Editörler :
10 Temmuz 2019 16:38

HayatSuGibi
Şube Müdürü

hangi aşamada istifa etmek lazım

Paramediky, 2 ay önce - Alıntıya git

kazandığınızı öğrendiğiniz gibi istifa edebilirsiniz. hiç bir şekilde sıkıntı olmaz.

19 Temmuz 2019 11:18

ayyildizz2
Aday Memur
+++
27 Temmuz 2019 12:00

ayyildizz2
Aday Memur
++
28 Temmuz 2019 20:35

memuraday-y
Memur

adalet bakanlığında istifa etmeden kurum içi unvan değişimi olmuyor mu arkadaşşlar?

sözleşmeli zabıt katibi cezaevinde katiplik dışında bir unvanda çalışamaz mı?

lisans öğretmenlik mezunuyum? kurum ıcı gecıs olmuyor mu?

29 Temmuz 2019 10:29

yahyaclfk
Aday Memur
bende büroyu kazandım ama sağlığa geçmeyi düşünüyorum. hangi aşamada istifa edip geçmek lazım. Sağlık kazandığımız zaman anında işe başlamıyoruz güvenlik soruşturması süreci var ondan dolayı güvenlik soruşturması bitene kadar eski işimizde devam etmemizde sorun olur mu?
01 Ağustos 2019 14:32

Bugrahan Beyim
Şef

adalet bakanlığında istifa etmeden kurum içi unvan değişimi olmuyor mu arkadaşşlar?

sözleşmeli zabıt katibi cezaevinde katiplik dışında bir unvanda çalışamaz mı?

lisans öğretmenlik mezunuyum? kurum ıcı gecıs olmuyor mu?

memuraday-y, 4 hafta önce - Alıntıya git

hiçbir yere geçemezsin

02 Ağustos 2019 07:30

hayirlisibe1
Aday Memur

Ben sözleşmeli zabıt katibiyim (ortaöğretim kpss si ile girdim.) Su an tıbbi sekreterlik mezunuyum yeterli puanı alırsam atanabilir miyim. 1 yıl önceden istifa etmek gerekir mi

02 Ağustos 2019 08:37

ayyildizz2
Aday Memur

Ben sözleşmeli zabıt katibiyim (ortaöğretim kpss si ile girdim.) Su an tıbbi sekreterlik mezunuyum yeterli puanı alırsam atanabilir miyim. 1 yıl önceden istifa etmek gerekir mi

hayirlisibe1, 3 hafta önce - Alıntıya git

atanırsın da nasıl yapıldığını araştırıyorum ben fakat birşey bulamadım.

05 Ağustos 2019 19:17

Daktilo34
Aday Memur

sözleşmeli ön lisans zabıt katibi dört yıllık iibf mezunu olup uzman yardımcılığı sınavını kazanıp istifa etse bir yıl bekleme süresi mi var yoksa bu saydığınız istisnalar arasında buda varmı ??

05 Ağustos 2019 20:24

vatskenaydu
Şef

sözleşmeli ön lisans zabıt katibi dört yıllık iibf mezunu olup uzman yardımcılığı sınavını kazanıp istifa etse bir yıl bekleme süresi mi var yoksa bu saydığınız istisnalar arasında buda varmı ??

Daktilo34, 3 hafta önce - Alıntıya git

öğrenim durumu olduğundan istisnai durum olması lazım ancak personel genel müdürlüğüne yine de bir sorun.

06 Ağustos 2019 23:49

Daktilo34
Aday Memur

öğrenim durumu olduğundan istisnai durum olması lazım ancak personel genel müdürlüğüne yine de bir sorun.

vatskenaydu, 3 hafta önce - Alıntıya git
Pgm'de çok güzel cevap veriyor :) aradığıma bin pişman oldum davranışlarından dolayı ve cevabımıda alamadım...
09 Ağustos 2019 16:21

vatskenaydu
Şef

sağlık bakanlığına tercihimi yaptım. yerleştikten sonra istifa dilekçemi vereceğim. sonuçları buraya paylaşırım, bakalım 1 yıl beklemem diye düşünüyorum en azından mevzuatta yazan o yönde.

16 Ağustos 2019 00:09

Daktilo34
Aday Memur

sağlık bakanlığına tercihimi yaptım. yerleştikten sonra istifa dilekçemi vereceğim. sonuçları buraya paylaşırım, bakalım 1 yıl beklemem diye düşünüyorum en azından mevzuatta yazan o yönde.

vatskenaydu, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hayırlısı
Toplam 33 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?