Editörler :
25 Mayıs 2019 18:48

okankrk
Aday Memur
Olur kardeşim utanıyorum burda yazamıyorum :)
laborant4601, 4 hafta önce - Alıntıya git

yazamamışsın kanka :D neyse face atayım yeni açtım astsubay bilgi almak için eklersen ekle :) https://www.facebook.com/profile.php?id=100036856118696

25 Mayıs 2019 18:56

laborant4601
Aday Memur

yazamamışsın kanka :D neyse face atayım yeni açtım astsubay bilgi almak için eklersen ekle :) https://www.facebook.com/profile.php?id=100036856118696

okankrk, 4 hafta önce - Alıntıya git

ortak benim face yokta mesaj attım gitmiyormu napıyor bi bak gelen kutusuna olmadı sen at bi mesaj gelecek mi bakim :)

25 Mayıs 2019 19:33

önemsizz
Memur
Şuan zaten ben kazanamasam canım sıkılmicak reis elaleme ne diyecem diye canım sıkılıyor :)

inşallah hayırlısıysa kazanırsın kardeşim =) tersi olursa cidden etraf yıpratır insanı ama gönlünü ferah olacak inşallah =)

25 Mayıs 2019 20:37

laborant4601
Aday Memur

inşallah hayırlısıysa kazanırsın kardeşim =) tersi olursa cidden etraf yıpratır insanı ama gönlünü ferah olacak inşallah =)

önemsizz, 4 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah kardeşim benim :) sonuçlar açıklandığında burda halay çekmek umuduyla :) Allaha emanetsin
25 Mayıs 2019 23:23

önemsizz
Memur
İnşallah kardeşim benim :) sonuçlar açıklandığında burda halay çekmek umuduyla :) Allaha emanetsin

haaya hayır demem :) sen de Allah'a emanetsin :)

26 Mayıs 2019 01:06

muratdirgumen
Aday Memur
Hata ettik reis , bari bizden sonrakilere rehber olur bu konu
Doğru dedin kardeşim subaylık fyt mülakat sağlık hepsinden geçtim, sonuçlar açıklandı lumbalizasyondan elemişler. Psikolojik olarak yıkım oluyor, bir de millete Dert anlatması var.
26 Mayıs 2019 01:33

okankrk
Aday Memur

haaya hayır demem :) sen de Allah'a emanetsin :)

önemsizz, 4 hafta önce - Alıntıya git

kardeşim sende buralarda ol halay başında 3 müz varız ona göre :)

26 Mayıs 2019 01:35

okankrk
Aday Memur

halayın başında sen varsın la ona göre :Ddd

26 Mayıs 2019 07:56

laborant4601
Aday Memur

halayın başında sen varsın la ona göre :Ddd

okankrk, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kanka inşallah ağzın şom değilde dedikleri çıkan bir arkadaşımızsındır :D:D
26 Mayıs 2019 08:10

laborant4601
Aday Memur
Doğru dedin kardeşim subaylık fyt mülakat sağlık hepsinden geçtim, sonuçlar açıklandı lumbalizasyondan elemişler. Psikolojik olarak yıkım oluyor, bir de millete Dert anlatması var.
muratdirgumen, 3 hafta önce - Alıntıya git
Çok geçmiş olsun kardeşim üzüldüm senin adına. İşte dedim burada böyle bir konu başlığı olsun ki ilerideki alımlara girecek arkadaşlardan biri bile okusa konuyu ne mutlu bize
Toplam 30 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?