Editörler : ayşegül bgm
25 Mayıs 2019 12:11

Atama tarihi

alımlarda süreç nasıl işliyor önümüzdeki hafta alıma çıkma gibi bi durum olurmu veya bayramda hazirana kalırsa 2. haftamı 3.jaftamı alıma çıkarlar

Emir4747
Memur
25 Mayıs 2019 12:13

Artık top ösym de bayramdan önce çıkar işlah

atamabekleyensahis
Aday Memur
25 Mayıs 2019 12:14

Diyelim ki haziran basinda tercihler verildi bu durumda yeni mezunlar da tercih verebilecek mi?

Hayalperesthemşire
Müsteşar
25 Mayıs 2019 12:16

Evt mezun olmuş sisteme girilmiş kişiler tercih verir, yetişemeyrn diğer alıma kalır

atamabekleyensahis, 5 yıl önce

Diyelim ki haziran basinda tercihler verildi bu durumda yeni mezunlar da tercih verebilecek mi?

theanswerai
Aday Memur
25 Mayıs 2019 12:22

Ins bayramdan sonrasına da sarkar tercihler ama haziran başı tercihler başlar gibi

goko59
Aday Memur
25 Mayıs 2019 12:41

27 mayısta sınavlarım bitiyor tek sınavım var,31 mayıs yani bayram tatiline kadar sisteme düşebilir miyim mezun olarak bilgisi olan var mı ?

theanswerai
Aday Memur
25 Mayıs 2019 12:59

mezun gozukmeniz için tüm harf notlarının sisteme işlenmesi gerekiyor bayramdan önce düşmez gibi okulla görüşün bence
goko59, 5 yıl önce

27 mayısta sınavlarım bitiyor tek sınavım var,31 mayıs yani bayram tatiline kadar sisteme düşebilir miyim mezun olarak bilgisi olan var mı ?

goko59
Aday Memur
25 Mayıs 2019 13:22

Topu topu girilecek 3 notum var zaten bunları girmek ve sistemde gözükmek ne kadar zor olabilir ki ?

theanswerai, 5 yıl önce
mezun gozukmeniz için tüm harf notlarının sisteme işlenmesi gerekiyor bayramdan önce düşmez gibi okulla görüşün bence

Hayalperesthemşire
Müsteşar
25 Mayıs 2019 13:26

Bu okul idaresi ile alakalı bir durum, hocalarla idare ile görüşün durumu hızlı halletsinler

goko59, 5 yıl önce

Topu topu girilecek 3 notum var zaten bunları girmek ve sistemde gözükmek ne kadar zor olabilir ki ?

St0711
Aday Memur
25 Mayıs 2019 13:27

hacım şahsen benim son sınavım hazıran 14 ve hocalarımla konustum hepsı 2 gun ıcınde gırecekler ancak sorun harflerın gırılmesı yada sınavların bıtmesı degıl erken mezunıyet ıcın gırdıgın son sınavın yanı mesela bute kalmadın fınallerden basarılı oldun hemen akademık takvıme bakacaksın orda son fınal tarıhı ne dıye gecıyor daha sonra o tarıh en erken olarak senın mezunıyet tarıhın olarak goruluyor benım 23 hazıran yetısemıcem mesela...

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi