Editörler : nayzen
23 Mayıs 2019 17:26   

İl İçi tayin yeri hala açılmayanlar kimler

Balıkesirde hala il içi tayin duyurusu açılmadı yarın son gün mü neden açılmıyor?

23 Mayıs 2019 20:09

softbal10
Memur

Başvurular Mayıs ayında alınır ve ilgili il milli eğitim müdürlüğünce belirlenen ve durumlarına uygun kadrolar arasından en fazla on kuruma atanmak üzere tercihte bulunulabilir.

Denildiğinden mayıs ayı içerisinde mutlaka ilan edilecektir.

24 Mayıs 2019 11:05

tayfur123
Aday Memur

Başvurular Mayıs ayında alınır ve ilgili il milli eğitim müdürlüğünce belirlenen ve durumlarına uygun kadrolar arasından en fazla on kuruma atanmak üzere tercihte bulunulabilir.

Denildiğinden mayıs ayı içerisinde mutlaka ilan edilecektir.

softbal10, 4 hafta önce - Alıntıya git

peki bütün iller nenen aynı anda açıklanmıyor acaba

24 Mayıs 2019 15:18

davam1903

adana hala açmadı atamayı aradık gys atamalarından dolayı yoğunluk olduğunu soylediler

24 Mayıs 2019 19:47

softbal10
Memur

Demek ki boş kadrolar tespit edilemedi.

24 Mayıs 2019 21:50

canbatar
Aday Memur

Dostum boş kadrolar gys sınavını kazanalar doldurduğundan dolayı il içi bir çok iller açmadı şansına küs. Bulunduğum ilde sadece hizmetli kadrosu açtı.

Yok yoğunuz yok bilmem ne geç bunları Bakanlı 30 nisanda tüm illere gönderdi yazıyı süresi vardı geçti bugün tercihler. Kimse kafasına göre biz şu tarihte açarız diyemez.

24 Mayıs 2019 22:19

tayfur123
Aday Memur

Dostum boş kadrolar gys sınavını kazanalar doldurduğundan dolayı il içi bir çok iller açmadı şansına küs. Bulunduğum ilde sadece hizmetli kadrosu açtı.

Yok yoğunuz yok bilmem ne geç bunları Bakanlı 30 nisanda tüm illere gönderdi yazıyı süresi vardı geçti bugün tercihler. Kimse kafasına göre biz şu tarihte açarız diyemez.

canbatar, 4 hafta önce - Alıntıya git

desene işimiz il dışı atamaya kaldı ah ah be :((

25 Mayıs 2019 18:57

softbal10
Memur

Yanlış bilgi vermeyin.

Yönetmelik gereği mayıs ayı sonuna kadar alınır ve haziran ayında sonuçlanır. Bakanlıkta bahsi geçen yazıda mayısta alın ve haziran'ın ilk haftası sonuçlandırın demiştir.

27 Mayıs 2019 11:08

tayfur123
Aday Memur

son durum nedir hala açılmayan iller nereler?

28 Mayıs 2019 11:34

adanalı1543
Aday Memur

adana hala açmadı atamayı aradık gys atamalarından dolayı yoğunluk olduğunu soylediler

davam1903, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ne zaman açılır acaba tam bir bilginiz var mı

28 Mayıs 2019 11:35

adanalı1543
Aday Memur

davam1903, 4 hafta önce - Alıntıya git

banada haber verirmisin

Toplam 10 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?