Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
24 Mayıs 2019 09:12   

Galatasaray - Başakşehir Maçı Skandalı

dün ortaya çıkan görüntülerde, tabi ki satılık medyada kimsenin yer vermediği , hasan şaşın, fatih terimin rakip takıma,rakip kulübeye, tribüne çıktıktan sonraki tehdit ve küfürlerini duyuyoruz. TFF bunlar için bir şey yapacak mı tabi ki hayır.

Ülke futbolu resmen çetenin eline düştü.Nasıl bir lobiyse..

24 Mayıs 2019 09:17

ice.man
Müsteşar
24 Mayıs 2019 09:20

ice.man
Müsteşar

Fatih Terimin attığı yumruğu da ekleyelim. Şunları başkası yapsa neler konuşulurdu.

Bunları Fatih Terim yapınca başarılı oluyor, başkası yapınca pislik, çirkef, vs vs oluyor.

24 Mayıs 2019 09:23

singapoor
Aday Memur

iceman kardeşim yeter artık kabullenin sizde ya. yok yumrukmuş yok oymuş . 8-10 puan geriden, forvetsiz, sakatlanan futbolcular, cezalar alan bir takım gelip söke söke şampiyon olmuş. siz hala yok küfür yok yumruk yok bilmem neyin derdindesiniz. o dediklerinin cezasını alacak zaten. bunnu sampiyonlukla ne ilgisi var.

24 Mayıs 2019 09:34

ice.man
Müsteşar

o 8-10 puan nasıl geriden geldiği ayan beyan ortada hocam..

VAR kayıtları nasıl ele geçtiyse artık, oya gibi nasıl işlendiyse harika bir geri dönüş oldu.

Hakemler bence sınırını zorlamalı. Seneye gs ı şöyle bi 20 puan falan geri düşürüp oradan getirmeyi denesinler. Bence yapabilirler. o potansiyelleri var.

24 Mayıs 2019 10:10

alex 10
Editor

Galatasaraylı arkadaşlar bu görüntülerden, bu adamlardan rahatsız değilyaa ben asıl ona şaşıyorum..

Türkiye'de çok futbolcu gördük olaylara karışan ama hiç bu kadar vakaya karışan hoca yada antrenör var mı arkadaş ben mi bilmiyorum??

bir ton futbolcu sayarız ama böyle hoca-antrenör var mıyaa..

neresinden baksan pislik akıyor..

azcık delikanlıysanız sıradan bir avrupa kupası maçında yapsana bunları eyy terim-şaş ikilisi..

burası babanızın çiftliği zaten, milyonlar paralarını araplara verip sizi izliyor..

24 Mayıs 2019 10:17

alex 10
Editor

şampiyonluk maçında terim tokat atıyor, yumruğunu sıkıyor, ağır küfürler ediyor..

kısa zaman önce özel mekanda kavgalara karışıyor..

bu zatın adı da milyonların vergisiyle yapılan stadın adına veriliyor..

ülkemde futbolun değerleri..

24 Mayıs 2019 10:33

hopali
Editor

Galatasaraylı arkadaşlar bu görüntülerden, bu adamlardan rahatsız değilyaa ben asıl ona şaşıyorum..

Türkiye'de çok futbolcu gördük olaylara karışan ama hiç bu kadar vakaya karışan hoca yada antrenör var mı arkadaş ben mi bilmiyorum??

bir ton futbolcu sayarız ama böyle hoca-antrenör var mıyaa..

neresinden baksan pislik akıyor..

azcık delikanlıysanız sıradan bir avrupa kupası maçında yapsana bunları eyy terim-şaş ikilisi..

burası babanızın çiftliği zaten, milyonlar paralarını araplara verip sizi izliyor..

alex 10, 3 ay önce - Alıntıya git

Şaşırdık mı Hayır.

Her Yol Mubahmış...

24 Mayıs 2019 13:08

Kerem-Cem.80
Editor

17 kulüp gibi nasılda üsüşmüşsünüz yine... O 8 10 puan nasıl fark açıldı peki önce onu sorgulayın desek herkes sagır dilsiz olıyır. Bizi en günahsızınız yargılasun... Boş boş konuşup algı yapmak yeni başkan ve taraftarın yeni stratejisi sanırım.. Neyse siz konuşun biz şamp olalım sizi kimse hayırlamaz ama şampiyonluk lar daina hatırlanacaktır

24 Mayıs 2019 16:08

singapoor
Aday Memur

17 kulüp gibi nasılda üsüşmüşsünüz yine... O 8 10 puan nasıl fark açıldı peki önce onu sorgulayın desek herkes sagır dilsiz olıyır. Bizi en günahsızınız yargılasun... Boş boş konuşup algı yapmak yeni başkan ve taraftarın yeni stratejisi sanırım.. Neyse siz konuşun biz şamp olalım sizi kimse hayırlamaz ama şampiyonluk lar daina hatırlanacaktır

Kerem-Cem.80, 3 ay önce - Alıntıya git

galatasarayın şampiyounluğu anasınn ak süt gibi helaldır. biz beşinci yıldızı onların dördüncü yıldız takmalırnadn önce alacağımız için daha da hırçınlaşıyorlar.

25 Mayıs 2019 20:50

kurttotemi
Memur

Şike soruşturması başlayabilir , biz bunu haziran sonunda temmuz başında görebiliriz

25 Mayıs 2019 22:11

g.a.k.k.o.s
Daire Başkanı

Türkiye de şike olsa ispat olmaz kimse ceza almaz ülke de adalet yok ki

27 Mayıs 2019 10:11

UNusUAL.PyScHO
Şube Müdürü

suratlarında astar olsa gs mi olurlar ki ?

Toplam 12 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;