Editörler :
«111213141516171819202122»
06 Eylül 2019 14:10

ah min'el aşk
Aday Memur

hata vermıyor tercıh yaptırıyor pekı son gorev yerınızde fıılen 2 yıldan az calısmıs bulunmaktasınız yazısı cıktı mı?

yasminym, 7 ay önce - Alıntıya git

böyle bir yazı çıkmadı . hata yok böyle yazı yok...

çıktısıın aldım imzaladım yinede göndereyimmi diye düşünüyorum

06 Eylül 2019 14:11

yasminym
Genel Müdür

böyle bir yazı çıkmadı . hata yok böyle yazı yok...

çıktısıın aldım imzaladım yinede göndereyimmi diye düşünüyorum

ah min'el aşk, 7 ay önce - Alıntıya git

benım de 20 ay oldu red gelecek bılıyorum ama gönderdım :) sızın kaç ay oldu?

06 Eylül 2019 14:13

ah min'el aşk
Aday Memur

benım de 20 ay oldu red gelecek bılıyorum ama gönderdım :) sızın kaç ay oldu?

tam olarak 15 ay olmuş..

yine de yazdım ama göndermedim..

gönderelimmi :)))

06 Eylül 2019 14:18

yasminym
Genel Müdür

tam olarak 15 ay olmuş..

yine de yazdım ama göndermedim..

gönderelimmi :)))

gönder gıtsın dıcem de olur da yanslıkla falan tayınız olur sonra anlasılır tayınınız ıptal edılır sorumluluk kabul etmıyorum:) cunku oyle uyarılmıs ıller arası tayın kılavuzunda

06 Eylül 2019 14:31

ah min'el aşk
Aday Memur

gönder gıtsın dıcem de olur da yanslıkla falan tayınız olur sonra anlasılır tayınınız ıptal edılır sorumluluk kabul etmıyorum:) cunku oyle uyarılmıs ıller arası tayın kılavuzunda

sizinkisi de bu konuda sıkıntılı olabilir ...

verilen hak geri iade olmaz deriz :))

06 Eylül 2019 14:40

yasminym
Genel Müdür

sizinkisi de bu konuda sıkıntılı olabilir ...

verilen hak geri iade olmaz deriz :))

ben rısk aldım sorumlusu benım sızınkının sorumlulugunu kabul edemem :) olmaz zaten :)

06 Eylül 2019 14:45

ah min'el aşk
Aday Memur

ben rısk aldım sorumlusu benım sızınkının sorumlulugunu kabul edemem :) olmaz zaten :)

peki :)) tşk ediyorum hocam... umarım çıkar

06 Eylül 2019 14:49

yasminym
Genel Müdür

peki :)) tşk ediyorum hocam... umarım çıkar

tespıt edılirsee ıptal edılır dıyor fakat sanmıyorum pesıne dusecekelrını bulacakalrını telefıonlara zor bakan bakanlık oturup tayını cıkmıs kişinın tek tek ınceleyıp ıptal mı edecek tayını cıkmadan once red eder sonrasını kendısı de rıske alamaz kabul red de neden duzenlı bakılmadı dıye bu yuzden kabul olacagını gözlerınden kacacagımnı da sanmıyorum red yıcez yani:)

06 Eylül 2019 14:52

ah min'el aşk
Aday Memur

tespıt edılirsee ıptal edılır dıyor fakat sanmıyorum pesıne dusecekelrını bulacakalrını telefıonlara zor bakan bakanlık oturup tayını cıkmıs kişinın tek tek ınceleyıp ıptal mı edecek tayını cıkmadan once red eder sonrasını kendısı de rıske alamaz kabul red de neden duzenlı bakılmadı dıye bu yuzden kabul olacagını gözlerınden kacacagımnı da sanmıyorum red yıcez yani:)

o halde kaybedecek bir şeyim yok ama kazanacağımız olabilir...

en azından urfanın sıcagından ve pahalılığından kurtulmuş olurum..

06 Eylül 2019 18:13

ybzkrt46
Aday Memur
Arkadaşlar K. Maraş ı tercih edecek veya çalışan var mı acaba
06 Eylül 2019 21:20

tarman0690
Şef

Bence tam 2 yıl doldurmadan istemeyin benimde 23 ay oldu ekimde doluyor ama istemeyecgm çünkü yerleşip de iptal edilirse tayin bu sefer 1 sene beklemeniz lazim

06 Eylül 2019 21:24

yasminym
Genel Müdür

Bence tam 2 yıl doldurmadan istemeyin benimde 23 ay oldu ekimde doluyor ama istemeyecgm çünkü yerleşip de iptal edilirse tayin bu sefer 1 sene beklemeniz lazim

tarman0690, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam red gelır zaten yerleşip de ıptal efılen duymadım ben ckys ye düştü yerlestı dıyelım bakanlık aaa bi bakalım 2 yılını doldurmus mu dıye tayını cıkıp gıden kişinin pesıne düşmez ugrasmaz

07 Eylül 2019 20:54

ybzkrt46
Aday Memur
Tayin çıktıktan sonra çkys kaç gün sonra düşülüyor. Hastanenin bizi kaç gün tam olarak tutma yetkisi var
08 Eylül 2019 15:27

Zeze93
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar tayin başvurusu kesinleştirilip çıktı alındıktan sonra ayın 10 na kadar kargolamak şart mı?

08 Eylül 2019 15:49

yasminym
Genel Müdür

Merhaba arkadaşlar tayin başvurusu kesinleştirilip çıktı alındıktan sonra ayın 10 na kadar kargolamak şart mı?

Zeze93, 7 ay önce - Alıntıya git

İlan metnini okumadınız mı? Ellerıne ulasmayan kargo da tercıhınız yanıyor tercuh etmemiş oluyorsunuz

08 Eylül 2019 16:14

Zeze93
Aday Memur

Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Ayın 10 nda tercih yapcm ben yetiştiremeyip 11 nde kargolasam sıkıntı olurmu diye merak etmiştim . Sonuçta 10 nda son gün kargolasam yine de 2 gün sonra ellerinde olacak diye sordum

08 Eylül 2019 16:27

yasminym
Genel Müdür

Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Ayın 10 nda tercih yapcm ben yetiştiremeyip 11 nde kargolasam sıkıntı olurmu diye merak etmiştim . Sonuçta 10 nda son gün kargolasam yine de 2 gün sonra ellerinde olacak diye sordum

Zeze93, 7 ay önce - Alıntıya git

13 Eylül 18.00 a kadar ellerınde olmayan kargoları dıkkate almazlar kargo bu gec gıdebılır risk almaya gerek yok 11 ınde gonderecegınız kargonun ulasması da cok rısklı

08 Eylül 2019 16:35

Zeze93
Aday Memur

Anladım teşekkürler

09 Eylül 2019 04:49

Rüzgar65100
Aday Memur

Arkadaşlar herkerse merhaba! PBS üzerinden aldığım tercih belgesini kargoyla ankaraya gönderdim ama üzerinde ki adres yanlış bu bir problem teşkil eder mi? Bilgi sahibi arkadaşlar cevaplıyabilirse nede güzel olur.

09 Eylül 2019 07:44

yasminym
Genel Müdür

Arkadaşlar herkerse merhaba! PBS üzerinden aldığım tercih belgesini kargoyla ankaraya gönderdim ama üzerinde ki adres yanlış bu bir problem teşkil eder mi? Bilgi sahibi arkadaşlar cevaplıyabilirse nede güzel olur.

Rüzgar65100, 7 ay önce - Alıntıya git

yanlış derken?tercıh cıktısının altında yazan adrese gondermedınız mı?

Toplam 472 mesaj
«111213141516171819202122»