Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Haziran 2019 13:51   

İl dışı için 6 ay kala ne demek ?

arkadaslar dogu gorevim 11 mart 2020 de bitecek. 14 haziran 2019 da il disi yapmak istiyorum. tercih yaparken butun okullar acilir mi ? cevaplarsaniz sevirim arkadaslar...

09 Haziran 2019 14:08

asaygin
Editor

Hayır öğretmenim. Yalnızca zorunlu hizmet bölgelerindeki okullar açılır.

09 Haziran 2019 14:49

S4nane
Aday Memur

Hayır öğretmenim. Yalnızca zorunlu hizmet bölgelerindeki okullar açılır.

asaygin, 2 hafta önce - Alıntıya git
hocam 30 eylul 2019 itibariyle 6 aydan daha az bir sure kaldigi icin dogu gorevini tamamlamis sayilimaz miyim ?
09 Haziran 2019 15:40

asaygin
Editor
hocam 30 eylul 2019 itibariyle 6 aydan daha az bir sure kaldigi icin dogu gorevini tamamlamis sayilimaz miyim ?
S4nane, 2 hafta önce - Alıntıya git

O durum (mazeret durumu atamalarında) 30 eylül tarihine kadar zorunlu hizmet süresi sona erecek kişileri ilgilendiren bir durum. Sizin belirtiğiniz süreniz neredeyse 1 sene sonrası...

09 Haziran 2019 15:48

S4nane
Aday Memur

O durum (mazeret durumu atamalarında) 30 eylül tarihine kadar zorunlu hizmet süresi sona erecek kişileri ilgilendiren bir durum. Sizin belirtiğiniz süreniz neredeyse 1 sene sonrası...

askerligi de saysalar sorun olmayacakti ama neyse saolun hocam...
09 Haziran 2019 15:52

ulubahtlıı
Şef

6 ay mevzu özür grubu için değil miydi hocam. İl dısı içinde mi gecerli oldu?
09 Haziran 2019 16:11

asaygin
Editor
6 ay mevzu özür grubu için değil miydi hocam. İl dısı içinde mi gecerli oldu?
ulubahtlıı, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet ekleme için teşekkür ederim. Ben yazmayı unutmuşum.

İller arası yer değiştirme duyurusunda zaten 6 aydan az kalma ile ilgili bir madde yer almaz. Başlığı açan öğretmenimiz başka bir konu ile karıştırdı sanırım.

09 Haziran 2019 19:19

S4nane
Aday Memur

Evet ekleme için teşekkür ederim. Ben yazmayı unutmuşum.

İller arası yer değiştirme duyurusunda zaten 6 aydan az kalma ile ilgili bir madde yer almaz. Başlığı açan öğretmenimiz başka bir konu ile karıştırdı sanırım.

:( neyse saglik olsun hocam. bastan asagi yalnis bir arastirma yapmisim. kusura bakmayin. vaktnizi caldim. hakkinizi helal edin..
09 Haziran 2019 21:01

asaygin
Editor
:( neyse saglik olsun hocam. bastan asagi yalnis bir arastirma yapmisim. kusura bakmayin. vaktnizi caldim. hakkinizi helal edin..
S4nane, 2 hafta önce - Alıntıya git

Estağfurullah hiç öyle şey olur mu :)

10 Haziran 2019 22:35

Ogr Oktay
Aday Memur

Ben subat 2012 de atandim 6 aylik askerlik var mebbiste dogu gorevi 6 ay altinda zorunlu hizmet kalkmistir yaziyor

11 Haziran 2019 11:20

VGogebakan
Aday Memur

Eylül 2012 atamasıyım. Askerlik hariç 7 yıl doluyor. Eşim aynı hizmet bölgesinde eylül 2019 da 7 yıllık zorunlu hizmeti dolduruyor. Ben yine zorunlu hizmet bölgelerini mi yazabilirim?

Toplam 10 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?