Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Haziran 2019 22:44   

Bedelli Askerlik
Merhaba arkadaşlar. Yaz tatilinde bedelli askerliğe gideceğim. Yaz tatili olduğu için kurumuma ya da ilçe meme bilgi vermek zorunda mıyım? Zaten tatilde değil miyiz? Söyledikleri şu. Maaşınızı keseceğiz. O zaman haber vermeden gitsek ne olur? Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?
12 Haziran 2019 11:40

murattkucukk
Genel Müdür

Hocam askerlik de resmi bir iş tatil değil ki ilişik kesilip askere gidilir tabiki

12 Haziran 2019 18:48

usakli64tr
Aday Memur

Hocam askerlik de resmi bir iş tatil değil ki ilişik kesilip askere gidilir tabiki

murattkucukk, 2 hafta önce - Alıntıya git
Öyle tabiki hocam da ne bileyim zaten tatilimizden gidiyor bi de maaşı alıyorlar.
12 Haziran 2019 20:14

ulubahtlıı
Şef
Su an ki okulumun zorunlu hizmet süresi 7 yıl. şu an 4. Yılımdayım.bu 21 günlük askerlikten dolayı zorunlu hizmetim 1 sene uzayacak mı?
12 Haziran 2019 21:46

murattkucukk
Genel Müdür

Yahu 21 gün ile neden 1 sene uzasın:) 6 ay kala bitmiş gibi tayin istenebiliyor

12 Haziran 2019 22:59

ulubahtlıı
Şef

Yahu 21 gün ile neden 1 sene uzasın:) 6 ay kala bitmiş gibi tayin istenebiliyor

murattkucukk, 2 hafta önce - Alıntıya git
6 ay mevzu özür durumu için gecerli.. İl dısını kapsamıyor malesef..soruyu daha acık sormakta yarar var : il dısı tayinlerde 30 eylül baz alınırsa 17 eylülde göreve baslamıs olan şahsım 21 günlük askerlikten dolayı bu tayin döneminde zorunlu hizmeti bitmemiş sayılır mı?
12 Haziran 2019 23:09

murattkucukk
Genel Müdür
6 ay mevzu özür durumu için gecerli.. İl dısını kapsamıyor malesef..soruyu daha acık sormakta yarar var : il dısı tayinlerde 30 eylül baz alınırsa 17 eylülde göreve baslamıs olan şahsım 21 günlük askerlikten dolayı bu tayin döneminde zorunlu hizmeti bitmemiş sayılır mı?
ulubahtlıı, 2 hafta önce - Alıntıya git

Valla hocam ben asker öğretmenlik yaptım ve herşeye değer diye 1 yıl daha fazla kaldım doğuda o kadarı da olacak artık hem kolay askerlik yapıp hem de herşeyi istemeyin olursa ne ala olmazsa da askerliği böyle yaptığınız için şükredin..

Toplam 6 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?