Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Haziran 2019 18:43   

Hangi Sahil Kasabası?

Arkadaşlar il dışında ege basta olmak üzere Akdeniz de olabilir tayin niyetim var. Ege ve Akdenizde nereleri önerirsiniz? Yaşam kalitesi,kiralık ev, ulaşım vs düşündüğünüzde nereleri tavsiye edersiniz acaba? Başka düşünen arkadaşlara da yardımcı olur konu başlığı.

10 Haziran 2019 19:11

pandelis
Şef

bunlara ek olarak kuzey ege ve trakya'da belki batı karadeniz'de sakin ilçe tavsiyeleri varsa ben de alabilirim :)

10 Haziran 2019 19:18

ayberk74
Daire Başkanı

Hocam ben de Akdeniz ve Ege Bölgesi'ni düşünüyorum.Örneğin Kumluca, Finike, Muğlanın bazı ilçeleri Ula, Köyceğiz,Milss, Aydın ili Söke,İncirliova, Germencikgibi yerleri düşünüyorum.Karadeniz sahili olarak Sakarya Karasu ilçesi ya da Sapanca ilçesini düşünüyorum.Kandıra ilçrsini de düşünüyorum, ancak yolu berbatmış.Kandırayı yazıp yazmama konusunda kararım net değil.

10 Haziran 2019 19:42

horageçti
Memur

bunlara ek olarak kuzey ege ve trakya'da belki batı karadeniz'de sakin ilçe tavsiyeleri varsa ben de alabilirim :)

pandelis, 2 hafta önce - Alıntıya git
Safranbolu yada Amasra karadenizin incisi
10 Haziran 2019 19:49

pandelis
Şef

güneyi hiç düşünmedim çünkü sıcakla aram çok iyi değil. 5 yıl yurtdışı görev yaptıktan sonra türkiye'de büyük şehirde görev yapmak istemiyorum. ufak sakin kasaba arayışındayım. bakalım nasip neresi olacak

11 Haziran 2019 21:28

muratyakin
Şef

Başka yardımcı olabilecek yok mu

12 Haziran 2019 09:42

mehmet3turgut
Kapalı

Edremit (Altınoluk,Akçay..), Burhaniye, Gömeç, Ayvalık, Urla...

12 Haziran 2019 12:50

meclishaber
Aday Memur

Öğretmenlik için mi yer seçiyorsunuz, yoksa tatil için mi?

Eğer tatil yapmak için yer arıyorsanız tur firmaları ile görüşün ve yazın 2 ay tatilinizi yapın.

İnsanlar doğuda zorunlu hizmetini bitirdikten sonra memleketine dönmek istiyor.

Birileri ise, memleketi zorunlu hizmet bölgesi olduğu için, otomatik olarak kendiliğinden biriken puanlarla kendine tatil yeri seçmeye çalışıyor.

İller arası yer değişikliğinde sınırlandırmalar yapılmalı. Herkes istediği il-ilçeye, bölgeye tatile gider gibi gidememeli.

Malesef kıyı şeridindeki il ve ilçeler doğudan göç etmiş yaşlı öğretmenlerle dolu.

12 Haziran 2019 12:59

cengaver44
Müsteşar Yardımcısı

Eğer tatil yapmak için yer arıyorsanız tur firmaları ile görüşün ve yazın 2 ay tatilinizi yapın.

Birileri ise, memleketi zorunlu hizmet bölgesi olduğu için, otomatik olarak kendiliğinden biriken puanlarla kendine tatil yeri seçmeye çalışıyor.

İller arası yer değişikliğinde sınırlandırmalar yapılmalı. Herkes istediği il-ilçeye, bölgeye tatile gider gibi gidememeli.

Malesef kıyı şeridindeki il ve ilçeler doğudan göç etmiş yaşlı öğretmenlerle dolu.

meclishaber, 2 hafta önce - Alıntıya git

aynen katılıyorum hocam size. ben meb'in yerinde olsam öğretmene kendi veya eşinin memleketi dışında çalışma izni vermem.

12 Haziran 2019 13:12

superbb
Daire Başkanı

YAŞLI ÖĞRETMENLER ACİLEN EMEKLİ EDİLMELİ. KESİN ÇÖZÜM 50 VE ÜZERİ İŞ BİTMİŞ GİTSİN GEZSİN

12 Haziran 2019 13:37

rokfor21
Aday Memur

meclishaber, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yaşlı öğretmen de ülkemizin her yerine gidebilir buna engel mi gelsin? ( Yaşlı değilim)

12 Haziran 2019 14:07

bulaşıkkk
Şef

aynen katılıyorum hocam size. ben meb'in yerinde olsam öğretmene kendi veya eşinin memleketi dışında çalışma izni vermem.

cengaver44, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sivri zekalıkta zirve yapmışsın.

12 Haziran 2019 14:17

cengaver44
Müsteşar Yardımcısı

Sivri zekalıkta zirve yapmışsın.

bulaşıkkk, 2 hafta önce - Alıntıya git

bulaşık süngeri, şimdi aynaya bakıp bana yazdığın sözleri aynen tekrar et. cuk oturacak, emin ol.

12 Haziran 2019 16:47

muratyakin
Şef

Her başlığı sabote etmeye bayılıyorsunuz sizinle aynı meslekte olmak da zul gerçekten. Memleketin her kare toprağı bizim, istediğim yerde çalışırım. Marmaris te doğmadım diye oraya tayin isteyemez miyim bu nasıl mantık? Hakkari doğumlu kişi ne yapsın, memleketinden çıkmasın!

12 Haziran 2019 16:50

b3rn4
Müsteşar Yardımcısı

Hocam karadeniz düşünürseniz ordu ünye diyebilirim. Büyükşehir olan samsun ve trabzona yakın ve havalimanına da. Sosyallik bu bahsedilen yerlerde sınırlıdır yalnız.

12 Haziran 2019 16:52

horageçti
Memur

Hocam karadeniz düşünürseniz ordu ünye diyebilirim. Büyükşehir olan samsun ve trabzona yakın ve havalimanına da. Sosyallik bu bahsedilen yerlerde sınırlıdır yalnız.

b3rn4, 2 hafta önce - Alıntıya git
Batı karadeniz amasra safranbolu üzerine tanımam
12 Haziran 2019 17:02

lutt
Şube Müdürü

Gazipaşa çok güzel sakın yeşil denız vs güzel

12 Haziran 2019 17:47

bulaşıkkk
Şef

bulaşık süngeri, şimdi aynaya bakıp bana yazdığın sözleri aynen tekrar et. cuk oturacak, emin ol.

cengaver44, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ben senin gibi saçmasapan fikirler ortaya atmadım. Senin gibi beynini kullanamayanlar için söylenmiş bir söz kime oturduğu çok belli.

12 Haziran 2019 17:52

muratyakin
Şef

Karadenizde amasra methini duydum. Ama şimdi kiralık dairelere baktım, kiralık daire yok :)

12 Haziran 2019 18:02

hannzoo
Aday Memur

Gazipaşa çok güzel sakın yeşil denız vs güzel

lutt, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sen orda mısın?

12 Haziran 2019 18:04

lutt
Şube Müdürü

Sen orda mısın?

hannzoo, 2 hafta önce - Alıntıya git

yok Antalya merkezden

Toplam 34 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?