Editörler : Lanet
24 Mayıs 2019 13:25

İİBF Mezunlarının Akıbeti Ne Olacak?

Arkadaşlar merhaba, bugün de yıl içerisinde toplam 30 bin sağlıkçı alımı ile güne uyandık. Peki bizler ne olacağız ? Öğretmen,polis,asker, sağlıkçı alımları hiç yoktan yapılıyor iyi kötü, fakat binlerce mezunu olan İİBF'liler ne olacak ? sessizce oturup bekleyecek miyiz ? zaten bizim başvuru yaptığımız her kadroya diğer alakasız bölümler de başvurabiliyor ve puanları yüksek olduğu için onlar alınıyor merkezi atamada ! Arkadaşlar birşeyler yapmak lazım... Twitter,change.org, başka bir platform neresi olursa olsun artık biz de burdayız demeliyiz !

Cordelio1912
Aday Memur
25 Mayıs 2019 01:35

hala iibf okuyan essek beyinlilerin uyandirilmasi lazim. bu iibf yi kapatip 5 10 sene ogrenci almamak lazim iktisat mezunuyum aciktan isletme iktisat bilmem ne okuyan adamlar t.assak geciyor boyle sistemin ben ...

Cordelio1912
Aday Memur
25 Mayıs 2019 01:37

mezun olali oldu 4 sene gecmise bakiyorum okul birincileri bile boşta elle tutulur şu adam şuraya yerlesti dedigim bir allahin kulu yok ceko maliye iktisat isletme herkes baska bir isle mesgul suan yazik...

Cnscans
Memur
25 Mayıs 2019 10:18

kesinlikle kapatılmalı ! gerçekten çok mağduruz ve bunu hiç kimse görmüyor ,resmen büyük bir adaletsizlik mevcut. Şuan geçtiğimiz merkezi alımda 4001 ile açılan bütün kadrolara mühendisler ftr mezunları girdi çalışıyorlar, kuş kadar kadro açılıyor ona bile biz giremiyoruz...Nasıl öğretmenler , sağlıkçılar birlik olup biz buradayız diyebiliyorsa bizler de birlik olup sesimizi çıkarmalıyız .Yani durum gerçekten vahim yüksek geçerli bir puan almamıza rağmen korkuyoruz atanamamaktan !
Cordelio1912, 5 yıl önce
hala iibf okuyan essek beyinlilerin uyandirilmasi lazim. bu iibf yi kapatip 5 10 sene ogrenci almamak lazim iktisat mezunuyum aciktan isletme iktisat bilmem ne okuyan adamlar t.assak geciyor boyle sistemin ben ...

hagiyatmaz
Şef
25 Mayıs 2019 20:29

Belli başlı üniversitelerde olmalı ve açık öğretim kapatılmalı artık.

Cnscans
Memur
26 Mayıs 2019 16:46

Evet kapatılmalı...hatta birçok üniversite birçok bölüm kapatılmalı,insanların emeklerine yazık...çoğu kişiden şunu duyuyorum artık ''keşke okumasaydık ! ''

hagiyatmaz, 5 yıl önce

Belli başlı üniversitelerde olmalı ve açık öğretim kapatılmalı artık.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi