Editörler :
10 Haziran 2019 20:08   

Link aktifleşti hayırlı uğurlu olsun

Bi duyuru geliyor büyük ihtimal kılavuz herkese hayırlı uğurlu olsun.

10 Haziran 2019 20:09

winamo45
Aday Memur

Daha belli olan bir şey yok.

10 Haziran 2019 20:10

Tugcehemsire34213
Aday Memur

Daha belli olan bir şey yok.

winamo45, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sizce ne zaman yayınlanır
10 Haziran 2019 20:11

winamo45
Aday Memur
Sizce ne zaman yayınlanır
Tugcehemsire34213, 2 hafta önce - Alıntıya git

Link aktif ama duyuru ne zaman gelir bellisiz gecede gelebilir haftayada

10 Haziran 2019 20:12

Miranyildiz
Kapalı

Dediğiniz linki noluyo kılavuzla ne alakası var ?

10 Haziran 2019 20:13

Tugcehemsire34213
Aday Memur

Link aktif ama duyuru ne zaman gelir bellisiz gecede gelebilir haftayada

winamo45, 2 hafta önce - Alıntıya git
Haftaya da derken okadar geç olabiliyor mu
10 Haziran 2019 20:16

Ozaliz
Memur

EdaÇentikli burda bi sürü troll var onlardan beklerdim de senden beklemezdim böyle bir başlığı. Dediğin aktifleşen linki zaten sabahtan beri konuşuyoruz kesin bi şey yok. Sanki kılavuz açıklanmış gibi hayırlı olsunlu falan başlık açıyosun, yazık..

10 Haziran 2019 20:30

EdaÇentikli
Memur

EdaÇentikli burda bi sürü troll var onlardan beklerdim de senden beklemezdim böyle bir başlığı. Dediğin aktifleşen linki zaten sabahtan beri konuşuyoruz kesin bi şey yok. Sanki kılavuz açıklanmış gibi hayırlı olsunlu falan başlık açıyosun, yazık..

Ozaliz, 2 hafta önce - Alıntıya git

Trollük değil eli kulağında işte artık dertlenmeye gerek yok demek istiyorum. Link aktifleşmesi kılavuzun yayınlanmasın bir önceki adım. Üni sınavı zamanlarından hatırlıyorum link aktifleşiyor ve kısa bir süre sonra güzel şeyler oluyor.

10 Haziran 2019 20:35

gzgncj
Aday Memur

Trollük değil eli kulağında işte artık dertlenmeye gerek yok demek istiyorum. Link aktifleşmesi kılavuzun yayınlanmasın bir önceki adım. Üni sınavı zamanlarından hatırlıyorum link aktifleşiyor ve kısa bir süre sonra güzel şeyler oluyor.

EdaÇentikli, 2 hafta önce - Alıntıya git

tamamda ösym bin tane farklı duyuru geçebilir bizle ne alakası var?

10 Haziran 2019 20:38

tibbigoruntulemestaj
Aday Memur
zavallı bir insansın. eda bey ne yapıyorsunuz?
10 Haziran 2019 20:41

EdaÇentikli
Memur

tamamda ösym bin tane farklı duyuru geçebilir bizle ne alakası var?

gzgncj, 2 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşım sen daha olayı anlamamışsın ben bile kadın halimle interneti, web adresindeki o olayı vs. daha iyi biliyorum ya ... Önceki sağlık atama duyurusunun linkindeki tarihlerle oynayarak bu atamaya ayarlıyorsun. Hata gibi birşey verirse link aktif değil hata vermezse link aktif oluyor bunun gibi birşey umarım anlamışsındır.

10 Haziran 2019 20:53

birhemşireee
Aday Memur
tibbigoruntulemestaj, 2 hafta önce - Alıntıya git
Yüreğine indi di mi ya ne adamsın.
10 Haziran 2019 21:47

Emish
Şube Müdürü
İşine gelmiyor tabi asfsfsafgs yaaa ne adamsın
10 Haziran 2019 21:49

Vddt
Aday Memur
eda bey mi :))))
10 Haziran 2019 23:11

emre1515
Aday Memur

hangi linkten bahsediyorsunuz?

11 Haziran 2019 01:20

gzgncj
Aday Memur

Arkadaşım sen daha olayı anlamamışsın ben bile kadın halimle interneti, web adresindeki o olayı vs. daha iyi biliyorum ya ... Önceki sağlık atama duyurusunun linkindeki tarihlerle oynayarak bu atamaya ayarlıyorsun. Hata gibi birşey verirse link aktif değil hata vermezse link aktif oluyor bunun gibi birşey umarım anlamışsındır.

sen ne saçmalıyosun ahahah aktif link olayını biliyorumda sen ösymin kesin sağlık duyurusu yapacağını ne biliyosun belki dgs giriş belgeleri açıklanacak, bomboş insansın ya

11 Haziran 2019 01:53

bıkkın94
Aday Memur

ya bide kadın halimle diyor ya. ya bu forumda gördüğüm en iğrenç insansın. trolleri bile anlarımda senin yazdığın tüm başlıklarda ya sabır çekiyorum, askerlik başlığına bile girip insanlara atar yapıyosun. sen iğrenç bi mahlukatsın sen ya

11 Haziran 2019 08:19

tıbbisekreter19
Aday Memur
ÖSYM takvimine bakıldığında 12 Haziran itibarı ile e-YDS Arapça ve ingilizce başvuruları gözüküyor . Hevesimizi kırmak istemem ama bence o aktif linkler bunun için açıldı durum öyle gözüküyor .
Toplam 17 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?