Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Haziran 2019 05:44   

Kapalı
Mülakat Günü

Arkadaşlar daha önce mülakata girenler mülakat günü hakkında biraz bilgi verebilir mi? Mülakat yerine gittikten sonra süreç nasıl yürüyor? Bir yere başvurmamız gerekiyor mu? Kalabalık oluyor mu? Çok bekliyormuyuz?

11 Haziran 2019 06:23

Akrep233
Şube Müdürü
hocam ben iki defa girdim kimliğin ile mülakat yeri çıktısı olsa yeterli öncesinde bir salona topluyorlar 5 erli kişiler olarak alıyorlar mülakatta zarftan soru çekiyorsun biri güncel biri meb projeleri ikisi de eğitim olmak üzere 4 soru çıkıyor puanlar hep yuvarlandı yani strese gerek yok hocam
11 Haziran 2019 08:10

Kyrgiakos27
Kapalı
hocam ben iki defa girdim kimliğin ile mülakat yeri çıktısı olsa yeterli öncesinde bir salona topluyorlar 5 erli kişiler olarak alıyorlar mülakatta zarftan soru çekiyorsun biri güncel biri meb projeleri ikisi de eğitim olmak üzere 4 soru çıkıyor puanlar hep yuvarlandı yani strese gerek yok hocam
Akrep233, 2 ay önce - Alıntıya git

Kalabalık oluyor mu? Çok bekliyormuyuz?

11 Haziran 2019 10:46

defgül
Aday Memur

Mülakat anlamsızlaştı iyice.Güvenlik taraman temiz ise puanın da yetiyorsa rahat olmak lazım

12 Haziran 2019 16:13

Sıradan diş macunu
Aday Memur

Nasıl yani aynı anda 5 kişi mi mülakata giriyor. Ben tek tek giriliyor diye biliyordum.

12 Haziran 2019 16:35

Akrep233
Şube Müdürü

Nasıl yani aynı anda 5 kişi mi mülakata giriyor. Ben tek tek giriliyor diye biliyordum.

Sıradan diş macunu, 2 ay önce - Alıntıya git
yok hocam koridora 5 erli alıyorlar sınıfa tek giriyorsun
12 Haziran 2019 17:12

Sıradan diş macunu
Aday Memur
yok hocam koridora 5 erli alıyorlar sınıfa tek giriyorsun

Anladım hocam sağ olun.

12 Haziran 2019 18:14

Akrep233
Şube Müdürü

Anladım hocam sağ olun.