Editörler :
06 Haziran 2019 16:11   

Anksiyete Sorunu

Arkadaşlar yaygın anksiyete sorunu yaşıyorum. Yıllardır sürekli ders çalışmaya odaklıyım. Endişe, kaygı, kötü bir şey olacak hissi, şanssız olduğumu düşünme gibi belirtilerim önceden de vardı. Ama kendimi takıntılı biri olarak tanımlıyordum. Durum daha da kötüleşiyor ve fiziksel etkilerini de hissediyorum. İnternette ilaç kullanmadan yapabileceklerimi araştırdım.Belli diziler, filmler, aktivite vs. Benim gibi arkadaşlar da varsa burada birbirimize yardımcı olabileceğimizi düşündüm. Varsa sizin de yöntemleriniz lütfen paylaşın.

06 Haziran 2019 16:22

tireless
Aday Memur

Yalnizca uyumak uzereyken olumun cok yaklastigini ya da geldigini dusunerek derhal geri uyaniyorum. uykuya dalma surem cok uzuyor fakat bir caresini bilmiyorum. Gundelik hayatta herhangi bir problem yok fakat hayat kalitesi biraz dusuyor.

06 Haziran 2019 16:44

denizdlk
Aday Memur

Yalnizca uyumak uzereyken olumun cok yaklastigini ya da geldigini dusunerek derhal geri uyaniyorum. uykuya dalma surem cok uzuyor fakat bir caresini bilmiyorum. Gundelik hayatta herhangi bir problem yok fakat hayat kalitesi biraz dusuyor.

tireless, 2 ay önce - Alıntıya git

o bana da oluyor. uykuya daldığı farkettiğim zaman sanki uyursam ölecekmişim gibi bi hisle kalkıyorum geriye.

07 Haziran 2019 21:00

KUYMAK61616161
Aday Memur

Hayatin bize getirdikleri..Emin ol donem donem herkes yasiyor bu duygulari..Gececektir ama sabret

11 Haziran 2019 15:44

denizdlk
Aday Memur

Hayatin bize getirdikleri..Emin ol donem donem herkes yasiyor bu duygulari..Gececektir ama sabret

KUYMAK61616161, 2 ay önce - Alıntıya git
biz de yıllardır böyle düşündük, olmadı
13 Haziran 2019 15:37

insaatçıteknisyen
Şube Müdürü

anksiyeteniz şuan ne durumda bilmiyorum ama bence iyi bir psikolog bulup terapi alın çok şükür ilaçsız terapi ile şuan çok çok iyiyim terapiyi bırakalı 4 ay oluyor ilaç kullanmadıgım için terapiyi bırakınca bocalamadım çok şükür ilaç kullanıp bırakanlar malesef tekrar eskisine dönüyorlar.

13 Haziran 2019 22:07

denizdlk
Aday Memur

anksiyeteniz şuan ne durumda bilmiyorum ama bence iyi bir psikolog bulup terapi alın çok şükür ilaçsız terapi ile şuan çok çok iyiyim terapiyi bırakalı 4 ay oluyor ilaç kullanmadıgım için terapiyi bırakınca bocalamadım çok şükür ilaç kullanıp bırakanlar malesef tekrar eskisine dönüyorlar.

insaatçıteknisyen, 1 ay önce - Alıntıya git
siz nereye gittiniz kime gittiniz benimle paylaşır mısınız
14 Haziran 2019 09:28

insaatçıteknisyen
Şube Müdürü
siz nereye gittiniz kime gittiniz benimle paylaşır mısınız
denizdlk, 1 ay önce - Alıntıya git

biz vandayız malesef (doğu görevindeyiz)ibrahim ağır psikologum büyük ihtimalle uzaksınızdır

16 Haziran 2019 00:54

denizdlk
Aday Memur

biz vandayız malesef (doğu görevindeyiz)ibrahim ağır psikologum büyük ihtimalle uzaksınızdır

insaatçıteknisyen, 1 ay önce - Alıntıya git
maalesef..
23 Haziran 2019 00:09

arkeya26
Aday Memur

psikolog hikaye...lustral ile mutlu kalın :)

23 Haziran 2019 01:15

insaatçıteknisyen
Şube Müdürü

psikolog hikaye...lustral ile mutlu kalın :)

arkeya26, 1 ay önce - Alıntıya git
Teşhis ne
28 Haziran 2019 18:52

ostresund42
Yasaklı

tireless, 2 ay önce - Alıntıya git
Ayni seyler bana da oluyor, olum hissi geliyor ve ciglik atiyorum tam uykuya dalacagim anda uyumuyorum. Birde hayattan hicbir beklentim yok, hicbir zaman mutlu olamayacagimi biliyorum. Hickimse beni sevmiyor. Ne yapsam yaranamiyorum.
28 Haziran 2019 21:32

insaatçıteknisyen
Şube Müdürü
Ayni seyler bana da oluyor, olum hissi geliyor ve ciglik atiyorum tam uykuya dalacagim anda uyumuyorum. Birde hayattan hicbir beklentim yok, hicbir zaman mutlu olamayacagimi biliyorum. Hickimse beni sevmiyor. Ne yapsam yaranamiyorum.
ostresund42, 4 hafta önce - Alıntıya git
Bir uzmana gitseniz keşke hayattan hiç mutlu olamayacağını düşünmek vs depresyondaymış gibisiniz sanki bu bir süreç destek alıp atlatabilirsiniz
01 Temmuz 2019 14:16

denizdlk
Aday Memur
ostresund42, 4 hafta önce - Alıntıya git

Açıkçası bu hissiyat bende sürekli var sizinki gibi. Kendimi anladığım anda bu düşüncelerden kurtulmak için sakin müziklerle yürüyüş yapıyorum. Mümkün olduğunca yabancı müzikle. Çünkü genel olarak zaten depresyona sokuyor beni Türkçe müzik. İyi geliyor gerçekten yürüyüş yapmak.

Toplam 13 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?