Editörler : hopaliSafak Vaktii
24 Mayıs 2019 22:41   

Sözlü mülakattan 50-55 alanlar

arkadaşlar daha önce öğretmenlik mülakatına girip de 50 küsür puan verilerek atanma şansı elinden alınan arkadaşlar neler yaptı ? çözüm veya izlenecek yollar var mı ? ben son mülakatta aldığım puana yürütmeti durdurma davası açtım ara kararda atanmama engel bir şey çıkmadı son kararı bekliyoruz ama önümüzdeki ay mülakatına yetişmez deniyor. ben yine komisyona verilen bilgi yüzünde düşük puan mı alacağım. ? konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

25 Mayıs 2019 11:23

dogan2323
Aday Memur

hocam düşük puan alma nedeniniz nedir peki. Güvenlik soruşturmasına filan mı takıldınız

25 Mayıs 2019 14:47

dante16
Aday Memur

2015 kasımda kapanan üniversitede 3 gün sigorta girişim var diye elendiğimi düşünüyorum. çünkü ne emniyette ne de adalet bakanlığıında atanmama engel olacak bir sicilimin olmadığı belirtildi. son iki sözlü mülakatta 50 - 55 verilerek atanma hakkım elimden alındı.

25 Mayıs 2019 20:50

magmagic
Aday Memur

2015 kasımda kapanan üniversitede 3 gün sigorta girişim var diye elendiğimi düşünüyorum. çünkü ne emniyette ne de adalet bakanlığıında atanmama engel olacak bir sicilimin olmadığı belirtildi. son iki sözlü mülakatta 50 - 55 verilerek atanma hakkım elimden alındı.

dante16, 4 hafta önce - Alıntıya git
Sigorta girisiniz ögrenci olarak stajyer-yari zamanli calisma seklinde miydi yoksa baska bir pozisyonda mi ?
26 Mayıs 2019 10:06

dante16
Aday Memur

yarı zamanlı okutman olarak. 2015 kasım da sadece 3 gün sigorta girişi var.

27 Mayıs 2019 21:36

MaDMaxiBo
Şube Müdürü

Sizi oraya abiler mi işe almıştı?

Sıkıntı burada sanırım.

10 Haziran 2019 11:04

dante16
Aday Memur

ne dediğini bilmeden yazdıklarımı okumadan ön yargılı ve düşünmeden konuşuyorsun. tadımı kaçırmak istemiyorum. Memursun bilmem nerede de müdürmüşsün. senin adına senin çevrene çok üzüldüm.... benim başlığımı boş hayatın ve düşüncelerinle dolrdurma... ille de cevap verecem diyorsan özelden yaz istediğini verecem sana.

11 Haziran 2019 10:47

defgül
Aday Memur

Bu insanlara yapılanlar hak değil! Mülakat saçmalığı kaldırılmalı

Toplam 7 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?