Editörler : Mehmet Balci
08 Haziran 2019 21:38   

Asker iken atanmak

arkadaşlar askerlik yaklaşiyor. tahmini 2ci atamada atanacagim bu da güvenlik soruşturmasiyla birlikte 4 ay gibi bir süre demektir. hazır askerlik 6 ay iken askere gitsem askerdeyken atama işlemleri vs nasıl oluyor bilen varsa bir yeşillendirsin..:)

08 Haziran 2019 23:15

ramazan3463
Aday Memur

Askerde iken atanırsan biR problem olmaz askerliğini bitirdikten sonra gider başlamanı yaparsın ama bu durumun detaylı sürecini bilmiyorum tek bildiğim askerden sonra gider başlarsın tabievraklarını vericeksin atandığın kuruma

14 Haziran 2019 22:10

istifaedenmübasir
Kapalı

Askerde iken atanırsan biR problem olmaz askerliğini bitirdikten sonra gider başlamanı yaparsın ama bu durumun detaylı sürecini bilmiyorum tek bildiğim askerden sonra gider başlarsın tabievraklarını vericeksin atandığın kuruma

ramazan3463, 2 hafta önce - Alıntıya git

yalan yanlış bilgi vermeyin alımların hepsinde askerlikle ilişkisi olmamak yer alır atanamazsın yani

14 Haziran 2019 22:20

istifaedenmübasir
Kapalı

ramazan3463, 2 hafta önce - Alıntıya git

ya terhis olacan ya da tecilli aksi halde başvuru yapsan bile ataman yapılmaz

15 Haziran 2019 16:34

harita94
Daire Başkanı

İstifaedenmubasir midir nedir.bu ne olduğu belliolmayan arkadaşa kulak asmamanı tavsiye ederim.ben askerdeyken arkadaşımın milli eğitime ataması yapıldı.askerlik bitene kadar hakkını saklı tuttular.askerden sonra gidip görevine başladı.yani burda herkesin söylediğine kulak asma.

Toplam 4 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?