Editörler :
21 Ekim 2019 00:55

Esdurumu46
Aday Memur

Bu arada esim 672 khk ihrac oldu adli olarak beraat etti.

Komisyon red verdi kriteri sube cikisli olmak sonradan kodlamasi cikti Ea Diye kodlanmis.

21 Ekim 2019 20:49

erdogan26
Aday Memur
Yahu arkadaslar bilen yokmu fisleme kısmını listenin neresinden bakıyoruz.Açıklama yok.Fislemeden iislemim olmadı sadece liste var.
22 Ekim 2019 20:13

ÖzelHarekat_61
Şube Müdürü
Facede Ohal İncelem Komisyonu sayfasından alıntıdır."Arkadaşlar bende kabul kararını dün akşam öğrendim belki umut olur diye Kurumum EGM 679 KHK Kriter Banka ve garson Dil kodu 2019 Haziran Takipsizlik".Arkadaşa öncelikle hayırlı olsun.Bende banka da yok benden 1 sene sonra takipsizlik almış benimle aynı kod ve iade olmuş.Tabiki iade olsun Eyv da biz neyi bekliyoruz ben kafayı yicem bu sıra neye göre kardeşim yeter artık bu nasıl adalet :(
22 Ekim 2019 20:46

Türk1453
Yasaklı
Facede Ohal İncelem Komisyonu sayfasından alıntıdır."Arkadaşlar bende kabul kararını dün akşam öğrendim belki umut olur diye Kurumum EGM 679 KHK Kriter Banka ve garson Dil kodu 2019 Haziran Takipsizlik".Arkadaşa öncelikle hayırlı olsun.Bende banka da yok benden 1 sene sonra takipsizlik almış benimle aynı kod ve iade olmuş.Tabiki iade olsun Eyv da biz neyi bekliyoruz ben kafayı yicem bu sıra neye göre kardeşim yeter artık bu nasıl adalet :(
ÖzelHarekat_61, 1 yıl önce - Alıntıya git
Darısı başımıza tüm masum kaderdaşlarıma
22 Ekim 2019 21:04

Reco54
Memur
ÖzelHarekat_61, 1 yıl önce - Alıntıya git
agostos 2017 takipsizlik. kodlama AD guncem ve tüm liste. inclemeye devam. 677 meslek hayatimda herhangi bir şubede calismadim. hic bir sinava girmedim. herkesin ön inceleme kararinda red veya kabul alacagi bellidir. arsivden hangi siralamaya göre dosya cekilip karar yuklendigi siralama mantigini cözen cikmadi. sürec cok yipratti.
23 Ekim 2019 01:33

PolisEmre0934
Daire Başkanı
agostos 2017 takipsizlik. kodlama AD guncem ve tüm liste. inclemeye devam. 677 meslek hayatimda herhangi bir şubede calismadim. hic bir sinava girmedim. herkesin ön inceleme kararinda red veya kabul alacagi bellidir. arsivden hangi siralamaya göre dosya cekilip karar yuklendigi siralama mantigini cözen cikmadi. sürec cok yipratti.
Reco54, 1 yıl önce - Alıntıya git
670 khk kod ad edl incele babam incele
23 Ekim 2019 01:51

tsubasa19
Aday Memur
Reco54, 1 yıl önce - Alıntıya git
dairede de şubede de çalışmış olabilirdin. sınavlara da girmiş olabilirdin bi önemi yok. açıkçası komisyonun bi sıralamaya göre baktığını düşünmüyorum karambole bence. sanırım dikkate aldıkları en önemli şey adli bişey varsa sonuçlanmış olması. kod olumluysa da iade.
23 Ekim 2019 01:53

tsubasa19
Aday Memur
670 khk kod ad edl incele babam incele
PolisEmre0934, 1 yıl önce - Alıntıya git
hiç usanmıycan demi .d
23 Ekim 2019 03:20

PolisEmre0934
Daire Başkanı
hiç usanmıycan demi .d
tsubasa19, 1 yıl önce - Alıntıya git
Ne alaka la deli.d
28 Aralık 2019 01:39

Axipolis81
Aday Memur

Sa devlerim abilerim kardeşlerim hiç dönen oldu mu bizim koddan var mı haber

28 Aralık 2019 01:40

ÖzelHarekat_61
Şube Müdürü

Sa devlerim abilerim kardeşlerim hiç dönen oldu mu bizim koddan var mı haber

Axipolis81, 10 ay önce - Alıntıya git
Bu hafta duymadım ama bizim koddan bugüne kadar herkes iade oldu
28 Aralık 2019 23:15

erdogan26
Aday Memur
1karar vardı adli işlem beraat 677&679 dil kodu yazmıştı red diye. 701 dil-:-o kod inceleme devam.Daha ne kadar bekleriz allah bilir.701 herhalde bitmek üzere sağlıklı bilgi yok.Diğer khklarda dil kodu kararlar mevcutta acaba bizler hakkında çevre bilgisimi araştırılıyor da sona kaldık.Red ihtimali bizide üzüyor.
28 Aralık 2019 23:21

ÖzelHarekat_61
Şube Müdürü
1karar vardı adli işlem beraat 677&679 dil kodu yazmıştı red diye. 701 dil-:-o kod inceleme devam.Daha ne kadar bekleriz allah bilir.701 herhalde bitmek üzere sağlıklı bilgi yok.Diğer khklarda dil kodu kararlar mevcutta acaba bizler hakkında çevre bilgisimi araştırılıyor da sona kaldık.Red ihtimali bizide üzüyor.
erdogan26, 10 ay önce - Alıntıya git
Ben 679 dil 677 dil red görmedim kararı bulursanız paylaşınız.bazıları derece1 dil 2015 Mart alan ea diye fişlenmiş onlara red veriliyor diye biliyorum
28 Aralık 2019 23:37

Negoloman
Aday Memur

Komisyon beratin durumuna gore karar veriyormus beraatinde ab c d diye kademesi varmis duydunuzmu dogrumu

29 Aralık 2019 00:57

ÖzelHarekat_61
Şube Müdürü

Komisyon beratin durumuna gore karar veriyormus beraatinde ab c d diye kademesi varmis duydunuzmu dogrumu

Negoloman, 10 ay önce - Alıntıya git
Öyle birşey yok size yanlış bilgi verilmiş b den red alan birsürü insan da var e den kabul alan birsürü insan da
29 Aralık 2019 01:02

Negoloman
Aday Memur
Öyle birşey yok size yanlış bilgi verilmiş b den red alan birsürü insan da var e den kabul alan birsürü insan da
ÖzelHarekat_61, 10 ay önce - Alıntıya git

Beraatte ab c de var yani ilk kez duydum bunu

29 Aralık 2019 16:10

mnk.42
Aday Memur

Beraatte ab c de var yani ilk kez duydum bunu

Negoloman, 10 ay önce - Alıntıya git

cmk. 223/ ---1 den 10 a kadar maddesi var. bunların içinde bazılarınında a.b.c.d.e gibi maddeleri var. gogıla sor .herşeyi biliyor. mesela bizim dosyada hakim. cmk 223/ 2e maddesine göre berat verdi. ama savcı mütalasında ceza istediği için dosya istinafda.bu arada sd kart fişleme ad-dil komisyon inceleme devam.

29 Aralık 2019 16:12

ÖzelHarekat_61
Şube Müdürü

cmk. 223/ ---1 den 10 a kadar maddesi var. bunların içinde bazılarınında a.b.c.d.e gibi maddeleri var. gogıla sor .herşeyi biliyor. mesela bizim dosyada hakim. cmk 223/ 2e maddesine göre berat verdi. ama savcı mütalasında ceza istediği için dosya istinafda.bu arada sd kart fişleme ad-dil komisyon inceleme devam.

mnk.42, 10 ay önce - Alıntıya git
Sadece bu kodlardan ceza istemez sizin muhtemelen banka tanık gibi yan sebeplerden var
29 Aralık 2019 16:38

mnk.42
Aday Memur
Sadece bu kodlardan ceza istemez sizin muhtemelen banka tanık gibi yan sebeplerden var

mahkemeye çıkarken tek başına çıkmıyon doya kalabalık.. banka yok.bylok yok.açık veya gizli tanık yok.

29 Aralık 2019 17:08

mnk.42
Aday Memur

özelharekçı müneccim misin hemen bi yan sebeb kulp uydurdun. işte meslek de gelinen son durum bu. bizlerin bu duruma düşmemizdeki sebebp bu. bazı kendini bilmez hadsiz lerin acaba o şunun la gezdi bu bununla oturuyor. ocu bu cu şu cu mu diye kulp takmasıyla bu duruma geldik..

Toplam 233 mesaj

ANKET
Fransız mallarına boykot uygulanması yönündeki öneriyi;