Editörler : swat3410
13 Haziran 2019 01:45

Erzurum Merkez ve ilçeleri hakkında
Öncelikle Erzurum nasıl bir yer? AVANTAJ ve DEZAVANTAJLARI nelerdir? Ulaşım olanakları, sosyal yaşam,kiralar,lojman durumu,çalışma sistemi,il ilçe verilme durumu,ev bulma durumu vs. Orda çalışan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun

Mettook
Aday Memur
13 Haziran 2019 02:58

Erzurum soğuktur. Güneyde 3 4 ilçesi sıkıntılı net bilgim yok ama. Kuzeyde ki ilçelere yarım saatte bir minibüs gider. Kuzeyi Karadeniz gibidir güzeldir sosyal imkan pek yoktur. Merkezinde yaşadığım için daha net bilgi verebilirim. Merkezi sosyal olarak iyidir. 3 avm var çayın çorban eksik olmaz şehir hastanesi kuruldu. 3 merkez ilçenin hangisinde oturursan otur her yere rahat ulaşırsın. Ulaşım konusunda sıkıntı yok. Okulları vs iyidir. Gelelim bizim meslek için konuşmaya. Boş durmazsın. Ceraimi sağlamdır. Polisi askeri severler merkezde. Polise zorluk çıkarırlar tanımadıkları adamı bile polisten almaya çalışırlar bunun sebebi bence polisten korkmaları çünkü bende korkardım polise düşmek istemezdim kimsenin düşmesinide istememelerinden sicilini korumak için anlatabilmişimdir inş. Onun dışında saygı görürsün zorlanmazsın çık istediğin zaman gez toz. Trafiği sıkıntılıdır izne gittiğimde ben bile zorlanıyom :) uzun uzadıya yazılır ama merak ettiğin varsa öyle yazayım
13 Haziran 2019 11:18

merkez için lojman car mı varsa kaç yerde var nasıl kaç puana kadar veriliyor neresi veriliyor en iyisi en kötüsü neresi lojmanlar nerde
Mettook, 5 yıl önce
Erzurum soğuktur. Güneyde 3 4 ilçesi sıkıntılı net bilgim yok ama. Kuzeyde ki ilçelere yarım saatte bir minibüs gider. Kuzeyi Karadeniz gibidir güzeldir sosyal imkan pek yoktur. Merkezinde yaşadığım için daha net bilgi verebilirim. Merkezi sosyal olarak iyidir. 3 avm var çayın çorban eksik olmaz şehir hastanesi kuruldu. 3 merkez ilçenin hangisinde oturursan otur her yere rahat ulaşırsın. Ulaşım konusunda sıkıntı yok. Okulları vs iyidir. Gelelim bizim meslek için konuşmaya. Boş durmazsın. Ceraimi sağlamdır. Polisi askeri severler merkezde. Polise zorluk çıkarırlar tanımadıkları adamı bile polisten almaya çalışırlar bunun sebebi bence polisten korkmaları çünkü bende korkardım polise düşmek istemezdim kimsenin düşmesinide istememelerinden sicilini korumak için anlatabilmişimdir inş. Onun dışında saygı görürsün zorlanmazsın çık istediğin zaman gez toz. Trafiği sıkıntılıdır izne gittiğimde ben bile zorlanıyom :) uzun uzadıya yazılır ama merak ettiğin varsa öyle yazayım

sergeyeviç
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:39

görev yazan biriminin özellikle senden benden herkesten önce vatansever milliyetci, müslüman gecinip görev dağılımı ve göreve gitme konusunda adaletten eser olmadığı şehir.GÖREVLERDEN MUAF AMA PARALI GÖREVLERDE SERBEST(ha diğer görevlerde isimleri geçebilir kolay yerler olmak şartıyla)ama en önemlisi lafa gelince....

asa1454fsm
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:53

Devrem Erzurum gelirse iyidir 4 sıkıntı li ilçe Tekman Karayazı Hınıs ve Karayazı dir harici problem yaşamazsın.olanaklara gelecek olursak beklentine bağlı iki üç avm var araban yoksa ulaşım ücretsiz sana. ben merkeze 8 km mesafede Dadaşkent mahallesi nde oturdum aile için bire bir sakin ve güzel kimine göre uzak olabilir ama ben ikinci şark kapsamında olsa kesinlikle kalırdım Erzurum da. ayrıca hava alanı büyük avantaj önceden aldığın biletle ucuza da seyahat edersin kadro sayısı benim dönemde iyiydi o yüzden sıkıntı olmuyor du
13 Haziran 2019 15:48

kesin mi erzurum oldugu
14 Haziran 2019 15:24

tşk ederim bilgi için .lojman konusunda bilgin var mı devrem . merkez için . kaç yerde var lojman yıldızkentte yeni tokilerde var mı lojman . evliye gelir mi lojman
asa1454fsm, 5 yıl önce
Devrem Erzurum gelirse iyidir 4 sıkıntı li ilçe Tekman Karayazı Hınıs ve Karayazı dir harici problem yaşamazsın.olanaklara gelecek olursak beklentine bağlı iki üç avm var araban yoksa ulaşım ücretsiz sana. ben merkeze 8 km mesafede Dadaşkent mahallesi nde oturdum aile için bire bir sakin ve güzel kimine göre uzak olabilir ama ben ikinci şark kapsamında olsa kesinlikle kalırdım Erzurum da. ayrıca hava alanı büyük avantaj önceden aldığın biletle ucuza da seyahat edersin kadro sayısı benim dönemde iyiydi o yüzden sıkıntı olmuyor du
14 Haziran 2019 15:50

olumsuz.
ay.yıldız.099, 5 yıl önce
kesin mi erzurum oldugu
15 Haziran 2019 11:06

konu hakkında bilgisi olan yazsın

Mettook
Aday Memur
15 Haziran 2019 11:23

Dostum polnet Erzurumda lojman sayfası var detaylı bilgi edinebilirsin

sevdabozkurt
Daire Başkanı
16 Haziran 2019 14:23

Tokide ki lojmanlar puana göre. Kolay kolay çıkmıyor hani 10 yıllığa yakın olmanız lazım. Başka lojman da var o da yenişehire çok yakın ama bakımsız 110luk lojmanlar. Hem de küçük. Çok fazla daire boş orda 2 artı 1.. 90 mtre kare vardır. Şuan birsürü boş daire var. Ortamı çok güzel parkı falan da var. Komşuluk iyidir. Çok güzel ısınması..

sergeyeviç
Aday Memur
17 Haziran 2019 12:37

110 luk lojmana 3/5 masraf da yaptın mı oh misss

sevdabozkurt, 5 yıl önce

Tokide ki lojmanlar puana göre. Kolay kolay çıkmıyor hani 10 yıllığa yakın olmanız lazım. Başka lojman da var o da yenişehire çok yakın ama bakımsız 110luk lojmanlar. Hem de küçük. Çok fazla daire boş orda 2 artı 1.. 90 mtre kare vardır. Şuan birsürü boş daire var. Ortamı çok güzel parkı falan da var. Komşuluk iyidir. Çok güzel ısınması..

19 Haziran 2019 13:59

bu belirttiğiniz lojman yıldızkent tokilerde mı. yeni mi binalar acaba tşk
sevdabozkurt, 5 yıl önce

25 Haziran 2019 16:30

.
21 Temmuz 2019 15:18

var mı erz giden
Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi