Editörler : hopaliSafak Vaktii
25 Mayıs 2019 01:48   

Yanlış beyanda bulunmuşum gibi bir durum söz konusu olur mu?

Arkadaşlar benim ikametgahım İstanbul'da ancak ben şu an Diyarbakırdayım adresimi de buraya taşımadım daha. Sınav zamanı da burda olcağım için KPSS'ye başvururken adres olarak şu an bulunduğum adresi girdim bir sorun olur mu yani yanlış adres vermiş yanlış beyanda bulunmuşum gibi bir durum söz konusu olur mu? Adres bilgilerimi mernis butonunu tiklayarak girseydim sinav merkezi olarak İstanbul seçmem gerekecekti ben de kendim yazdım bilgisi olan varsa yardımcı olursanız cok iyi olur en azindan güncelleme açıldiginda düzeltirim.

25 Mayıs 2019 10:44

Akrep233
Şube Müdürü
hocam.sorun olmaz ama atama tercihinde yasadigin yeri ver çünkü güvenlik soruşturması gelip bakılıyor yani mülakat sonrası okulları tercih ederken düzelt...
25 Mayıs 2019 13:37

trkçrkn
Aday Memur
hocam.sorun olmaz ama atama tercihinde yasadigin yeri ver çünkü güvenlik soruşturması gelip bakılıyor yani mülakat sonrası okulları tercih ederken düzelt...
Akrep233, 4 hafta önce - Alıntıya git
Yok sınav sonrası zaten duzelticem adresi hocam ancak şimdi hem kpss hem öabt için İstanbul'a gitmek zor benim için. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
Toplam 2 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?