Editörler : Lanet

Dragun0v
Aday Memur
11 Temmuz 2019 12:34

Emniyet adamda kafa mı bırakıyor :)

Herkese teşekkürler cevaplar için.

Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

adam o kadar bilgiden yoksun ki istifa ettiğinde o kurumla bir ilişiği kalmadığını kadrosunun boşa düştüğünü bilmiyor

Bugrahan Beyim
Yasaklı
11 Temmuz 2019 12:36

sen şimdi bütün kurumlara başvurabilirsin özellikle de eleman açığı olanlar var mesela nüfus gibi,adlihye gibi vsvs personel genel müdürlüklerine yaz bunların mutlaka ataman olur

Dragun0v, 5 yıl önce

Emniyet adamda kafa mı bırakıyor :)

Herkese teşekkürler cevaplar için.

sch4009
Aday Memur
11 Temmuz 2019 14:16

dosya isteme gibi bir durum söz konusu olamaz kurumlar arası geçişle karıştırmayın sadece personelin elinde bulunan kendi isteği ile istifa ettiğini gösterir resmi yazıyı dikkate alır bu yazıda tereddüt ederse teyit için yazışma yapabilir. memurun özlüğü hitaptan takip istifa edenin özlük dosyasını kurumdan alamazsın.

desperrado, 5 yıl önce

Eski dosyasını istiyorlar.

Dragun0v
Aday Memur
11 Temmuz 2019 17:17

Hocam çok teşekkür ediyorum. Yarın ilk işim Nüfus Müdürlüğüne dilekçe yazmak. Aynı gün gideblirsem Çağlayan Adliyesine gideyim.

sen şimdi bütün kurumlara başvurabilirsin özellikle de eleman açığı olanlar var mesela nüfus gibi,adlihye gibi vsvs personel genel müdürlüklerine yaz bunların mutlaka ataman olur

Bugrahan Beyim
Yasaklı
11 Temmuz 2019 19:57

güzel kardeşim bu kurumların personel genel müdürlüklerine yazacaksın atamaya yetkili olan onlardır çünkü

Dragun0v, 5 yıl önce

Hocam çok teşekkür ediyorum. Yarın ilk işim Nüfus Müdürlüğüne dilekçe yazmak. Aynı gün gideblirsem Çağlayan Adliyesine gideyim.

Dragun0v
Aday Memur
12 Temmuz 2019 00:04

Hocam özel msj attım. Bakabilir misiniz?

güzel kardeşim bu kurumların personel genel müdürlüklerine yazacaksın atamaya yetkili olan onlardır çünkü

celemes
Şube Müdürü
24 Temmuz 2019 09:52

belediyeye geçtiğinde daha da pişman olacaksın emin ol !!!!!!!

gaiptensesler
Kapalı
24 Temmuz 2019 10:07

ne alaka?

celemes, 5 yıl önce

Bugrahan Beyim
Yasaklı
25 Temmuz 2019 10:51

sen adliyeye gel bakalım sana 7 gün veriyorum 8.gün arkana bakmadan kaçarsın belediyede çalışamıyorsan hiçbir yerde çalışamazsın

celemes, 5 yıl önce

ozalp123
Aday Memur
29 Ekim 2023 11:49

Mesaj atmak istedim kapalı hocam dönüş sağlayabilir misinz

istifaedenmübasir, 5 yıl önce

mülakatta soracakları ilk soru neden istifa ettin ??? istifa edenlere sıcak gözle bakmıyorlar

Derviş-000
Aday Memur
30 Ekim 2023 14:20

Belediye ve İl Özel İdareleri dışında bu ülkede rahat çalışılabilecek kurum sayısı en fazla 3-5 tanedir. Siyasete çok dahil olmadan layıkıyla işini yaparsan kıyak kurumlardır buralar. (İstisnalar olabilir elbette)

celemes, 5 yıl önce

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi