Editörler : E.Kayı Han

Muhammed4141
Daire Başkanı
13 Ağustos 2019 12:35

Birde bu oste kendini gelistirmen cok onemli eger bu isin 1 yil cefasini cekersen kendini iyi gelistirrsen 24 yil sefasini surersin eger bunu yapmazsan 25 yil bu meslek cekilmez mesela ben 1 yil bu isin cefasini cektim kendimi cok iyi gelistirdim hakim beni ksybetmekten korkuyor saat 5 den sonra kalamam diyorum tamam diyor hafta sonu gelemem diyom tamam diyor beni sevdiginden degil su an yetimis katp cok az eger girince ben memur oldum oh be anlayisinda olurrsaniz size bu hayati cekilmez ederler kendini gelistutisen amur cok kotu bir insan olsa bile senle iyi gecinmek zorunda kalir ozel sektor mantigiyla dusunun hic patron kendine cok para kazandiran elemani kovar mi kovamaz amirler 8cin de terfi onemli o yuzden hakim savci isinde ne kadar iyi olursa olsun iyi bir katibi olmadan bir hictir kkimseye laf yetistermek icin cevap yaxmadim kimse beni yanlisanlamasin nacizane tecrubelerii paylastim

Bugrahan Beyim
Yasaklı
13 Ağustos 2019 13:18

mantıklı yorum memur olacam diye girmeyin hayatınızın hatasını yaparsınız

Muhammed4141, 5 yıl önce

Mantik eger ben memur olacam diyorsaniz katiplik memurluk degildir sakin girmeyin ama en kotu is bile issizliten iyidir derseniz ve baska bir yol bulamadiysaniz o zaman girin ce en kotu sartlara kendinizi haxirlayin

Toplam 122 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi