Editörler :
10 Haziran 2019 20:02

Saglikpersoneli65676
Aday Memur

Ne yazmışım ben ?? Hakaret yok bir şey yok. Evet Kürtler Suriyeliler ve İstanbul göçmeni mahvetti İzmir'i. Senelerdir İzmirde yaşayanlara sor yanlış birşey söylemiyorum. Büyük ihtimalle Kürtsün ve alınganlık yapıyorsun. Ben her Kürt aynı değil dedim. İzmire gelen Kürtler medeniyetsiz dedim. Suriyelileri söylemeye gerek yok zaten %99 medeniyetsiz. Bunlar gerçek hakaret değil. Benim anne tarafı İç Anadolulu ve özellkle erkekleri çok kaba. Bunlar da gerçek. Ben hayatımda yaşadıklarımdan edindiğim tecrübeleri söylüyorum.

EdaÇentikli, 2 hafta önce - Alıntıya git
Kurtum yada degilim bu senin zerre ilgilendirmez.Ama bu vatanin vatandasi olarak senin her il hakkinda kotu hakaret icerikli kucumseyici yorumlarina tahammulum kalmadi. Sen o insanlara kaba diyorsun da sen hic kendine baktin mi senin gercekten psikolojik tedavi gormen lazim bu asabilikte cok zor isin
10 Haziran 2019 20:05

EdaÇentikli
Memur
Kurtum yada degilim bu senin zerre ilgilendirmez.Ama bu vatanin vatandasi olarak senin her il hakkinda kotu hakaret icerikli kucumseyici yorumlarina tahammulum kalmadi. Sen o insanlara kaba diyorsun da sen hic kendine baktin mi senin gercekten psikolojik tedavi gormen lazim bu asabilikte cok zor isin
Saglikpersoneli65676, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kötü olana kötü denir. Neyse daha fazla laf etmiyorum gidin ve kendiniz görün konuştuğum illeri.

10 Haziran 2019 20:15

Saglikpersoneli65676
Aday Memur

Kötü olana kötü denir. Neyse daha fazla laf etmiyorum gidin ve kendiniz görün konuştuğum illeri.

EdaÇentikli, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bencede sen daha fazla ulkenin her topragini her vatandasini karalamaktan vazgec!!
10 Haziran 2019 20:24

eyfel555
Aday Memur
Bencede sen daha fazla ulkenin her topragini her vatandasini karalamaktan vazgec!!
hocam birakin cevap vermeyin
10 Haziran 2019 20:27

Saglikpersoneli65676
Aday Memur
hocam birakin cevap vermeyin
eyfel555, 2 hafta önce - Alıntıya git
Haklisiniz boyle kendini bilmezlere cevap verilmez.Ama dayanamadim artik her ilin insanina sanki baska ulkenin vatandasiymis gibi ezikliyor kucumsuyor insanlari siniflandiriyor. Kimin haddine boyle bir platformda bu tarz yorumlar yapmak. Bunlarda saglik personeli olacak iste ona uzuluyorum
10 Haziran 2019 20:28

eyfel555
Aday Memur
Haklisiniz boyle kendini bilmezlere cevap verilmez.Ama dayanamadim artik her ilin insanina sanki baska ulkenin vatandasiymis gibi ezikliyor kucumsuyor insanlari siniflandiriyor. Kimin haddine boyle bir platformda bu tarz yorumlar yapmak. Bunlarda saglik personeli olacak iste ona uzuluyorum
haklisiniz ama bole insanlar her yerde var cevap vermeyin kalitenizden odun vermeyin herkes kalbinin ekmegini yer :)
10 Haziran 2019 20:34

Saglikpersoneli65676
Aday Memur
haklisiniz ama bole insanlar her yerde var cevap vermeyin kalitenizden odun vermeyin herkes kalbinin ekmegini yer :)
eyfel555, 2 hafta önce - Alıntıya git
Cok dogru zaman kaybi
10 Haziran 2019 23:29

azizilkerlabtek54
Aday Memur
Bi bu form vardı sessiz sakin onuda batırdınız.
Toplam 228 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?