Editörler : Lanet
11 Haziran 2019 09:08

Güvenlik soruşturması lütfen bakınız

arkadaşlar ben zabıta mülakatını geçtim ve güvenlik soruşturmasına kaldım. fakat abim fetö olaylarından 6 ay hapis yatıp beraat etti. bu durumun bana bir engeli olur mu? lütfen bilginiz varsa yardımcı olmanızı diliyorum. teşekkürler

trust.111
Kapalı
11 Haziran 2019 09:16

Olmaz

muallime009
Aday Memur
11 Haziran 2019 09:22

teşekkür ederim umarım olmaz. böyle bir durum yaşayan sonucu olumlu çıkan birileri var mı bildiğiniz acaba? çok stresliyim mazur görün beni :(

trust.111, 5 yıl önce

Olmaz

bakulu1311
Daire Başkanı
11 Haziran 2019 09:35

genelde güvenlik soruşturması evraklarında bu tarz bilgileri emniyet yazıyor. ama kurumun insiyatifine bırakıyor. kurumlar da ohalin ilk aylarında bu tarz akrabası sorunlu olanları atamıyordu. ama artık akrabası sorunlu olsa da atamayı yapıyorlar

muallime009, 5 yıl önce

teşekkür ederim umarım olmaz. böyle bir durum yaşayan sonucu olumlu çıkan birileri var mı bildiğiniz acaba? çok stresliyim mazur görün beni :(

muallime009
Aday Memur
11 Haziran 2019 09:58

çok teşekkür ederim. inşallah dediğiniz gibi olur. hakkımızda hayırlısı olsun

bakulu1311, 5 yıl önce

genelde güvenlik soruşturması evraklarında bu tarz bilgileri emniyet yazıyor. ama kurumun insiyatifine bırakıyor. kurumlar da ohalin ilk aylarında bu tarz akrabası sorunlu olanları atamıyordu. ama artık akrabası sorunlu olsa da atamayı yapıyorlar

trust.111
Kapalı
11 Haziran 2019 19:47

Var evet rahat olun

muallime009, 5 yıl önce

muallime009
Aday Memur
12 Haziran 2019 09:09

çok teşekkür ederim...

limonju
Aday Memur
12 Haziran 2019 17:42

merhaba arkadaslar.

ozel sektordeyim 7senedir calisiyorum

cerrahpasa buro iscisi olarak mulakati gectim.

guvenlik sorusturmasi sonucunu bekliyorum fakat

bikac sorunum var

1) guvenlik soeusturmasindan sonra tebligatla ise baslama suresi nedir?

2) istifa edecgim ama 3gun veya 1 gun vwrirlerse ben zaten iatifa edemeyecehim icin yada etsemde sgk cikisim yapilmadigi icin hakkimi kaybedermiyim

3) calistigimi zaten belirterek bu ise girdim

sgkcikis islerimleri 10gun ekadar uzayabiloyorken goreve hemen basla demeleri sacma degilmi.

not istanbulda yasiyorum

yvA520
Aday Memur
12 Haziran 2019 22:26

Göreve başlama süresi Ataman yapıldıktan sonra 15 gündür. Diğer yerden ayrılık yaparken Bi sıkıntı yaşamazsın merak etme
limonju, 5 yıl önce

merhaba arkadaslar.

ozel sektordeyim 7senedir calisiyorum

cerrahpasa buro iscisi olarak mulakati gectim.

guvenlik sorusturmasi sonucunu bekliyorum fakat

bikac sorunum var

1) guvenlik soeusturmasindan sonra tebligatla ise baslama suresi nedir?

2) istifa edecgim ama 3gun veya 1 gun vwrirlerse ben zaten iatifa edemeyecehim icin yada etsemde sgk cikisim yapilmadigi icin hakkimi kaybedermiyim

3) calistigimi zaten belirterek bu ise girdim

sgkcikis islerimleri 10gun ekadar uzayabiloyorken goreve hemen basla demeleri sacma degilmi.

not istanbulda yasiyorum

fth.oz06
Aday Memur
31 Ocak 2024 16:02

sıkıntı oldu mu hayırlı olsun bendede aynı durum var şuan bekliyorum sonuç ne çıkacak diye
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi