Editörler :
13 Haziran 2019 00:05   

Sabırlı olmalıyız arkadaşlar

Her gün bir sürü başlık açılıyor. Bugün de olmadı şu günde olmadı. Yeter bence. Sonuçta alım olacak mı olacak. Sabredelim o güne kadar. Zaten Allah ne derse o olacak. Herkes nasibinde ne varsa onu alacak. Çalışmaya başlayana kadar burda beklemektense zamanınızı doya doya geçirin. Çalışırken bugünlerinizi arayacaksınız emin olun. Bu kadar sıkmayin kendinizi. Stresten kendinizi hasta edeceksiniz.

13 Haziran 2019 00:39

mnvvrg
Aday Memur
Emin olun ki hiç kimse buralarda vakit geçirmeye meraklı değil emin olabilirsiniz. Bizi bu duruma sokanlar utansın. Bir açıklama yapma gereği bile duymuyorlar. Bu kadar mı değersiz bu insanlar. Hic kimse başkasının emrinin altında çalışmaya meraklı değil. Ama hayat şartları bunu gerektiyor. Herkesin ailesinin maddi durumu iyi değil otursun hayatın tadını çıkarsınlar. Herkes rahat oturup sabredemiyor maalesef. Evlenmek isteyip de atanmayı bekleyen var. Herkesin yaşı geçiyor.
13 Haziran 2019 01:12

Ergoterapist10
Aday Memur

İstanbullu arkadaşlar seçimde ne yapacaklarını gayet iyi biliyor.

13 Haziran 2019 01:59

Elifhmsire
Memur

Sabir mi kaldi Allah aşkına

13 Haziran 2019 03:49

paramedikss
Aday Memur

Kardeşim güzel söylüyosunda insanlar bıkmış durumda puanı yüksek olanlar özelde işe giremiyo sürekli insanların sen atanamadınmı muhabbetlerinden bıkmış vaziyetteler kendilerine göre herkesin hayali var çalışılan dersler harcanan emek dökülen alın teri nin karşılığını istiyolar

13 Haziran 2019 04:32

Sema91
Aday Memur

Puanım benimde iyi ve bende altı yıl oldu atanmayi bekliyorum. Hayatin tadını çıkarın derken her isteğinizi yapın demiyorum. Mesela ben çocuklarımla daha güzel vakit geçirmeye çalışıyorum. Yani kendime unutturuyorum bazı şeyleri. Ki ben bir yıl içinde lohusa sendromu bile geçirdim. O zaman anladım ki herşeyin başı sağlık. Stres yüzünden mahvettim kendimi. Sizde dikkat edin stres insanı zor durumlara sokabilir diye uyarmak istedim.

13 Haziran 2019 09:45

Emish
Şube Müdürü

Puanım benimde iyi ve bende altı yıl oldu atanmayi bekliyorum. Hayatin tadını çıkarın derken her isteğinizi yapın demiyorum. Mesela ben çocuklarımla daha güzel vakit geçirmeye çalışıyorum. Yani kendime unutturuyorum bazı şeyleri. Ki ben bir yıl içinde lohusa sendromu bile geçirdim. O zaman anladım ki herşeyin başı sağlık. Stres yüzünden mahvettim kendimi. Sizde dikkat edin stres insanı zor durumlara sokabilir diye uyarmak istedim.

Sema91, 2 ay önce - Alıntıya git
Çok doğru söylüyorsun ama elimde değil ki, vakit aleyhime işliyor. Sen de annesin anlarsın beni. Kızım 4 yaşında ve eylülde anaokuluna başlaması gerekiyor. Bu kadar borcun içinde tek maaşla bunu nasıl yapabiliriz? Ki bilen bilir anaokulu ilköğretimden daha masraflı oluyor. Ne yapacağım bilmiyorum. şu an bile ay sonunu zor getiriyoruz, o zamanlar ne olur bilemiyorum. Çok isterim boşvermeyi ama hayat o kadar basit değil ne yazık ki. Yine de olumlamanı saygıyla karşılıyorum
13 Haziran 2019 10:53

Sema91
Aday Memur
Çok doğru söylüyorsun ama elimde değil ki, vakit aleyhime işliyor. Sen de annesin anlarsın beni. Kızım 4 yaşında ve eylülde anaokuluna başlaması gerekiyor. Bu kadar borcun içinde tek maaşla bunu nasıl yapabiliriz? Ki bilen bilir anaokulu ilköğretimden daha masraflı oluyor. Ne yapacağım bilmiyorum. şu an bile ay sonunu zor getiriyoruz, o zamanlar ne olur bilemiyorum. Çok isterim boşvermeyi ama hayat o kadar basit değil ne yazık ki. Yine de olumlamanı saygıyla karşılıyorum
Emish, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim kızım da dört yaşında bu sene anaokuluna gidecek. Aynı durumdayız emin ol ama Allah büyüktür inşallah atama olacak. BiraZ daha sabredelim bakalım.

13 Haziran 2019 11:02

Emish
Şube Müdürü

Benim kızım da dört yaşında bu sene anaokuluna gidecek. Aynı durumdayız emin ol ama Allah büyüktür inşallah atama olacak. BiraZ daha sabredelim bakalım.

Sema91, 2 ay önce - Alıntıya git
Ay inşallah ne kadar erken olursa o kadar iyi, daha güvenlik soruşturması var bunun :( allah acısın bize artık
13 Haziran 2019 11:23

Sema91
Aday Memur
Ay inşallah ne kadar erken olursa o kadar iyi, daha güvenlik soruşturması var bunun :( allah acısın bize artık
Emish, 2 ay önce - Alıntıya git

Amiin inşallah. Dua edelim artık.

Toplam 9 mesaj

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)