Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Haziran 2019 22:53   

Okullar Kontenjan MEB'e açıldı

İl dışı kontenjanlar şu an kontenjan.meb de gözükmekte.

12 Haziran 2019 23:25

Riyaziyyat-Hendese
Aday Memur
Aa.. Nerde hocam.. Ben neden göremiyorum.. Açmadı ben de :-(
12 Haziran 2019 23:29

Trabzonn61
Aday Memur

kontenjan.meb'e kendi mebbis şifremizle giriş yapamıyoruz galiba.Bir kaç kere denedim ancak kabul etmiyor.Siz nereden bakıyorsunuz ya da mebbis şifrenizle nasıl girebiliyorsunuz.

12 Haziran 2019 23:45

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

Ancak idare görebiliyor..Okul şifresiyle..

12 Haziran 2019 23:56

Riyaziyyat-Hendese
Aday Memur

Ancak idare görebiliyor..Okul şifresiyle..

berfin-meb, 2 ay önce - Alıntıya git
Ordan da baktım.. Göremedim. Tam olarak nerden baktınız.
13 Haziran 2019 00:02

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı
Ordan da baktım.. Göremedim. Tam olarak nerden baktınız.
Riyaziyyat-Hendese, 2 ay önce - Alıntıya git

Okul şifresini bilmediğim ve idareci olmadığım için bakamadım ve görmedim..

Bu soruyu, başlığı açan kişiye sormak lazım..

13 Haziran 2019 00:05

wtrey
Daire Başkanı

Verilen kontejyanlar kısmı tıklanacak

13 Haziran 2019 00:06

Riyaziyyat-Hendese
Aday Memur

Okul şifresini bilmediğim ve idareci olmadığım için bakamadım ve görmedim..

Bu soruyu, başlığı açan kişiye sormak lazım..

berfin-meb, 2 ay önce - Alıntıya git
Sorduk ama umarız cevap verir .. Gece gece heyecanlandık .. püfff..
13 Haziran 2019 00:42

wonderlei
Memur
Kontenjan.meb kurum kontenjan modülü. Sadece okul müdür giriş yapabilir. Bizim okulda hem ortaokul hem ilkokul için il milli eğitimin verdiği kontenjanlar gözüküyor.
13 Haziran 2019 08:45

ya umutlarda biterse
Editor

Konu başlığı yanlış anlaşılmalara neden oluyor;

Okullar Kontenjan MEB'e açılmadı, Kontenjan MEB'de 11.06.2019 tarihinde İl MEM'ler tarafından kuruma verilen kontenjanlar açıklandı...

Sisteme öğretmenler giremiyor zaten, girse de sadece kendi okuluna verilen kontenjanları görebilir. Öğretmen, iller arası yer değiştirmede kendi okulundaki kontenjanı ne yapsın!

13 Haziran 2019 10:32

Velocıraptor
Daire Başkanı

arkadaş ajan sandı herhalde kendini. biraz daha bilgi edinmeden açmamak lazım her konuyu.

13 Haziran 2019 12:51

wonderlei
Memur

Konu başlığı yanlış anlaşılmalara neden oluyor;

Okullar Kontenjan MEB'e açılmadı, Kontenjan MEB'de 11.06.2019 tarihinde İl MEM'ler tarafından kuruma verilen kontenjanlar açıklandı...

Sisteme öğretmenler giremiyor zaten, girse de sadece kendi okuluna verilen kontenjanları görebilir. Öğretmen, iller arası yer değiştirmede kendi okulundaki kontenjanı ne yapsın!

ya umutlarda biterse, 2 ay önce - Alıntıya git
Eksik yazmış olabilirim. Kontenjan.meb in ne işe yaradığını, ne manaya geldiğini her öğretmenin bildiğini sanmam hata olmuş. Yalnız 2. kısımdaki yorumunuza katılmıyorum hocam. X bir okulu tercih etmek isteyen öğretmenimiz pekala o okul ile iletişim kurup bilgi alabilir.
13 Haziran 2019 12:54

wonderlei
Memur

arkadaş ajan sandı herhalde kendini. biraz daha bilgi edinmeden açmamak lazım her konuyu.

Velocıraptor, 2 ay önce - Alıntıya git
Yorum yazış şeklinizle nick altınızdaki ünvanı yakışık bulamadım. Hatta yaş olarak dahi uyuşmuyor. Ben başlık açana kadar il mem'lerin verdiği kontenjanlardan haberiniz olmadığına bahse girerim. Saygılar
13 Haziran 2019 21:27

Un1qU3
Genel Müdür

Lütfen kontenjan yazmayı öğrenin arkadaşlar artık sağda solda "kontenjan" veya "mağdur" gibi çok basit kelimeleri yazamayan öğretmen görmekten bıktım.

Toplam 13 mesaj

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)