Editörler : smtvs
21 Temmuz 2019 17:14

Hakyol10
Aday Memur
Güzel kardeşim ben ankara çubukta yaşıyorum merkeze 1 saat sürüyor ben sırf o yolu çekmemek gitmedim kursa evde kendim çalıştım a grubuna 33 hukuk 30 iktisat 27 maliye 30 civarı da muhasebe bekliyorum. Benden sana tavsiye youtubeden çalış bi de il dışından gelecekmişsin hiç gereği yok kurslar falan hikaye ahır gibi sınıfta ders anlatıyorlar her kafadan bir ses çıkıyor. Çıkmış sorulara ağırlık ver ilk günden deneme çözmeye başla hafta da 1 deneme çöz son ay konuları bitirmiş ol ve 30 gün boyunca deneme çöz. Kafana girmeyen yerleri küçük kağıtlara not al sınava gireceğin gün okul kapısında oku öyle gir son güne kadar dersi bırakma hatta son hafta daha çok çalış a grubu bunu gerektiriyor çünkü. Ben youtubenin dışında kaynak olarak hukukta ahmet nohutçunun kpss kampı serisini kullandım çıkmış sorular dahil. İktisatta 4t çıkmış sorular konu anlatım olarak mikroda analiz makroda hysteresis + katalaksi(özellikle tavsiye ederim). Maliyede konu anlatım ve soru bankası pegem çıkmış sorular 4t. Muhasebede kaynak kullanmadım youtubeden izleyip 4t çıkmış soruların tamamını 2 kez çözdüm.
21 Temmuz 2019 18:46

ustatmehmet
Aday Memur

öncelikle azmin için tebrik ederim. bir yere yazıldım, ama tavsiyelerini dikkate alacağım teşekkür ederim vakit ayırdığın için

22 Temmuz 2019 03:59

sedx
Aday Memur

Efekt yaınlarinın soru bankası instagram hesabı var ayrıca youtubde soru tahmin yapıyorlar hocaları izmiryediiklimin hocaları

24 Temmuz 2019 10:40

srdrflz
Aday Memur
Güzel kardeşim ben ankara çubukta yaşıyorum merkeze 1 saat sürüyor ben sırf o yolu çekmemek gitmedim kursa evde kendim çalıştım a grubuna 33 hukuk 30 iktisat 27 maliye 30 civarı da muhasebe bekliyorum. Benden sana tavsiye youtubeden çalış bi de il dışından gelecekmişsin hiç gereği yok kurslar falan hikaye ahır gibi sınıfta ders anlatıyorlar her kafadan bir ses çıkıyor. Çıkmış sorulara ağırlık ver ilk günden deneme çözmeye başla hafta da 1 deneme çöz son ay konuları bitirmiş ol ve 30 gün boyunca deneme çöz. Kafana girmeyen yerleri küçük kağıtlara not al sınava gireceğin gün okul kapısında oku öyle gir son güne kadar dersi bırakma hatta son hafta daha çok çalış a grubu bunu gerektiriyor çünkü. Ben youtubenin dışında kaynak olarak hukukta ahmet nohutçunun kpss kampı serisini kullandım çıkmış sorular dahil. İktisatta 4t çıkmış sorular konu anlatım olarak mikroda analiz makroda hysteresis + katalaksi(özellikle tavsiye ederim). Maliyede konu anlatım ve soru bankası pegem çıkmış sorular 4t. Muhasebede kaynak kullanmadım youtubeden izleyip 4t çıkmış soruların tamamını 2 kez çözdüm.
Hakyol10, 7 ay önce - Alıntıya git

Aynen. Bende youtube'den benim hocamın videolarını seyrederek çalıştım. hukuk 29, iktisat 24, maliye13 (düşük tabi), muhasebe 26 bekliyorum.

24 Temmuz 2019 12:37

Mustafa Kızılay
Aday Memur

ben gy-gk için odak akademiye yazıldım ancak a grubundan hazırlanmayı düşünmüyorum. fakat a kadrosunun hocalarını da daha önce duymuştum. a grubundan çok iyi dersaneler var ankarada ama oraya da bakılabilir bence

25 Temmuz 2019 21:07

Hakyol10
Aday Memur

Aynen. Bende youtube'den benim hocamın videolarını seyrederek çalıştım. hukuk 29, iktisat 24, maliye13 (düşük tabi), muhasebe 26 bekliyorum.

srdrflz, 7 ay önce - Alıntıya git
Guy için yeter de artar dostum zaten maliyeyi bu sene çoğu kişi yapamadı gayet güzel yapmışsın İnşallah atanırsın
05 Ağustos 2019 12:14

yaylakartali06
Aday Memur

elimde kpss a grubu hazırlık konu anlatım kitapları mevcut.sıfır durumda,tertemiz,çizik bile yok.uygun fiyattan verilecektir.almak isteyen arkadaşlar özelden irtibata geçebilirler.

09 Ağustos 2019 01:21

kerem günay
Yasaklı

2020 KPSS Konuları isteyen inceleyebilir;

https://sinavtime.com/kpss-konulari

Toplam 28 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?