Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

gazi130
Aday Memur
12 Haziran 2019 15:10

Tamamlamadım ama benim pek yetişmedi ya okumadan sallamak zorunda kaldım son kısmı

atanmamgerek
Aday Memur
12 Haziran 2019 17:04

tercih etme şansım olursa Ankara isterim

dyg11, 5 yıl önce

Rica ederim olursa siz hangi il kendimce istatistik yapiyorum🙇

dyg11
Aday Memur
13 Haziran 2019 01:24

Merhaba envanter bittikten sonra tamamlandı yazısı sonucunda oturumu kapattiniz degil mi sistem kendi kapatmiyo bi mail de gelmiyo bitiren bir arkadas bilgi verebilir mi

halilcan11
Aday Memur
13 Haziran 2019 11:21

Arkadaşlar bazı arkadaşlar sınav bir daha geldifalan yazmış hepimiz aynı şeyi çözdük galiba kişilik envanteri ve 60 soruluk ingilizce sınavı onun dışında ekstra bişe yok heralde zaten gelen mailde sınabı geçenler mülakata çağrılacak yazıyodu

gazi130
Aday Memur
13 Haziran 2019 13:11

İngilizceyi de geçenler mülakata çağırılır artık şuan bakılacak bi o kaldı

halilcan11
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:00

İngilizceden başka sınav yoktu değil mi? Bende yoktu yani kişilik envanteri ve ingilizce sınavı vardı sadece

dyg11
Aday Memur
13 Haziran 2019 16:22

Evet ingilizce ve envanter sadece. Envanter btince tamamladi yazisindan sonra oturumu kapatip ciktiniz degil mi baska mail falan gelmedi

halilcan11
Aday Memur
13 Haziran 2019 17:26

Tamamlandığına dair mail gelmedi bundan sonra olumlu olanlar mülakata çağrılacak heralde bekleyeceğiz yani 3 hafta içinde dönüş yapılacakdemişlerdi mailde

pebleiron
Aday Memur
13 Haziran 2019 18:18

Bu pozisyon hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa çok iyi olur...

Firuzannn
Aday Memur
13 Haziran 2019 19:41

Pozisyon bir çok şeyi kapsıyor fakat en iyisi ticari yetkili olmak bireysel ve özel segment en berbatı bireyselde cok fazla hedef var özel segmentte ise zengin insanların sekreterlerinin tribi cekiyorsun kobi de düşünülebilir
pebleiron, 5 yıl önce

Bu pozisyon hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa çok iyi olur...

Firuzannn
Aday Memur
13 Haziran 2019 19:44

Ticarinin de dezavantajı hedef baskısının yüksek olmasıdır banka sizin elinize bakar sisin satışlarınızla kar sağlar rakamlar çok yüksektir hata kaldırmaz diğer segmentler daha cok hata kaldırır
Firuzannn, 5 yıl önce
Pozisyon bir çok şeyi kapsıyor fakat en iyisi ticari yetkili olmak bireysel ve özel segment en berbatı bireyselde cok fazla hedef var özel segmentte ise zengin insanların sekreterlerinin tribi cekiyorsun kobi de düşünülebilir

gazi130
Aday Memur
13 Haziran 2019 19:59

Bana tekrar mesaj geldi yanlışlık mı oldu acaba

ceterisprobis
Aday Memur
13 Haziran 2019 20:05

bana da geldi ama yanlışlık büyük ihtimalle. çünkü daha sınavların tarihi dolmadan dönüş olmaz.

gazi130, 5 yıl önce
Bana tekrar mesaj geldi yanlışlık mı oldu acaba

pebleiron
Aday Memur
13 Haziran 2019 23:24

Bana da geldi. Yanlış sanırım.

Pivotalistik
Aday Memur
13 Haziran 2019 23:26

banada geldi,testi çözenlere mi geldi acaba?

keynesinvarisi
Aday Memur
14 Haziran 2019 00:55

Bana da geldi aynı essaaj 3. kez

Spkmagduru
Aday Memur
14 Haziran 2019 10:31

Merhaba arkadaşlar

Mesajlarınızı okudum. Bende önce online sınava girdim. Ardında ingilizce ve envanter sınavına girdim. Ama dün akşam 8 gibi tekrar sınav için mesaj geldi. Az önce finansbank ik ile görüştüm "eğer 3. kez mesaj geldiyse diğer girdiğiniz 3 sınav olumludur ek bir sınav daha olacaktır ondan ötürü mesajla bilgi verilmiştir, sınav mail ve mesajları toplu atılıyor olumlu adaylarımıza mailler gönderilir, mail adresinizi kontrol ediyor olun" dediler..

gazi130
Aday Memur
14 Haziran 2019 12:01

Bu Mesajlar sınavları tamamlayanlara mı geldi??? Tamamlayıp gelmeyen var mı? Ayrıca daha başka ne sınavı olabilir ki ?

halilcan11
Aday Memur
14 Haziran 2019 12:41

Online sınav derken bana sadece ingilizce ve envanter geldi ondan önce hiç sınav gelmedi 31 mayısta ilk mailler geldiğinde ingilizce ve envanter geldi başka bişe gelmedi

Spkmagduru, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar

Mesajlarınızı okudum. Bende önce online sınava girdim. Ardında ingilizce ve envanter sınavına girdim. Ama dün akşam 8 gibi tekrar sınav için mesaj geldi. Az önce finansbank ik ile görüştüm "eğer 3. kez mesaj geldiyse diğer girdiğiniz 3 sınav olumludur ek bir sınav daha olacaktır ondan ötürü mesajla bilgi verilmiştir, sınav mail ve mesajları toplu atılıyor olumlu adaylarımıza mailler gönderilir, mail adresinizi kontrol ediyor olun" dediler..

dyg11
Aday Memur
14 Haziran 2019 12:59

Arkadaslar bende şoyle gelisti surec 30 mayista ilk genel yetenek sinavi sali gunu ing ve envanter geldi.

Gecmis senelero okursaniz forumda onlara da once genel yetenek sonra envanter gelmis ing yokmus

Ama dediginiz gibi bana da mesaj geldi fakat mailde gelen birsey yok sizlere de oyledir buyuk ihtimal giren herkese gelmisse bence buyuk ihtimal yanlis olabilir ya da hepimizin olumlu insallah oyledir :)

Toplam 583 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi