Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Haziran 2019 13:50   

Türk dili ve edebiyatı

arkadaşlar AÖF türk dili ve edebiyatı okuyorum formasyon kalktığına göre artık öğretmen olamayacak miyim

08 Haziran 2019 13:52

fatih ç.
Şef

Formasyonun kalktığı nerede paylaşıldı, kim dedi?

08 Haziran 2019 14:56

SelimPusat34
Aday Memur

yanlış anlamayın da aöf mezunu birisinin öğretmen olması zaten garip değil mi

08 Haziran 2019 15:43

sütlükahve14
Memur

Baba parasıyla özel üniv.lerden diploma satın alanları öğretmenliğe layık görüyor musunuz peki?

08 Haziran 2019 15:48

sütlükahve14
Memur

Eğitim vizyonunda söylenilenleri hatırlatayım: " Formasyonu kaldıracağız. Her mezun birer öğretmen adayı sayılıp formasyonu olmasa da kpss'nin 3 oturumuna da girebilecek, atamalarda tercih yapabilecek. Bir okula yerleştirilirse meb tarafından yüksek lisans programı şeklinde formasyon alacak." Yani kimse formasyon kaldırılıyor diye sevinmesin. Beterin beteri bir durum bizleri bekler.

09 Haziran 2019 22:28

1516152007
Memur

yanlış anlamayın da aöf mezunu birisinin öğretmen olması zaten garip değil mi

SelimPusat34, 2 hafta önce - Alıntıya git
neden garip olsun ki asil taktir edilmesi gereken bir durum kendi kendini geliştirerek bir yerlere geliyorsunuz üniversitenin insana sosyallikten başka bir katkısı olduğunu dusunmuyorum bunu 4 yıllık fakülte mezunu olarak soyluyorum
09 Haziran 2019 22:49

Tempt
Şef
neden garip olsun ki asil taktir edilmesi gereken bir durum kendi kendini geliştirerek bir yerlere geliyorsunuz üniversitenin insana sosyallikten başka bir katkısı olduğunu dusunmuyorum bunu 4 yıllık fakülte mezunu olarak soyluyorum
1516152007, 2 hafta önce - Alıntıya git
Boşver ciddiye dahi alma bu tarz yorumları. Onlara göre yalnızca kendi okudukları bölümler ve okullar değerli, bir şeyleri hakediyor, diğerleri hiçbir şey olamaz
Toplam 6 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?