 2019 16:32

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı

chp nin günahları saymakla bitmez, ancak cehennem temizler.

fazilet-83, 3 hafta önce - Alıntıya git

E siz cennette olun yeterki.CHP olmasaydı biz ne olurduk?Üstün zekalılarımız Yunan ABD İngiliz tabiyetinde hiristiyan olurlardı.Türk olduklarını dahi unuturlardı.Vasat olanlarımızı Türküyle Kürdüyle Lazıyla çerkeziyle Anadoluda dahi tutmazlardı.Araplarda istemezlerdi bizi.

27 Mayıs 2019 17:12

gedız fırat
Şef

Bu adamın beyinden bahsetmesi... Uzun zamandır böyle ironik mesaj görmemiştim :)

Al gözün malum yere bakmıyorsa oku canım

ADD Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, talebi içeren dilekçeyi, Erzurum Bölge İdare Mahkemesine gönderilmek üzere Ankara İdare Mahkemesine sundu.

Altınışık, başvuru sonrası yaptığı açıklamada, il isimlerinin yasayla değiştirilebileceğini ve alınan bu kararın yasa tanımazlık olduğunu savundu.

debug, 3 hafta önce - Alıntıya git

Şu çıkışın bile beyinin zerresine sahip olmadığını gösteriyor

Hâlâ add diyorlar ya

27 Mayıs 2019 23:47

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum

topyekün belediye meclisi karar alsa bile şehir isimleri sadece kanunla meclis yoluyla olur

ha birde yeni abuk sabuk sistemde reis değiştirebilir malum cumhurbaşkanlığı kararnameleri de kanun hükmünde

28 Mayıs 2019 19:06

debug
Daire Başkanı

Şu çıkışın bile beyinin zerresine sahip olmadığını gösteriyor

Hâlâ add diyorlar ya

gedız fırat, 3 hafta önce - Alıntıya git

Tamam kardeş güzel ironiydi işte suyunu çıkarma :) Anlıyosun bu işten

28 Mayıs 2019 19:30

ayhand_
Memur

Bir ilin şehrin ismini sadece meclis ve cumhurbaşkanı değiştirebilir. Asılsız başlıklar açıp da milleti yanıltmayın. doğruluğu yanlışlığı tartışılır ama sadece belediye girişindeki tabelayı değiştirmek istediler ona da valilik izin vermedi sanırım.

07 Haziran 2019 18:05

debug
Daire Başkanı

Binali Yıldırım : "Bu ülkede bir Dersim hadisesi var. Dersim hadisesinden dolayı devlet adına özür dileyen bir iktidar var. Buna rağmen Dersim adını ağzına alamayan ve yaptıkları bu fahiş yanlışı bile ikrar edemeyen, kabullenemeyen bir CHP var."

Hadi az ötede oynayın şimdi

07 Haziran 2019 18:45

hobaa78
Aday Memur

Binali Yıldırım : "Bu ülkede bir Dersim hadisesi var. Dersim hadisesinden dolayı devlet adına özür dileyen bir iktidar var. Buna rağmen Dersim adını ağzına alamayan ve yaptıkları bu fahiş yanlışı bile ikrar edemeyen, kabullenemeyen bir CHP var."

Hadi az ötede oynayın şimdi

debug, 1 hafta önce - Alıntıya git

hahahaha. forumun önceki mesajlara baktım da dersim oluyor diye akp'liler saydırmış, vatana ihanet falan demiş.

şimdi de kendi adayları dersim diyor. gerçi dün de kürdistan

gerçi akp'liler buna da ses etmez. dün dersim ihanet diyenler, şimdi tunceli ihanet der!!.

07 Haziran 2019 19:23

debug
Daire Başkanı

hahahaha. forumun önceki mesajlara baktım da dersim oluyor diye akp'liler saydırmış, vatana ihanet falan demiş.

şimdi de kendi adayları dersim diyor. gerçi dün de kürdistan

gerçi akp'liler buna da ses etmez. dün dersim ihanet diyenler, şimdi tunceli ihanet der!!.

hobaa78, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kafalar kumda şimdi :D

07 Haziran 2019 20:03

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı

Cumhurun partileri, tez Dersim meselesini halletmeliler.

Mecliste kanununu çıkarsınlar, o yörenin vatandaşı ne istiyorsa vilayetinin ismini öyle koysun.

Herşey daha güzel olacak desinler.

fazilet-83, 3 hafta önce - Alıntıya git

Binali bey duymuş beni adeta.

Toplam 49 mesaj