Editörler :
21 Ekim 2019 00:55

Esdurumu46
Aday Memur

Bu arada esim 672 khk ihrac oldu adli olarak beraat etti.

Komisyon red verdi kriteri sube cikisli olmak sonradan kodlamasi cikti Ea Diye kodlanmis.

21 Ekim 2019 20:49

erdogan26
Aday Memur
Yahu arkadaslar bilen yokmu fisleme kısmını listenin neresinden bakıyoruz.Açıklama yok.Fislemeden iislemim olmadı sadece liste var.
22 Ekim 2019 20:13

ÖzelHarekat_61
Şef
Facede Ohal İncelem Komisyonu sayfasından alıntıdır."Arkadaşlar bende kabul kararını dün akşam öğrendim belki umut olur diye Kurumum EGM 679 KHK Kriter Banka ve garson Dil kodu 2019 Haziran Takipsizlik".Arkadaşa öncelikle hayırlı olsun.Bende banka da yok benden 1 sene sonra takipsizlik almış benimle aynı kod ve iade olmuş.Tabiki iade olsun Eyv da biz neyi bekliyoruz ben kafayı yicem bu sıra neye göre kardeşim yeter artık bu nasıl adalet :(
22 Ekim 2019 20:46

Türk1453
Aday Memur
Facede Ohal İncelem Komisyonu sayfasından alıntıdır."Arkadaşlar bende kabul kararını dün akşam öğrendim belki umut olur diye Kurumum EGM 679 KHK Kriter Banka ve garson Dil kodu 2019 Haziran Takipsizlik".Arkadaşa öncelikle hayırlı olsun.Bende banka da yok benden 1 sene sonra takipsizlik almış benimle aynı kod ve iade olmuş.Tabiki iade olsun Eyv da biz neyi bekliyoruz ben kafayı yicem bu sıra neye göre kardeşim yeter artık bu nasıl adalet :(
ÖzelHarekat_61, 3 hafta önce - Alıntıya git
Darısı başımıza tüm masum kaderdaşlarıma
22 Ekim 2019 21:04

Reco54
Aday Memur
ÖzelHarekat_61, 3 hafta önce - Alıntıya git
agostos 2017 takipsizlik. kodlama AD guncem ve tüm liste. inclemeye devam. 677 meslek hayatimda herhangi bir şubede calismadim. hic bir sinava girmedim. herkesin ön inceleme kararinda red veya kabul alacagi bellidir. arsivden hangi siralamaya göre dosya cekilip karar yuklendigi siralama mantigini cözen cikmadi. sürec cok yipratti.
23 Ekim 2019 01:33

PolisEmre0934
Şube Müdürü
agostos 2017 takipsizlik. kodlama AD guncem ve tüm liste. inclemeye devam. 677 meslek hayatimda herhangi bir şubede calismadim. hic bir sinava girmedim. herkesin ön inceleme kararinda red veya kabul alacagi bellidir. arsivden hangi siralamaya göre dosya cekilip karar yuklendigi siralama mantigini cözen cikmadi. sürec cok yipratti.
Reco54, 3 hafta önce - Alıntıya git
670 khk kod ad edl incele babam incele
23 Ekim 2019 01:51

tsubasa19
Aday Memur
Reco54, 3 hafta önce - Alıntıya git
dairede de şubede de çalışmış olabilirdin. sınavlara da girmiş olabilirdin bi önemi yok. açıkçası komisyonun bi sıralamaya göre baktığını düşünmüyorum karambole bence. sanırım dikkate aldıkları en önemli şey adli bişey varsa sonuçlanmış olması. kod olumluysa da iade.
23 Ekim 2019 01:53

tsubasa19
Aday Memur
670 khk kod ad edl incele babam incele
PolisEmre0934, 3 hafta önce - Alıntıya git
hiç usanmıycan demi .d
23 Ekim 2019 03:20

PolisEmre0934
Şube Müdürü
hiç usanmıycan demi .d
tsubasa19, 3 hafta önce - Alıntıya git
Ne alaka la deli.d
Toplam 109 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?