Editörler :
25 Mayıs 2019 09:19   

Tercihler
Sizce tercihler ne zaman başlar ??
25 Mayıs 2019 11:22

hemşirbey1
Kapalı
Bence 6-10 Haziran arası başlar
25 Mayıs 2019 17:00

yasminym
Şube Müdürü

Bayramda tercıhler mı başlar:) şaka yapıyor olmalısınız umurlarında olmaz Temmuz?dan once beklemeyın cunku saglık bakanlıgı ıller arası tayın 26 hazoranda sonuclanacak bakanlık bakacak orada boş kalsn yerlerden de bunatamada açacak o yuzden temmuzdan önce beklemeyın nereden bılıyorsunuz da demeyin yılların bırıkımı o kadar tayın donemı gecırdım bayramda atama yapılmayacagını bılecek kadar bılgım var yani ;)

25 Mayıs 2019 17:26

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Pazartesi alıma çıkmazlarsa zTen bayram sonrasına kalır, istabul seçimi öncesi alırlar Bnce

25 Mayıs 2019 17:45

yasminym
Şube Müdürü

Seçim ile bunun ne ılgısı var?? Temmuzdan once beklemeyın bellı kı ık atamalarınız bu yuzden yok bayram zamanı yok secım oncesı dıye yorumlar yapıyorsunuz bıraz mantıklı dusunun temmuzdan once beklemeyın hadı ıyı gunler

25 Mayıs 2019 17:55

Uçanhemşire
Şef

Bayramda tercıhler mı başlar:) şaka yapıyor olmalısınız umurlarında olmaz Temmuz?dan once beklemeyın cunku saglık bakanlıgı ıller arası tayın 26 hazoranda sonuclanacak bakanlık bakacak orada boş kalsn yerlerden de bunatamada açacak o yuzden temmuzdan önce beklemeyın nereden bılıyorsunuz da demeyin yılların bırıkımı o kadar tayın donemı gecırdım bayramda atama yapılmayacagını bılecek kadar bılgım var yani ;)

yasminym, 3 ay önce - Alıntıya git

2017 de 12500 lük alımda tercihleri bayramda yapmıştık

25 Mayıs 2019 17:57

Uçanhemşire
Şef

Seçim ile bunun ne ılgısı var?? Temmuzdan once beklemeyın bellı kı ık atamalarınız bu yuzden yok bayram zamanı yok secım oncesı dıye yorumlar yapıyorsunuz bıraz mantıklı dusunun temmuzdan once beklemeyın hadı ıyı gunler

Sen finallerin bitmesini bekliyorsun heralde :D

25 Mayıs 2019 18:06

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

2017 de 12500 lük alımda tercihleri bayramda yapmıştık

Uçanhemşire, 3 ay önce - Alıntıya git

Yanlış bilgi vermeyin isterseniz, 7 13 haziran arası tercihler oldu, ramazan bayramı 24ünde başladı, bayram öncesi hemen sonuçlar açıklanmıştı

25 Mayıs 2019 18:10

yasminym
Şube Müdürü

Ben 2011 mezunu olup 8 yıllık memurum :) tecrube dıyorum fınallet dıyor :)

25 Mayıs 2019 18:14

Uçanhemşire
Şef

Yanlış bilgi vermeyin isterseniz, 7 13 haziran arası tercihler oldu, ramazan bayramı 24ünde başladı, bayram öncesi hemen sonuçlar açıklanmıştı

Hayalperesthemşire, 3 ay önce - Alıntıya git

Yanlış hatırlıyor olabilirim hocam ancak aklımda öyle kalmış .. yani bayramla beraber başlamaz tabi ancak bir takvim belirlenip tercih günleri bayram günlerine de denk gelemez diye bir şey yok sistemden başvuruyoruz .. önemli olan bayram vs değil de bir an önce alıma çıkılması ...

Benim sözüm yakın zamanda olmaz diye savunup aslında içten içe yeni mezunların da alıma yetişmesini kast edenlere ..

Benim isteğim mezunlar da yetişsin hiç önemli değil alımın bir an önce yapılması ...

25 Mayıs 2019 18:21

yasminym
Şube Müdürü

Arkadaşım ben yenı mezun falan degılım 8 yıldır saglık bakanlıgında kadrolu calısıyorum gecen hafta ki iller arası tayıne basvurdum ce 8 yıldır kı tayın tecrubemı soyleedım konu baslıgını da hazıran donemı ıller arası tayın ıle alakalı dıye gırdım ılk atama imiş okuyunca bılgımı paylastım ama sız bu sekılde her seye umut baglarsanız daha cok uzulursunuz 8 yıllık memurıyet hayatımda saglık bakanlıgının bugun yarın atama tayın var dıye 8 ay 10 ay sonra ki tayınlerıni cok gördüğüm için tecrubemı yazdım beklemeyın dıye yıne soyluyorum once 26 hazıranda bızım ıller arası tayın sonucu açıklanacak oradan boş kalan kadroları da alıp temmuzda atamanızı yaparlar saglık bakanlıgı bu dun personel alımı sayısını verdı dıye 2 gun sonra atama yapacak dıye beklersenız daha cok uzulursunuz ıyı gunler

25 Mayıs 2019 20:09

uykusuzhemsire
Şef
arkadaşlar gerçekten seçim seçim diyosubuz 2018 yılında mezun olan bir hemşire olarak ben seçimin atamalar üzerinde o kadar etkisi oldugunu düşünmüyorum ç0nkü eğer etkisi olsa idi açıkşama martta gelirdi
25 Mayıs 2019 20:27

Uçanhemşire
Şef

Arkadaşım ben yenı mezun falan degılım 8 yıldır saglık bakanlıgında kadrolu calısıyorum gecen hafta ki iller arası tayıne basvurdum ce 8 yıldır kı tayın tecrubemı soyleedım konu baslıgını da hazıran donemı ıller arası tayın ıle alakalı dıye gırdım ılk atama imiş okuyunca bılgımı paylastım ama sız bu sekılde her seye umut baglarsanız daha cok uzulursunuz 8 yıllık memurıyet hayatımda saglık bakanlıgının bugun yarın atama tayın var dıye 8 ay 10 ay sonra ki tayınlerıni cok gördüğüm için tecrubemı yazdım beklemeyın dıye yıne soyluyorum once 26 hazıranda bızım ıller arası tayın sonucu açıklanacak oradan boş kalan kadroları da alıp temmuzda atamanızı yaparlar saglık bakanlıgı bu dun personel alımı sayısını verdı dıye 2 gun sonra atama yapacak dıye beklersenız daha cok uzulursunuz ıyı gunler

Tecrübelerini paylaştığın için saol ancak 12 bin atamayı CB açıkladıktan sonra il sağlık müdürlüklerine de bu sayıyı paylaştirabilmek için alınacak personelin başına sayı yazmalarını istedi . Ve bunu 23 Mayıs'ta geri topladı .. bu atama sayısı , yer değiştirme sayısından ayrı planlanmış .. ayrıca alımın çoğu şehir hastanelerine olacak ..yani alımın çoğunluğu 4-5 ile olacak ... durum farklı .. neyse boşver bekleyip göreceğiz

25 Mayıs 2019 20:43

uykusuzhemsire
Şef

Tecrübelerini paylaştığın için saol ancak 12 bin atamayı CB açıkladıktan sonra il sağlık müdürlüklerine de bu sayıyı paylaştirabilmek için alınacak personelin başına sayı yazmalarını istedi . Ve bunu 23 Mayıs'ta geri topladı .. bu atama sayısı , yer değiştirme sayısından ayrı planlanmış .. ayrıca alımın çoğu şehir hastanelerine olacak ..yani alımın çoğunluğu 4-5 ile olacak ... durum farklı .. neyse boşver bekleyip göreceğiz

Uçanhemşire, 3 ay önce - Alıntıya git
bence oladabilir klmayadabilir ama seçim etkilemeyecrk oluru oldugu için olacak
25 Mayıs 2019 21:53

hemşirbey1
Kapalı
kadro ihtiyaçları açıklamadan bir hafta önce toplanmaya başlanmıştı zaten illa ki açıklamayı yeni yaptılar diye hazırlıklara yeni başlanacak diye bir şey yok ille de temmuzdan erken olmaz demek bana pek doğru gelmiyor
25 Mayıs 2019 22:54

Uçanhemşire
Şef

Öğretmenler de 20 bin açıklanıyor yeri geliyor bir hafta sonra tercih alınıyor yeri geliyor birkaç ay sonra tercih alınabiliyor ... Seçimden önce de olabilir sonra da ...

Toplam 15 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;