Editörler :
11 Temmuz 2019 12:34

Dragun0v
Aday Memur

adam o kadar bilgiden yoksun ki istifa ettiğinde o kurumla bir ilişiği kalmadığını kadrosunun boşa düştüğünü bilmiyor

Bugrahan Beyim, 2 hafta önce - Alıntıya git

Emniyet adamda kafa mı bırakıyor :)

Herkese teşekkürler cevaplar için.

11 Temmuz 2019 12:36

Bugrahan Beyim
Memur

Emniyet adamda kafa mı bırakıyor :)

Herkese teşekkürler cevaplar için.

Dragun0v, 2 hafta önce - Alıntıya git

sen şimdi bütün kurumlara başvurabilirsin özellikle de eleman açığı olanlar var mesela nüfus gibi,adlihye gibi vsvs personel genel müdürlüklerine yaz bunların mutlaka ataman olur

11 Temmuz 2019 14:16

sch4009
Aday Memur

Eski dosyasını istiyorlar.

desperrado, 2 hafta önce - Alıntıya git

dosya isteme gibi bir durum söz konusu olamaz kurumlar arası geçişle karıştırmayın sadece personelin elinde bulunan kendi isteği ile istifa ettiğini gösterir resmi yazıyı dikkate alır bu yazıda tereddüt ederse teyit için yazışma yapabilir. memurun özlüğü hitaptan takip istifa edenin özlük dosyasını kurumdan alamazsın.

11 Temmuz 2019 17:17

Dragun0v
Aday Memur

sen şimdi bütün kurumlara başvurabilirsin özellikle de eleman açığı olanlar var mesela nüfus gibi,adlihye gibi vsvs personel genel müdürlüklerine yaz bunların mutlaka ataman olur

Hocam çok teşekkür ediyorum. Yarın ilk işim Nüfus Müdürlüğüne dilekçe yazmak. Aynı gün gideblirsem Çağlayan Adliyesine gideyim.

11 Temmuz 2019 19:57

Bugrahan Beyim
Memur

Hocam çok teşekkür ediyorum. Yarın ilk işim Nüfus Müdürlüğüne dilekçe yazmak. Aynı gün gideblirsem Çağlayan Adliyesine gideyim.

Dragun0v, 2 hafta önce - Alıntıya git

güzel kardeşim bu kurumların personel genel müdürlüklerine yazacaksın atamaya yetkili olan onlardır çünkü

12 Temmuz 2019 00:04

Dragun0v
Aday Memur

güzel kardeşim bu kurumların personel genel müdürlüklerine yazacaksın atamaya yetkili olan onlardır çünkü

Hocam özel msj attım. Bakabilir misiniz?

Toplam 26 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?