Editörler :
10 Haziran 2019 16:21   

İng Sales Trainee 2019 Mülakatı Hk.

Merhabalar,mülakatlara katılan var mı?En son hangi aşamada kaldınız?

14 Haziran 2019 23:41

turuncu-portakal
Aday Memur

Süreç başladımı ki

15 Haziran 2019 14:42

finansmüdürü
Aday Memur

çarşamba günü gmy ile görüşeceğim

15 Haziran 2019 14:57

turuncu-portakal
Aday Memur

Hangi şube için online sınav olmadı mı

15 Haziran 2019 23:24

finansmüdürü
Aday Memur

sınav oldu mu inan hatırlamıyorum ama olmuştur heralde grup mülakatı+birebir mülakat en son gmy görüşmesi olacak

15 Haziran 2019 23:42

bankingofficer
Aday Memur

Ben de çarşamba gireceğim.Ticari bankacılık mı?Saat kaçta? @

16 Haziran 2019 11:42

turuncu-portakal
Aday Memur

Hangi şehir için acaba göŕümeye gideceksijiz

17 Haziran 2019 11:29

bankingofficer
Aday Memur

Ankara için

19 Haziran 2019 15:38

finansmüdürü
Aday Memur

Bunu buraya yardım amaçlı yazıyorum;

1) İş başvurusu

2) Genel Yetenek Testi

3) İngilizce Testi

4) Grup Mülakatı

5) Envanter

6) Bireysel Mülakat

7) Son Grup Mülakatı

2019 senesinde ing sales trainee adımları böyle gerçekleşmiştir.

19 Haziran 2019 20:53

farafu
Aday Memur

finansmüdürü hocam merhaba bana yarın için grup mülakati dönüşü yaptılar,ekstradan alim olcak dediler.Sizce nelere calismaliyim bakmaliyim bir fikir verebilir misiniz?

19 Haziran 2019 22:07

finansmüdürü
Aday Memur

finansmüdürü hocam merhaba bana yarın için grup mülakati dönüşü yaptılar,ekstradan alim olcak dediler.Sizce nelere calismaliyim bakmaliyim bir fikir verebilir misiniz?

farafu, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, grup mülakatında kendinizi iyi ifade etmeniz, heyecanınızı yönetmeniz yeterli olacaktır. Çünkü çalışılıp kazanılacak bir durum yok. Akıllı ve istenen cevapları verirseniz şansınız yüksek olacaktır. Bakmayın bunları söylüyorum ama henüz benim de durumum netleşmiş değil, satış alanında tecrübeniz varsa bunları dile getirebilirsiniz.

19 Haziran 2019 22:26

farafu
Aday Memur

Hocam teşekkürler,olumlu olursa son mülakat GMY ile cuma olacak dediler.Eleman eksikliğimiz bir anda oluştu toplu alım yapıp 1 temmuzda işe başlatacağiz dediler.Aceleye gelmesi İK'nin prosedür hatası bence,haftaya hepsini toplu açıklarlar.Maaş,yan hak ve calisma kosullarina geçmişsenelere baktiğimda iyi demişler siz ne düşünüyorsunuz?İyi akşamlar

20 Haziran 2019 19:47

Aydnaydin

Arkadaşlar bursa için gmy mülakatına katılan var mı ?

20 Haziran 2019 22:55

melodrama5
Aday Memur

Merhaba ilana düş başvurmuştum bugün sınav daveti geldi, sınavı çözdükten 1 saat sonra bankanın insan kaynakları tarafından arandım sınavınız olumlu sonuçlandı, müsaitseniz 2-3 dakika bir görüşme yapmak isteriz dendi bir kaç soru sordular ve yarın skype üzerinden görüşme yapmak istediklerini söylediler ve yarın skype üzerinden görüşme olacak, çok hızlı ilerliyor var mı benim gibi olan başka bir arkadaşımız ?

20 Haziran 2019 23:05

najjj
Aday Memur
Melodrama5 çok özür dilerim yaşınız kaçtı bende başvurdum ama umutsuzca bekliorum cv me bakılmadı bile
20 Haziran 2019 23:11

melodrama5
Aday Memur
Melodrama5 çok özür dilerim yaşınız kaçtı bende başvurdum ama umutsuzca bekliorum cv me bakılmadı bile
najjj, 1 ay önce - Alıntıya git

Estağfurullah 24 yaşındayım.

20 Haziran 2019 23:17

melodrama5
Aday Memur

Cv' ye bakılmasının pek bir anlama geldiğini düşünmüyorum çünkü bir çok banka ve holding cv' me 1 den fazla kez bakmalarına rağmen hiç sınav davet almadığım çok süreç oldu.

20 Haziran 2019 23:29

najjj
Aday Memur
O süreçleri ben o kdr fazla yaşadım ki 30 yaşındayım simdi başvurdum ama ilanda yeni mezun yazıodu ondan sordum sizede.. ne bileyim garantide 3 yıl çalıştım belki alırlar diye başvurdum bende
20 Haziran 2019 23:31

melodrama5
Aday Memur
O süreçleri ben o kdr fazla yaşadım ki 30 yaşındayım simdi başvurdum ama ilanda yeni mezun yazıodu ondan sordum sizede.. ne bileyim garantide 3 yıl çalıştım belki alırlar diye başvurdum bende

Anladım, inşallah her şey istediğiniz gibi olur. Saygılarımla

21 Haziran 2019 00:09

bankingofficer
Aday Memur

Yeni açılan ilan için basvuruları yukarıda bir arkadaş da belirttiği gibi 1 temmuz eğtimine yetiştirmeye çalışıyorlar galiba.O yüzden bu kadar hızlı ilerliyor olabilir.

21 Haziran 2019 00:27

Hndydn96
Aday Memur

Yarın istanbulda girecekler sabah 9da olanlar, neler konuştunuz yazar mısınız benimde saat 10da

Toplam 34 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?