Editörler :
25 Mayıs 2019 14:51

ozancetin01
Aday Memur

Hocam öyle olmaz. 2017/5 alımını refarans göstererek bir liste hazırlamışsınız ama bu alımla 2017/5 alımının sayılarının yakın olması sizi yanıltmış. Zira bu alımda 1165 tane lisans kadrosu yer alıyor. 2017/5 dağılımında ise 300'lerde bir lisans kadrosunun olduğunu görüyoruz. Yani toplamda alım sayıları yakın olsa da dağılım arasında yakınlık söz konusu olmayacaktır. Büyük ihtimalle dün memurlar.net'in yapmış olduğu haberdeki dağılım bizleri bekliyor.

Geralt1902, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben liste hazırlamadım ki direk attım :) Her bu konu acıldığında guluyorum ya bu eski listeyi alıp acıklanan yeni sayıları duzenleyince nerdeyse tam sayılar cıkıyor bunu tahmin etmek cok zor değil boyle gelip gelip soruyor insanlar ya eğer kendiniz bunu tahmin edemiyorsanız hiç memur olmayın daha iyi. Allahın verdiği beyni kullanma yeteneğine sahip olmayanlar insallah atanamazsınız. Biri gider oran orantı yapar kendini ordinaryus ilan eder diğerli tahmin etmek cok zor gibi oturur her mesaja sayı sorar ya neyse ben beynin kullanılmamasına tahamul edemiyorum dolmusum yine. İyi eğlenceler size

25 Mayıs 2019 15:00

sylvia0
Kapalı

biraz iyimser olmus toplam alınacak sağlık memuru (tekniker+teknisyen) 2900 küsür sayı 12000 alımda bu tabloda 3 bin i geçiyor tıbbi sekreter biraz daha az sayı olur muhtemelen onun dısında 3 aşağı 5 yukarı iyi bir tablo olmuş bence

jose.labtek, 1 ay önce - Alıntıya git
3bin saglik memuru alinacak dedi Koca. Toplarsaniz da tam 3000 cikiyor tekniker teknisyen sayisi.
25 Mayıs 2019 16:21

Geralt1902
Aday Memur

Ben liste hazırlamadım ki direk attım :) Her bu konu acıldığında guluyorum ya bu eski listeyi alıp acıklanan yeni sayıları duzenleyince nerdeyse tam sayılar cıkıyor bunu tahmin etmek cok zor değil boyle gelip gelip soruyor insanlar ya eğer kendiniz bunu tahmin edemiyorsanız hiç memur olmayın daha iyi. Allahın verdiği beyni kullanma yeteneğine sahip olmayanlar insallah atanamazsınız. Biri gider oran orantı yapar kendini ordinaryus ilan eder diğerli tahmin etmek cok zor gibi oturur her mesaja sayı sorar ya neyse ben beynin kullanılmamasına tahamul edemiyorum dolmusum yine. İyi eğlenceler size

ozancetin01, 1 ay önce - Alıntıya git

Yanlış bir düşünce sistemi. "eski listeyi alıp acıklanan yeni sayıları duzenleyince nerdeyse tam sayılar cıkıyor bunu tahmin etmek cok zor değil" demişsiniz ama bakanlık eski alımlarına paralel olarak değil ihtiyacına göre alım yapıyor. X bölümü Y bakanlığının 2017 alımında 0 kadro alırken 2018 alımında 300 kadro alabiliyor. Yaşanan olaylar bunlar o yüzden eski listeye bakıp herhangi bir oran orantı yapmak kimseyi doğru sonuca götürmeyecektir.

25 Mayıs 2019 17:31

rdvnbcm
Aday Memur

Güzel bir. Hazırlık yapmışsın. Ben bir çevre sağlığı teknikeri olarak şunu diyim. Bizden hiç alım almayabilirler. Alsalar dahi Max 20-40. Keşke 64 olsa havalara uçarım :) .

25 Mayıs 2019 18:23

paramedikemir
Aday Memur

Paramedik 810 degil bi kere.Sadece 112 ye alinacak paeamedik 800 un ustu.Aciller eklenince 1200 civari olacak

25 Mayıs 2019 21:09

Ameliyathane tknr
Memur

Naptın kardeşim ya inşallah böyle olmaz daha fazla alım yaparlar

Sıralamam bölümümden 96

25 Mayıs 2019 21:28

pofol200
Memur
181 Anestezi teknikeri pek olmamış ilkte evet az alacaklar ama yine de ihtiyaç fazla 200 den az 250 den fazla olmaz gibi duruyor
Toplam 47 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?