Editörler : Mehmet Balci
07 Haziran 2019 13:43   

DSİ neden alıma çıkmıyor?

Cift yıllardaki kpss sonrasi , birkac ay sonra ilana cikan Dsi, niye alima cikmiyor??Meclisten geçen personel sayıları vardı, nedeni ne arkadaşlar? Sitede bu alımı haberlestirmemek icin ayak diretiyor kulak asmiyor.????

07 Haziran 2019 14:11

Muhendiz27
Aday Memur

Gerçekten bi ara resmi gazetede de yayımlandı ama kaç ay geçti üzerinden ses soluk yok memurlar.net in haber yapması lazım gerçekten tek mağdurlar öğretmenler sağlıkçılar değil bizimde sesimizi duyurun

07 Haziran 2019 14:46

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
Bir yili gecti.Buradaki arkadaslarimizda baslik acti , kapandi. Ne dönüyor Dsi de? Sitedekiler biliyordur , haber yapmaktan cekindikleri icin vardır bir capanoglu.
07 Haziran 2019 18:11

carentan
Aday Memur

+++

07 Haziran 2019 19:09

çılgıninşaatçı
Memur

O beğenmeyen kişiler sanırım DSİ Müdürleri :)

Rezalet DSİ gibi bir kurumun 1 yıldır hiç alım yapmaması REZALET!

07 Haziran 2019 19:30

atvokat
Aday Memur

Gerçekten DSİ her alanda inanılmaz ihtiyaç var ama alım yok mesela şu an avukat ihtiyacı da inanılmaz fazla

07 Haziran 2019 21:53

Antoni Gaudi
Yasaklı

Gerçekten DSİ her alanda inanılmaz ihtiyaç var ama alım yok mesela şu an avukat ihtiyacı da inanılmaz fazla

atvokat, 3 ay önce - Alıntıya git

aynen devlet su işlerini avuqatlar kaldırıyor

07 Haziran 2019 22:34

İnşaatmühendisi67
Memur

Hocam goruselim editorlerle dsi de cikmazsa diger kurumlarin 1 2 alimlariyla olmaz

07 Haziran 2019 23:40

Sedobaba
Yasaklı
bu sitenin haber prensibini acikliyorum kurumlarda adamları var veya değişik kademelerde, herhangi bir durumla ilgili bişey yapilacak olursa bunlar haber yapıyor onu eksiklik gibi gösterip biz söyledik yaptılar ayağı yapıyorlar hepsi bu
07 Haziran 2019 23:55

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
bu sitenin haber prensibini acikliyorum kurumlarda adamları var veya değişik kademelerde, herhangi bir durumla ilgili bişey yapilacak olursa bunlar haber yapıyor onu eksiklik gibi gösterip biz söyledik yaptılar ayağı yapıyorlar hepsi bu
Sedobaba, 3 ay önce - Alıntıya git
evet, adalet bakanligi aliminda show kokan hareketleri vardi, bence yoneticileri direkt gorusuyor yularidakilerle ve alim olmucaksada asla o kurumla ilgili haber yapmiyorlar.Dsi alima cikmayacagi icin haber yapmiyorlar, millet haber yapin.deyince yönetime iletildi felan filan diyorlar.
08 Haziran 2019 14:42

sinan.1903
Şube Müdürü

ne 1 yılı arkadaşlar. eylül ayında 2 sene olacak işte. 500 mühendis kadrosu verdi tbmm ama ilana çıkmadı mühendisler olarak bitmiş durumdayız.

08 Haziran 2019 14:46

sinan.1903
Şube Müdürü

ayarlayın birgün gruplarınızada söyleyin. dsi genel müdürüne yorum çalışması yapalım.. bunu alışkanlık yapalım. herkers günlük 100 twit atsın genel müdüre.

08 Haziran 2019 14:58

Cirakmiskin
Şef

ayarlayın birgün gruplarınızada söyleyin. dsi genel müdürüne yorum çalışması yapalım.. bunu alışkanlık yapalım. herkers günlük 100 twit atsın genel müdüre.

sinan.1903, 2 ay önce - Alıntıya git

Genel mudurluk bisey yok is cumhurbaskanligi strateji butcede bitiyo orasi atama kontenjani icin izin vermesi gerekiyo

08 Haziran 2019 15:07

sinan.1903
Şube Müdürü

Genel mudurluk bisey yok is cumhurbaskanligi strateji butcede bitiyo orasi atama kontenjani icin izin vermesi gerekiyo

Cirakmiskin, 2 ay önce - Alıntıya git
Onay vermesi için bir talep olması gerekir . Olmayan talebin neyini onaylasınlar. Ztn 995 kadroda onaylanmştı nisan ayında
08 Haziran 2019 15:12

kemahi
Aday Memur

eğer bir ihtiyaç varsa cb bütçe strateji bşk. neden onay vermesin? onbinlerce bekçi polis gardiyan alımı yapılıyor, bunlara onay var da 3-5 mühendis alımına mı onay yok?

08 Haziran 2019 15:20

Cirakmiskin
Şef

eğer bir ihtiyaç varsa cb bütçe strateji bşk. neden onay vermesin? onbinlerce bekçi polis gardiyan alımı yapılıyor, bunlara onay var da 3-5 mühendis alımına mı onay yok?

kemahi, 2 ay önce - Alıntıya git

Git bunu yetkililere soyle kurum talep etmis ki 995 kadro ihdasi olmus zten. meclisten gecmesi onaylnamis anlamina gelmiyo yeni sisteme gecildi artik is cumhurbaskanliginda bitiyo once devlet isleyisini ogrenin

08 Haziran 2019 15:36

kemahi
Aday Memur

Git bunu yetkililere soyle kurum talep etmis ki 995 kadro ihdasi olmus zten. meclisten gecmesi onaylnamis anlamina gelmiyo yeni sisteme gecildi artik is cumhurbaskanliginda bitiyo once devlet isleyisini ogrenin

sorunun cumhurbaşkanlığında olduğunu düşünmüyorum bence sen konuyu asıl dsi'deki yetkililerden öğrenmeye çalış

08 Haziran 2019 15:53

İnşaatmühendisi67
Memur

Her turlu seyi yapalim ihdasi olan ilan ciksin artik

08 Haziran 2019 16:05

Cirakmiskin
Şef

sorunun cumhurbaşkanlığında olduğunu düşünmüyorum bence sen konuyu asıl dsi'deki yetkililerden öğrenmeye çalış

kemahi, 2 ay önce - Alıntıya git

Ordan ogrendim zaten

08 Haziran 2019 16:16

kemahi
Aday Memur

Ordan ogrendim zaten

ne öğrendiğini buraya yazar mısın dsi kpss puanına göre kaç kadro cumhurbaşkanlığından talep etmiş de cumhurbaşkanlığı onay vermemiş?

08 Haziran 2019 16:17

kemahi
Aday Memur

bana ihdas edilen kadro sayısını söyleme sadece kpss puanına göre dsi kaç alım yapacakmış onu söyle

Toplam 133 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?