Editörler : E.Kayı Han

İCRACIM
Aday Memur
06 Aralık 2021 10:15

Arkadaşlar konu para ile ilgili değil ki haciz parası olsun olmasın önemli değil yapacağımız işin kalitesi önemli haciz parası almasak gitmiyoruz yapmıyoruz demek için yetkimiz mi var ki yine gideceğiz burda görevi başında memrura görevi yaptırmamak, sözlü yada fiili saldırıda bulunmak ve neticede bir kamu hizmetini akamate uğratmak var. Amacımız bunları çözebilmek olmalı bunun için somut adımlar atalım kimse bizim düşmanımız değil

Yigido1983
Aday Memur
06 Aralık 2021 18:07

kanunu bilmediğin açık. zoruna gidecek ne var kardeş? işin ciddiyetini kavrayacak durumda olmadığın belli. dua ette bu konuda başına iş gelmesin şayet polis isen...

veba1982, 5 yıl önce
siz kendinize özel güvenlik görevlisi arıyordunuz heralde. el dedim gelecek git dedim gidecek. vatandaş size bağırdım hemen onu alıp paket edecek. karakollar genelde olabilecek olaylara değil olan olaylara bakar. varsa sıkıntılı durum ararsın 155 ı boşta ekip varsa gelir yoksaa gelene kadar beklersin. birde polislerin hepsi sanki rüşvetçi gibi bir algı olurturmak bir adliye personeline hiç yakışmıyor. bu parayı vermeyeceksen tutarsın tutanağını verirsin savcıya o gereğini yapar. birde olay yerine ekip çağırdın ekip gelmedi ise karakol amirine hiçbiriyle olmaz onun bahanesi hazır elimde şu kadar olay var onlar bitince ekip gönderirim dedik der işin içinden çıkar.
Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi