Editörler : ya umutlarda biterse
31 Mayıs 2019 12:16   

Yasaklı
General Mobile Gm9Go'yu Kimler Kullanabilir?

Selam arkadaşlar,

Aktif bir gm9pro kullanıcısıyım çokta severek kullanıyorum. gm9pro ile birlikte general mobile markasına fazlasıyla ısındığım için açıkçası sıkı takipteyim. Yeni bir telefon çıkartmışlar piyasaya gm9go diye. Aslında bu markanın gm8go'sunu biliyordum ama gm9go çıktıktan sonra daha fazla bilgi sahibi oldum. Bu telefonlar Android Go adı altında aslında Android Lite'da diyebileceğimiz telefonlar. Başlangıç telefonu olarak geçiyorlar. Uygun fiyatlı oldukları için 1 gb rame sahipler, anlayacağınız rahat oyun oynanabilecek bi telefon değil. Sadece lite uygulamaları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Kimler kullanabilir sorusuna cevap olarak, iş telefonu kullanmak isteyenler kullanabilir, ben sadece sık sık arama yapıyorum, oyun falan oynamıyorum, fotoğraf çeksin sosyal medyada gezineyim yeter diyenler kullanabilir, dokunmatik sisteme geçiş yapmak isteyen dedelerimiz ninelerimiz kullanabilir. Ben kullanamazdım herhalde ama telefon için az bütçe ayıranlar ve bu söylediğim kriterlere uyabilecek herkes için mantıklı bir telefon.

02 Haziran 2019 01:29

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

isinma sorunu varmis dogru mu

Toplam 1 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?