Editörler :
10 Haziran 2019 18:15

ortradyoloj
Memur

Edit:

Arkadaslar bir siteye haber eklenme olayı şoyle işler;

Sitenin admin paneline giriş yapılır. Orada duyuruyu paylaşma yetkisi olan bir hesap giriş yapar. O kişi panelden bir linke tıklar bizim burada konu açmamız gibi ve haberi yazıp paylaşır. Bu olay anlık olarak olur öyle önceden link alma muhabetti filan yoktur. Haber paylaşıldığında scrip attığınız url adresini otomatik tanımlar. Yani yok link açık oraya haber eklenecej muhabbeti yalandır kimse buna inanmasın.

Son olarak eklemek isterim olay su olabilir bazı postları yetkiye sahip hesaplar gizler. Sizin bu link muhabbetiniz bana bunu anımsattı. Belkide osym nin çalışma sisteminde yoğunluk olmaması için haberleri önceden paylaşıp gizleyip yavaş yavaş acmak vardır buna birsey diyemem ama anlatılan muhabbet boş iş yada anlatıldığı gibi değil bilin istedim.

ozancetin01, 1 ay önce - Alıntıya git

doğruluk payı var mıdır yani, öncekilerde bakıp söylüyorlarmış tutuyormuş bide bu duyuru gelir gibi tabi ne duyurusu onu bilemeyiz de biri de bu gğn olur demiş

10 Haziran 2019 18:18

ortradyoloj
Memur

Yghmnin duyuru kısmında çıkacak aradım da bize bilgi gelmedi duyuruları takip edin dediler

pnarnald, 1 ay önce - Alıntıya git

zaten başka bir şey yapmıyoruz diyeydin hocam D:

10 Haziran 2019 18:30

ozancetin01
Aday Memur

doğruluk payı var mıdır yani, öncekilerde bakıp söylüyorlarmış tutuyormuş bide bu duyuru gelir gibi tabi ne duyurusu onu bilemeyiz de biri de bu gğn olur demiş

ortradyoloj, 1 ay önce - Alıntıya git

Bilmiyorum ben size bu link olayının aslını ve gercekte nasıl olabileceğini tecrübelerime göre izah ettim. Duyurular sabah paylaşılıp gizlenip gün içinde aktif ediliyorsa mümkun sadece başka şekilde aslı yok.

10 Haziran 2019 18:34

Sedaerzz
Aday Memur

Bilmiyorum ben size bu link olayının aslını ve gercekte nasıl olabileceğini tecrübelerime göre izah ettim. Duyurular sabah paylaşılıp gizlenip gün içinde aktif ediliyorsa mümkun sadece başka şekilde aslı yok.

yani artık bugün açıklanmaz arkadaşlar daha fazla düşünmeyelim bizim hayatımız onlarin iki dudağı arasında adalet işte böyle birşey burda çalış çabala ama tek kişinin elinden geçiyor hayatimiz
10 Haziran 2019 18:41

Hemşire7293
Aday Memur

ÖSYM için bu link meselesi yıllardır kullanılır
10 Haziran 2019 18:43

winamo45
Aday Memur
Hemşire7293, 1 ay önce - Alıntıya git

Bende hatırlıyorum link olayının gerçeklik payı var diye.

10 Haziran 2019 18:45

ozancetin01
Aday Memur
Kullanılıyor ise nasıl olabileceğini izah ettim. Önceden link alınmaz arkadaşlar çok fazla site kurup çeşitli sitelerde yöneticilik yaptım. Benim yazdığıma teknik olarak hatalı diyen biri varsa buyursun yazsin. Ama yıllardır kullanılıyor demek benim söylediklerimi haksız çıkarmaz. Belki kaçırdığım nokta vardır büyük konuşmak da istemiyorum bilgisayar dünyası geniş bir dünya ama söylediğiniz bu muhabbet yanlış böyle bir sistem yok hiçbir sitede.
10 Haziran 2019 18:48

winamo45
Aday Memur
Kullanılıyor ise nasıl olabileceğini izah ettim. Önceden link alınmaz arkadaşlar çok fazla site kurup çeşitli sitelerde yöneticilik yaptım. Benim yazdığıma teknik olarak hatalı diyen biri varsa buyursun yazsin. Ama yıllardır kullanılıyor demek benim söylediklerimi haksız çıkarmaz. Belki kaçırdığım nokta vardır büyük konuşmak da istemiyorum bilgisayar dünyası geniş bir dünya ama söylediğiniz bu muhabbet yanlış böyle bir sistem yok hiçbir sitede.

Sene 2016 yılında kılavuz duyurusu bekliyorduk.Bu yöntemi bu forumda duymuştum.Link aktif olayını ösym sık kullanıyor.Başta söylemişsiniz.Sitede yoğunluk olmasını istemedikleri için geç saatlerde açıyorlar linki.2016 da böyleydi şimdi nasıl olur bilmiyorum.

10 Haziran 2019 18:48

Psikolog76
Aday Memur

sayısız internet sitesi kurdum kullandım, ilk defa burada böyle bir şey gördüm. sabahtan beri şaşkınlıkla yazılanları okuyorum. 80'i 81 yapıyorsunuz fakat url'nin devamına dokunmuyorsunuz. hata sayfası çıkmazsa aha demek ki haber gelecek diyorsunuz. bunu bana anlatın mantığı ne bunun

10 Haziran 2019 18:50

winamo45
Aday Memur

sayısız internet sitesi kurdum kullandım, ilk defa burada böyle bir şey gördüm. sabahtan beri şaşkınlıkla yazılanları okuyorum. 80'i 81 yapıyorsunuz fakat url'nin devamına dokunmuyorsunuz. hata sayfası çıkmazsa aha demek ki haber gelecek diyorsunuz. bunu bana anlatın mantığı ne bunun

Psikolog76, 1 ay önce - Alıntıya git

81 82 yapınca hata çıkmıyor 83 84 yapınca hata ile karşılaşıyor.Mantıken doğru değil haklısınız ama ösym yapmış önceleri

10 Haziran 2019 18:52

Psikolog76
Aday Memur

81 82 yapınca hata çıkmıyor 83 84 yapınca hata ile karşılaşıyor.Mantıken doğru değil haklısınız ama ösym yapmış önceleri

winamo45, 1 ay önce - Alıntıya git

örnek olarak yazdım onu.

10 Haziran 2019 19:04

Hemşire7293
Aday Memur

örnek olarak yazdım onu.

Psikolog76, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam yaklaşık 10 gün önce açılmış bir link konusu vardı ordan yine bakmıştık 80 a kadar link açılmıştı 81 kapalıydı ara ara bakıyordum 81 kapalıydı bugün açılmış ÖSYM arka arkaya açar önce sonrasından içeriği doldurulur
10 Haziran 2019 19:17

ozancetin01
Aday Memur
Hocam yaklaşık 10 gün önce açılmış bir link konusu vardı ordan yine bakmıştık 80 a kadar link açılmıştı 81 kapalıydı ara ara bakıyordum 81 kapalıydı bugün açılmış ÖSYM arka arkaya açar önce sonrasından içeriği doldurulur
Arkadaşlar buna inanmayın bakın hiçbir bilimsel dayanağı yok boşu boşuna umuda giriyorsunuz. Link sıralaması var ne zaman geleceği belirsiz 10 gün sonra da biri konu açsa o numaraya atacak bunun için kahin olmaya gerek yok. Yukarıda açıkça durumu izah ettim aksini iddia edenler olmuş bitmişler ile değil de teknik olarak izah edin millete boşa umut vermeyin
10 Haziran 2019 19:20

narkozetkisi
Aday Memur
Yav acinlanir işte bu hafta haftaya sarkmaz merkezi alıma ne kaldı o kadar geciktirmezler
10 Haziran 2019 19:23

Ozaliz
Memur
Arkadaşlar buna inanmayın bakın hiçbir bilimsel dayanağı yok boşu boşuna umuda giriyorsunuz. Link sıralaması var ne zaman geleceği belirsiz 10 gün sonra da biri konu açsa o numaraya atacak bunun için kahin olmaya gerek yok. Yukarıda açıkça durumu izah ettim aksini iddia edenler olmuş bitmişler ile değil de teknik olarak izah edin millete boşa umut vermeyin

Kaç senedir sınavlara giriyorum her duyuru, sonuç açıklamadan önce bu yöntem kullanılarak anlaşılıyor duyuru geleceği. Kaç yıldır böyle bu siz yeni duyduysanız yapacak bir şey yok.

10 Haziran 2019 19:38

ozancetin01
Aday Memur

Kaç senedir sınavlara giriyorum her duyuru, sonuç açıklamadan önce bu yöntem kullanılarak anlaşılıyor duyuru geleceği. Kaç yıldır böyle bu siz yeni duyduysanız yapacak bir şey yok.

Ozaliz, 1 ay önce - Alıntıya git

Bak kardesim yukarıdaki linke bak tıkla 5. sayfa diyor birileri asagı yazı yazdıkca 6. sayfaya ulastığı an oraya 6 yazarsan link çalışır bun site otomatik yapar. Birazcık düşünün hani ne diyeyim bilmiyorum ki.

Bunun tek oluru duyurunun önceden paylaşılıp gizlenmesidir başkada bir yolu yok.

10 Haziran 2019 19:43

att.71
Aday Memur
Bende aynisini diyorum bak simdi en son duyurunun linkine gir sonu 80 degil mi onu 83 yap eror veriyor.bir iki hafta once 81 82 yi yapsaydin onlarda ayni sekilde o zaman erorr veriyordu.ama simdi 81 ve 82 yi acmaya calisitigin zamam duyurulara atiyor..Onceden yuklemek gibi bir sey daha onceleride vardi bu bende biliyorum dogru bu.Buyuk ihtimallede biri dgsnin giris belgesidir digeri ney bilmiyorum ama iki tane duyuru yakindir
10 Haziran 2019 19:49

Tugcehemsire34213
Aday Memur
aynen aktif link var 2 tane siteye bişeyler yukluyorlar
narkozetkisi, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne kadar sürer
10 Haziran 2019 19:54

Tugcehemsire34213
Aday Memur
Bende aynisini diyorum bak simdi en son duyurunun linkine gir sonu 80 degil mi onu 83 yap eror veriyor.bir iki hafta once 81 82 yi yapsaydin onlarda ayni sekilde o zaman erorr veriyordu.ama simdi 81 ve 82 yi acmaya calisitigin zamam duyurulara atiyor..Onceden yuklemek gibi bir sey daha onceleride vardi bu bende biliyorum dogru bu.Buyuk ihtimallede biri dgsnin giris belgesidir digeri ney bilmiyorum ama iki tane duyuru yakindir
att.71, 1 ay önce - Alıntıya git
Umarım diğeri bizim duyurumuz olur
10 Haziran 2019 20:17

Buse Filakia
Şef
Ya ne kadar çaresiziz inanılmaz bi durum. Resmen aylardır haber bekliyoruz ve saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz. Yok linkmiş yok önceden alınmış bilmemne hayatımda daha önce duymadığım şeyler. Şaka gibi ya açıklansa bitecek gidecek bütün çilemiz. Neden bu kadar imkansız bir olay haline geldi bu atama aklım almıyor.
Toplam 151 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?