Editörler : F16 Gökçen
«18192021222324252627282930

yıldızz10
Aday Memur
18 Temmuz 2019 18:23

hangi segment için görüşmüştünüz? ben de istanbul için dönüş bekliyorum

Ayss1234, 5 yıl önce

öncelikle merhaba arkadaşlar. 5 temmuzda istanbul için görüşmeye gittim bana iki hafta içerisinde dönücez dediler. ik yı arıyorum 3 haftadır süreç diyor. buradanda anladıgım kadarıyla istanbul anadolu yakası için sadece bir kişi dönüş almış ki sadece bir kişiye dönüş yapacaklarını düşünmüyorum. eğer dönüş alan varsa yazabilirmi. çünkü tarafıma ne olumlu nede olumsuz dönüş yapılmadı ve artık sabrımda kalmadı

Ayss1234
Aday Memur
18 Temmuz 2019 18:39

açıkcası belli bir pozisyon demediler senin tercihin hangisi dediler ben söyledim. ama anlamadım. yani istanbulda sadece bir kişiye mi dönüş oldu acaba

yıldızz10, 5 yıl önce

hangi segment için görüşmüştünüz? ben de istanbul için dönüş bekliyorum

Mertzsche
Aday Memur
18 Temmuz 2019 18:43

Müdür görüşmem çok güzel geçti ya hatta oldu gibi dedi müdür ama hala aranmadım
yıldızz10, 5 yıl önce

Ben aranmadım. istanbul ticari segment için görüşmüştüm. müdür görüşmeniz nasıl geçmişti? ik arayacak bilgi verecek vs demiş miydi müdür?

yıldızz10
Aday Memur
18 Temmuz 2019 18:59

hiç bilmiyorum ben de. yarın da bekleyelim bakalım..

Ayss1234, 5 yıl önce

açıkcası belli bir pozisyon demediler senin tercihin hangisi dediler ben söyledim. ama anlamadım. yani istanbulda sadece bir kişiye mi dönüş oldu acaba

yıldızz10
Aday Memur
18 Temmuz 2019 19:03

selam siz arandınız mı teklif için?

Firuzannn, 5 yıl önce
Merhaba arkadaşlar bugün aranan olursa bilgi verebilir misiniz

Oyksnn
Aday Memur
18 Temmuz 2019 19:31

İstanbul için bana da 2 hafta dendi ama ik yı aradığımda arkadaşlara yönlendirme yapıcam demişti olumlu olumsuz geri dönüş yapılacak dendi geçen çarşamba hala ses yok

19 Temmuz 2019 00:31

Merhaba, istanbul için geçen Çarşamba arayıp referans istediler. Teklif icin henüz aramadılar

mesepalamutu
Aday Memur
19 Temmuz 2019 09:48

Selamlar

Ben dün arandim teklifi verdiler ve mailime teklif mektubumu attilar. pazartesi gunu imzaya gidiyorum ve 29 temmuz egitim basliyor. Fakat maaş beklentinizi az tutun. Benim gibi evli ve çocukluysaniz vay halinize:) zorunluluktan imza atarsiniz. Bekarsaniz gecinirsiniz. Sonucta istanbul sartlari ağır. Yan haklarida var ama benim anladığım ilk iki sene sağlam suyumuz çıkacak.

Mertzsche
Aday Memur
19 Temmuz 2019 10:56

İstanbul için miydi sizin
mesepalamutu, 5 yıl önce

Selamlar

Ben dün arandim teklifi verdiler ve mailime teklif mektubumu attilar. pazartesi gunu imzaya gidiyorum ve 29 temmuz egitim basliyor. Fakat maaş beklentinizi az tutun. Benim gibi evli ve çocukluysaniz vay halinize:) zorunluluktan imza atarsiniz. Bekarsaniz gecinirsiniz. Sonucta istanbul sartlari ağır. Yan haklarida var ama benim anladığım ilk iki sene sağlam suyumuz çıkacak.

Sesiselt
Aday Memur
19 Temmuz 2019 11:36

Arkadaşlar ben insan kaynaklarını arayıp süreç hakkında bilgi almak istedim. Gaziantepte mülakata girenler için sürecin devam etmekte olduğu söylendi. Haftaya sonuçlar adaylara iletilecekmis

Nlsays
Aday Memur
19 Temmuz 2019 12:14

Arkadaşlar merhaba, Antalya'dan aktif olan 3 kişi miyiz sadece? Forumda hiç bireysel için dönüş alan olmamıs sanırım. Departman olarak bireysel istediğini söyleyen olmadı mı aranızda?

Nlsays
Aday Memur
19 Temmuz 2019 12:24

hangi iletişim numarasından aradınız ?

Sesiselt, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben insan kaynaklarını arayıp süreç hakkında bilgi almak istedim. Gaziantepte mülakata girenler için sürecin devam etmekte olduğu söylendi. Haftaya sonuçlar adaylara iletilecekmis

Sesiselt
Aday Memur
19 Temmuz 2019 12:42

0212 318 50 00

Nlsays, 5 yıl önce

hangi iletişim numarasından aradınız ?

Nlsays
Aday Memur
19 Temmuz 2019 12:47

tesekkürler

Sesiselt, 5 yıl önce

0212 318 50 00

Dlz0
Aday Memur
19 Temmuz 2019 12:53

Antalya için geri dönüş alan arkadaşlar hangi bölüm olduğunu yazabilir mi? Ben yüksek gelir için bekliyorum başka yüksek gelir için bekleyen arkadaş var mı? Ya da geri dönüş alan arkadaşlar hanti bölüm için geri dönüş aldığını yazabilir mi

Nlsays, 5 yıl önce

tesekkürler

Nlsays
Aday Memur
19 Temmuz 2019 13:06

sizin mülakatınız nasıl geçti, hangi gün girdiniz mülakata? stajınız ya da deneyiminiiz var mı?

Dlz0, 5 yıl önce

Antalya için geri dönüş alan arkadaşlar hangi bölüm olduğunu yazabilir mi? Ben yüksek gelir için bekliyorum başka yüksek gelir için bekleyen arkadaş var mı? Ya da geri dönüş alan arkadaşlar hanti bölüm için geri dönüş aldığını yazabilir mi

minelibera
Aday Memur
19 Temmuz 2019 13:21

Ben bireysel dedim daha dönüş almadim. Siz de mi bireysel dediniz?

Nlsays, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba, Antalya'dan aktif olan 3 kişi miyiz sadece? Forumda hiç bireysel için dönüş alan olmamıs sanırım. Departman olarak bireysel istediğini söyleyen olmadı mı aranızda?

Nlsays
Aday Memur
19 Temmuz 2019 14:18

evet bireysel demiştim. forumda bireysel için dönüş alan olmamıs galiba

minelibera, 5 yıl önce

Ben bireysel dedim daha dönüş almadim. Siz de mi bireysel dediniz?

Dlz0
Aday Memur
19 Temmuz 2019 14:26

Nil says ve minelibera arkadaşın yukarıda yazdığı numarayı siz de arayip sorar misiniz Antalya için Bireysel ve ygs dönüşleri ne zaman olacak diye? Çok arayan olursa geri dönüş daha çabuk olur :)

minelibera
Aday Memur
19 Temmuz 2019 14:51

Gecen sene ben cok aramistim hep surec devam ediyor bekleyin diyorlardi. Gecistiriyorlar anlayacaginiz. Aramaya cekiniyorum bu sebepten.

Toplam 583 mesaj
«18192021222324252627282930

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi