Editörler : F16 Gökçen
«111213141516171819202122»

Ndol
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:00

ne zaman arandınız ne dediler neresi için cagırıldınız

Firuzannn, 5 yıl önce
Beni aradılar arkadaşlar izmir için , müdür görüşmem var birazdan herkese başarılar dilerim

Firuzannn
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:03

Sürecin olumlu olarak sonlandığını müdür görüşmesi için saat verdiler izmir için
Ndol, 5 yıl önce

ne zaman arandınız ne dediler neresi için cagırıldınız

Ndol
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:09

ilk arandıgınız numaradan mı aradılar bende merakla beklıyorum da ızmır ıcın hangı subeye caırdılar

Firuzannn, 5 yıl önce
Sürecin olumlu olarak sonlandığını müdür görüşmesi için saat verdiler izmir için

meloloy
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:15

Direk bölge müdürlüğüne çağırılanlarda da mı aynı şey söz konusu acaba ?

Rahmelii
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:16

Bana da aynı şekilde ilerleyecegi söylendi fakat sadece müdürle görüştüm yöneticiler yoktu. Genelde bilgimi ölçmeye yönelik sorular soruldu muhasebe ve finansmanla alakalı son kararın genel müdürlükte oldugu söylendi. Sizin nasıldı peki?
İmmb, 5 yıl önce

Evet 2. Mülakatta müdür ve yöneticiler hepberaber tekrar görüşmeye çağırdılar. Son kararın merkezde olduğunu söylediler. Nasıldı sizin görüşmeniz

Firuzannn
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:28

Evet o numaradan arandım
Ndol, 5 yıl önce

ilk arandıgınız numaradan mı aradılar bende merakla beklıyorum da ızmır ıcın hangı subeye caırdılar

İmmb
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:33

Bana çarpraz sorular geldi aslında, ikna kabiliyeti üzerine sorular daha çok ve yakından tanımaya yönelik sorular, çok teknik soru sorulmadı. Benden referans istenmedi yanlız daha önceki çalıştığım yerde patronunu tanıyormuş sormuş beni. Sizden referans istendi mi

Rahmelii, 5 yıl önce
Bana da aynı şekilde ilerleyecegi söylendi fakat sadece müdürle görüştüm yöneticiler yoktu. Genelde bilgimi ölçmeye yönelik sorular soruldu muhasebe ve finansmanla alakalı son kararın genel müdürlükte oldugu söylendi. Sizin nasıldı peki?

Ndol
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:35

bilgi almak ıcın aradım bende cevap veren olmadı

Firuzannn, 5 yıl önce
Evet o numaradan arandım

dyg11
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:45

Sanirim bu forumu okuyup sessiz kalan onlarca arkadas var tahmin ettigim ve onceki seneleri okudugum icin diyorum bence referans icin aramalar bitti tamamen tahmin onu soyleyimde sonra ne biliyosunuz demeyin. Yaklasik 20 il vardi basvuru da arandim diyen izmir antep bursa mi yani diger illeri neden bekletsinler okuyan ve yazmayan arkadaslar varsa biraz insan iliskilerini de onemsemesimi tavsiye ederim zaten beklemek hos degil birde bilgileri kendinize sakliyorsunuz Allah herkese is kapisi acsin gozumuz yok sadecr beklemek sıkıcı

Raehiggins
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:49

İstanbul için aranan var mı?

Ndol
Aday Memur
09 Temmuz 2019 15:57

eğitim tARİHLERİ sartlar vs nelermiş

Firuzannn, 5 yıl önce
Evet o numaradan arandım

gibicibicis1
Aday Memur
09 Temmuz 2019 16:02

Aynı ilan içinde farklı posizyonlarda alım olduğu için herkesin süreci farklı ilerleyebilir. Örneğin bana mülakatta yaptığımız sınav değerleme sonucuna göre seni ticari bankacılık için uygun gördük dedi. Bir başkası KOBİ için veya bireysel için görüşmeye çağırılmıştır. Yine mülakatta bundan sonraki aşama nedir diye sorduğumda bana teklif ve işe başlangıç dendi. Ama burda bazı arkadaşlar 2. görüşmeye çağrılmış veya aranıp referans istenmiş. Burdaki yazılanlara göre kendinize pay çıkarmayın. Herkesin durumu farklı. Bence stres yapmayın, unutun bunu takılın kafanıza göre. Ararlarsa ararlar, aramazlarsa yapacak bi şey yok.

Firuzannn
Aday Memur
09 Temmuz 2019 16:11

Onun için tekrar arayacaklar bilgi verilmedi, cumaya kadar dönüşleri yapıcaz dediler arkadaşlar genel olarak bilginiz olsun
Ndol, 5 yıl önce

eğitim tARİHLERİ sartlar vs nelermiş

didemyıldırım
Aday Memur
09 Temmuz 2019 17:40

sizin mülakatınız nekadar sürdü?
Firuzannn, 5 yıl önce
Onun için tekrar arayacaklar bilgi verilmedi, cumaya kadar dönüşleri yapıcaz dediler arkadaşlar genel olarak bilginiz olsun

Firuzannn
Aday Memur
09 Temmuz 2019 17:44

20 dk maksimum
didemyıldırım, 5 yıl önce
sizin mülakatınız nekadar sürdü?

MrSavas
Aday Memur
09 Temmuz 2019 18:06

Müdür görüşmen nasıl geçti ? Hangi departman için düşünmüşler
Firuzannn, 5 yıl önce

Nlsays
Aday Memur
09 Temmuz 2019 18:42

merhaba. siz staj yapmıs mıydınız ? ingilizceniz nasıl ya da? hayırlı olsun bu arada :)

Firuzannn, 5 yıl önce
20 dk maksimum

yıldızz10
Aday Memur
09 Temmuz 2019 18:42

evet bugün arandım müdür görüşmesi yaptım

Raehiggins, 5 yıl önce

İstanbul için aranan var mı?

MrSavas
Aday Memur
09 Temmuz 2019 18:46

Hayırlı olsun.Departmanın için ne dediler
yıldızz10, 5 yıl önce

evet bugün arandım müdür görüşmesi yaptım

09 Temmuz 2019 18:55

Teşekkür ederim. Bu hayırlı olsun teklif almışsınız. Peki teklif alan arkadaşlar mülakatlarınız hangi tarihlerde oldu ben hala bekliyorum da.
Firuzannn, 5 yıl önce
X bir arkadaşınızı verin :/ yani mutlaka isteyecekler o yüzden birini bulmak gerekiyor..
Toplam 583 mesaj
«111213141516171819202122»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi