Editörler :
16 Haziran 2019 00:25

atamabekleyensahis
Aday Memur

Biz ne yapalim 1 yildir bi belirsizligin icindeyiz birlik olmaya gelince herkes kendini dusunuyor ben daha mezun degilim diyor beni de beklesin diyor bu nasil bi bencilliktir rabbim..

16 Haziran 2019 00:27

ortradyoloj
Memur

atamanın erken olmasını istemek bencillikse sonuna kadar benciliz hocam bize ne :D

16 Haziran 2019 00:28

ortradyoloj
Memur
475
tibbigoruntulemestaj, 1 ay önce - Alıntıya git

sen ilk atamada hayatta gidemezsin hocam seni mi beklicez :D

16 Haziran 2019 01:04

atamabekleyensahis
Aday Memur

Atamanin gecikmesini isteyenlere lafim

16 Haziran 2019 02:00

tibbigoruntulemestaj
Aday Memur

sen ilk atamada hayatta gidemezsin hocam seni mi beklicez :D

ortradyoloj, 1 ay önce - Alıntıya git
ya şans işte aman atamaya sanki ben engel oldum. yüklenin hemen üzerime. yüklenin şu garibe.
16 Haziran 2019 02:03

tibbigoruntulemestaj
Aday Memur
Seni kaale almıyorum neden biliyor musun. Alım haziranda olsun mezunlar yetişsin diye diye kendini yırtıp ağustosta olacağını duyduğunda geri adım attığını yazan 2 ay bile beklemeye tahammülü olmayan, mezun olduğun gün hemen alım olsun isteyecek kadar armut piş ağzıma düşçü, 12 aydır bile bekleyenleri anlayamayacak kadar bencilin tekisin. Evet ben yıllardır atanamadım ama bu sefer atanacağım, atanamamak suç mu da insanları burdan vurmaya çalışıyorsun. İlk alım olmadıkça ikinci üçüncü sürekli erteleniyor bak gördüğün üzere. Şimdiye ilk alım olsaydı herkes ona göre önünü görür ikinciyi beklerdi. Ama yoook 2019 mezunları atamaya yetişsin çünkü 2018 mezunlarının Allah belasını verdi.
Buse Filakia, 1 ay önce - Alıntıya git
sen atanınca burası bir ferahlayacak bence. bi atan bence sana iyi gelecek nu foruma da... gelip burada benim yazımdan prim yapma. aç forumda sayfanı benim gibi yaz. niye yapmıyorsunuz. yapın altına da çatır çatır yazın sesinizi size engel olan mı oldu...
16 Haziran 2019 10:28

Buse Filakia
Şef
sen atanınca burası bir ferahlayacak bence. bi atan bence sana iyi gelecek nu foruma da... gelip burada benim yazımdan prim yapma. aç forumda sayfanı benim gibi yaz. niye yapmıyorsunuz. yapın altına da çatır çatır yazın sesinizi size engel olan mı oldu...
Senin yazından prim yapmak mı.? Nesin sen sağlık bakanı falan mı :D komik olmayın lütfen. Sen burda bir başlık açtıysan başkaları yorum yapsın diye paylaşıyorsun bende kendi düşüncemi yazıyorum. Söylediklerimin doğru olmuş olması seni incitmiş belliki. Üzgünüm :))
16 Haziran 2019 16:40

Emish
Şube Müdürü
ya şans işte aman atamaya sanki ben engel oldum. yüklenin hemen üzerime. yüklenin şu garibe.
Az çok halimizden anlamaya başladığında hak vereceksin bizlere. Bir seneyi geçiyor atamamız olmayalı. Çok iyi puanlarla bekliyoruz. Haliyle psikolojimiz bozuldu. Elbette senin suçun yok ancak açıklamaların bizleri sinirlendirdi doğal olarak. Senden önce de Mayıs aylarında sörc isimli kişi aynı şeyi yaptı bir hafta daha bekleyin diyerek. Bir de sen, dikkat çektin.
17 Haziran 2019 17:31

tibbigoruntulemestaj
Aday Memur
Senin yazından prim yapmak mı.? Nesin sen sağlık bakanı falan mı :D komik olmayın lütfen. Sen burda bir başlık açtıysan başkaları yorum yapsın diye paylaşıyorsun bende kendi düşüncemi yazıyorum. Söylediklerimin doğru olmuş olması seni incitmiş belliki. Üzgünüm :))
Buse Filakia, 1 ay önce - Alıntıya git
evet çok incittin beni. :)) neden böylesin Buse hanım.
27 Haziran 2019 20:33

tibbigoruntulemestaj
Aday Memur

Artık bir mezunum.... Mezun olduk hâlâ atama yok

Toplam 90 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?