Editörler :
23 Mayıs 2019 18:53

isimsoyisim01
Kapalı
aslında kötü niyetli degildir bence hocam :) hepimizin beyni yandı artik erkeklerden kimisi subayliga polislige başvurmayi düşünüyor issizlik yuzunden. bizi bu hale getirdilerya yazıklar olsun
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git

lise hemşire sayısını söylesin yazacağım buraya hocam perfüzyonist dedi en son

23 Mayıs 2019 18:56

Ymnur
Memur
aslında kötü niyetli degildir bence hocam :) hepimizin beyni yandı artik erkeklerden kimisi subayliga polislige başvurmayi düşünüyor issizlik yuzunden. bizi bu hale getirdilerya yazıklar olsun
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git
Kötu demedik zaten ama sureklı atmaları , bı öyle bı böyle demelerı , sankı dalga gecer gibi bir tavir takınmasi var . Evet önümüz , yolumuz belli degil herkes bi yerlere atma çabasinda kendını napalım yazık bizlere .
23 Mayıs 2019 18:57

Rabken
Genel Müdür
Kötu demedik zaten ama sureklı atmaları , bı öyle bı böyle demelerı , sankı dalga gecer gibi bir tavir takınmasi var . Evet önümüz , yolumuz belli degil herkes bi yerlere atma çabasinda kendını napalım yazık bizlere .
Ymnur, 1 ay önce - Alıntıya git
aynen Allah yardimcimiz olsun iyice kayboldum dalga geçiyorlar sanki
23 Mayıs 2019 18:59

Rabken
Genel Müdür

lise hemşire sayısını söylesin yazacağım buraya hocam perfüzyonist dedi en son

isimsoyisim01, 1 ay önce - Alıntıya git
sağ ol hocam. ne kadar dogru bilmiyoruz ama iste her ihtimali degerlendiriyoruz insallah mutlu bir son olur
23 Mayıs 2019 19:02

Avare adam
Aday Memur
evet bizlerden kısıp hemsirelerden aldıkları ve bizim yerlerimize birçok alanda hemsirelerin calistıgı konusunda dogrusun
güldürdün
23 Mayıs 2019 19:10

Ymnur
Memur
güldürdün
Avare adam, 1 ay önce - Alıntıya git
gulebilirsin :) gulmek serbest:) birı böyle yazmis ikı - uç mesajda bende şu kısmını dogruladım kı lisans hemsirelerle ilgılı göz var nizam var .o, bu ,ben degil birçok kisı böyle dusunuyo sen diledgin kadar gulebilirsin avare :)
23 Mayıs 2019 19:14

emir.3131
Yasaklı
gulebilirsin :) gulmek serbest:) birı böyle yazmis ikı - uç mesajda bende şu kısmını dogruladım kı lisans hemsirelerle ilgılı göz var nizam var .o, bu ,ben degil birçok kisı böyle dusunuyo sen diledgin kadar gulebilirsin avare :)
Birbirinize laf atmayın bu hale gelmemizde ki en büyük etken arasla uğraşın artık
23 Mayıs 2019 19:15

Ymnur
Memur
Birbirinize laf atmayın bu hale gelmemizde ki en büyük etken arasla uğraşın artık
emir.3131, 1 ay önce - Alıntıya git
Forumda laf atan , atan ,tutan ,fırlatan hıç bitmez kı insan kimle ugrasacaginı,neye inanacagını, ne duşunecegini sasirıyo
23 Mayıs 2019 19:35

anestezist09
Kapalı
yav bu branş Dağılımları nerde biri link falan atsin
23 Mayıs 2019 19:45

Bendeatancam
Aday Memur
yav bu branş Dağılımları nerde biri link falan atsin
anestezist09, 1 ay önce - Alıntıya git

gülen birisi branşları dağıtıyomuş ben kapamadım atanamıcam galiba

23 Mayıs 2019 19:49

anestezist09
Kapalı

gülen birisi branşları dağıtıyomuş ben kapamadım atanamıcam galiba

Bendeatancam, 1 ay önce - Alıntıya git
tüh neyse
23 Mayıs 2019 19:50

isimsoyisim01
Kapalı
tüh neyse
anestezist09, 1 ay önce - Alıntıya git

anestezi sayısını söylerse yazarım ben sana

23 Mayıs 2019 20:06

Avare adam
Aday Memur
arkadaşım göz varda bakmasinıda ögrenmek lazım kıstılar felan diyosun neyden ne kadar ihtiyac varsa o kadar alınıyor kimsenin kimsenin alimini kıstığı yok
23 Mayıs 2019 20:12

anestezist09
Kapalı

anestezi sayısını söylerse yazarım ben sana

isimsoyisim01, 1 ay önce - Alıntıya git
Tamam kardo eyvallah
27 Mayıs 2019 11:00

prmhakan
Aday Memur
baya guldum yanlız aynen paramedik 2000 alınir kalan 900 de o kadar bransa 50,100 diye verilir zaten bıtek paramedikler var dimı hey Allahım

kardeşim geçen 2 senede toplam 4000 paramedik alındı. 2019 da da en az 2000 kişi olacaktır. haziran ve kasım ayı toplam. yaranız var galiba eksiliyorsunuz.

Toplam 55 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?